Event Sponsor
Entrants list: N.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AOTE
Coached by: Tim Parker
- Click to expand crew ⇨
AOTE
AOTE
Wellington
Wellington
BARA
BARA
Auckland
Auckland
BARA
BARA
Auckland
Auckland
Crew
#3
BARA
Coached by: Anna Cullum
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
Crew
#1
CULI
- Click to expand crew ⇨
CULI
CULI
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
FRAS
Coached by: Blair Currie
- Click to expand crew ⇨
FRAS
FRAS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
FRAS
Coached by: Blair Currie
- Click to expand crew ⇨
FRAS
FRAS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HAMG
Coached by: Deanna Capon
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HASG
Coached by: Michael Harrison
- Click to expand crew ⇨
HASG
HASG
East Coast
East Coast
Crew
#1
HAUR
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HLCR
- Click to expand crew ⇨
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HLCR
- Click to expand crew ⇨
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HTVH
Coached by: Andrew Bird
- Click to expand crew ⇨
HTVH
HTVH
Wellington
Wellington
Crew
#1
IONA
Coached by: Michael Harrison
- Click to expand crew ⇨
IONA
IONA
East Coast
East Coast
Crew
#2
IONA
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
- Click to expand crew ⇨
IONA
IONA
East Coast
East Coast
Crew
#1
KAPI
- Click to expand crew ⇨
KAPI
KAPI
Wellington
Wellington
Crew
#1
KRIS
Coached by: Chris Brake
- Click to expand crew ⇨
KRIS
KRIS
Auckland
Auckland
Crew
#1
NAPG
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
- Click to expand crew ⇨
NAPG
NAPG
East Coast
East Coast
Crew
#1
POMP
Coached by: Grant Clearwater
- Click to expand crew ⇨
POMP
POMP
Auckland
Auckland
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
QMAR
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
Crew
#1
RGTT
Coached by: Chris Brake
- Click to expand crew ⇨
RGTT
RGTT
Auckland
Auckland
Crew
#1
ROSE
Coached by: Bevan Murray
- Click to expand crew ⇨
ROSE
ROSE
Auckland
Auckland
Crew
#1
ROTG
Coached by: Alastair Riddle
- Click to expand crew ⇨
ROTG
ROTG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
ROTG
Coached by: Alastair Riddle
- Click to expand crew ⇨
ROTG
ROTG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
RUTH
Coached by: Michael Hawthorne & Brian Hawthorne
- Click to expand crew ⇨
RUTH
RUTH
Auckland
Auckland
Crew
#1
SHGN
Coached by: Jason Williams
- Click to expand crew ⇨
SHGN
SHGN
Whanganui
Whanganui
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STLN
Coached by: Mike Ruiterman
- Click to expand crew ⇨
STLN
STLN
Auckland
Auckland
STOR
STOR
Wellington
Wellington
Crew
#1
TAUH
Coached by: Rob Hastings & Brenda Lawson
- Click to expand crew ⇨
TAUH
TAUH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAWA
Coached by: Tim Parker
- Click to expand crew ⇨
TAWA
TAWA
Wellington
Wellington
Crew
#1
TEAW
Coached by: Clive Steenson
- Click to expand crew ⇨
TEAW
TEAW
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WENT
- Click to expand crew ⇨
WENT
WENT
Auckland
Auckland
Crew
#2
WENT
- Click to expand crew ⇨
WENT
WENT
Auckland
Auckland
Crew
#3
WENT
- Click to expand crew ⇨
WENT
WENT
Auckland
Auckland
Crew
#1
WNCS
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WNHS
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WOOD
Coached by: Michael Harrison & Ross Webb
- Click to expand crew ⇨
WOOD
WOOD
East Coast
East Coast
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social