Event Sponsor
Entrants list: N.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
Crew
#1
CAMB
Coached by: Darren Hobbs & Jane Evans
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CULI
- Click to expand crew ⇨
CULI
CULI
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
DIOC
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#2
DIOC
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#1
EGGS
- Click to expand crew ⇨
EGGS
EGGS
Auckland
Auckland
Crew
#1
GLDW
Niamh Johnson (stroke), Mary O'Sullivan, Chantelle Anderson, Sascha Moltschaniwskyj + Samantha Eden (cox)
Coached by: Lily Millett & Danielle Schofield
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#2
GLDW
Coached by: Lily Millett & Danielle Schofield
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAMG
Coached by: Jared Capon
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HAMG
Brianna Rogers (stroke), Jordyn Stockman, Jordan Dougherty, Shauna Glassie-Ryan + Olivia Bradley (cox)
Coached by: Deanna Capon
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HAUR
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HAUR
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HLCR
- Click to expand crew ⇨
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HLCR
- Click to expand crew ⇨
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
IONA
Coached by: Cedric Bayly
- Click to expand crew ⇨
IONA
IONA
East Coast
East Coast
Crew
#1
MACL
Coached by: Bradyn Watson & Tom Moore
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#2
MTAL
Coached by: Alex Brown
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
NAPG
Coached by: Cedric Bayly & David Mackintosh
- Click to expand crew ⇨
NAPG
NAPG
East Coast
East Coast
Crew
#1
SAMU
Coached by: Tom Mann & Sheldon Carr
- Click to expand crew ⇨
SAMU
SAMU
Wellington
Wellington
Crew
#1
SHGH
- Click to expand crew ⇨
SHGH
SHGH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
SHGH
- Click to expand crew ⇨
SHGH
SHGH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STKT
Coached by: Jacqueline Chang
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Jacqueline Chang
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STMW
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
- Click to expand crew ⇨
STMW
STMW
Wellington
Wellington
Crew
#1
WKDS
- Click to expand crew ⇨
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
WKDS
- Click to expand crew ⇨
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WLGC
Coached by: Shawn McManus & Lucy McLeod
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
Charlotte McKinlay (stroke), Madison Gundry, Sarah Gower-James, Charlotte Robb + Nicole Tweeddale (cox)
Coached by: Rick Grobecker & David Lindstrom
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#2
WNCS
Coached by: Rick Grobecker & David Lindstrom
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WTLG
- Click to expand crew ⇨
WTLG
WTLG
Auckland
Auckland
Crew
#2
WTLG
- Click to expand crew ⇨
WTLG
WTLG
Auckland
Auckland
Social