Event Sponsor
Entrants list: N.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
BTHC
Coached by: Alan Maclean & Nick Hanna
- Click to expand crew ⇨
BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CAMB
Coached by: Anthony Berkers & Lachlan McKinnon
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
CAMB
Coached by: Anthony Berkers & Lachlan McKinnon
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CULI
- Click to expand crew ⇨
CULI
CULI
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
FRAS
Coached by: Ryan Wild & Kelly Pinfold
- Click to expand crew ⇨
FRAS
FRAS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
GLDW
Coached by: Nick Tetley
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#2
GLDW
Coached by: Nick Tetley
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#3
GLDW
Coached by: Nick Tetley
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAMB
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HAUR
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
JPCR
Coached by: Fiona Bassett
- Click to expand crew ⇨
JPCR
JPCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
KGCA
Coached by: Jack Stevens
- Click to expand crew ⇨
KGCA
KGCA
Auckland
Auckland
Crew
#1
MACL
Coached by: John Lawrence
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
NAPB
Coached by: Jeremy Coxin
- Click to expand crew ⇨
NAPB
NAPB
East Coast
East Coast
Crew
#1
NPLB
Coached by: Jodie Haskell
- Click to expand crew ⇨
NPLB
NPLB
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
ONSL
Coached by: Michael Berry & Tina Manker
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
OTUM
Coached by: Alan McLean
- Click to expand crew ⇨
OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
ROSE
Coached by: Bevan Murray
- Click to expand crew ⇨
ROSE
ROSE
Auckland
Auckland
Crew
#1
SJHM
Coached by: Drew Tierney & Ross Tong
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPLH
Coached by: Chris Foot
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STLN
Coached by: Andrea Chadfield
- Click to expand crew ⇨
STLN
STLN
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPA
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPC
Coached by: Duncan Grant & Josh Wedlake
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
STPC
Coached by: Sean Cannon
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAUH
Coached by: Brenda Lawson & Rob Hastings
- Click to expand crew ⇨
TAUH
TAUH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
- Click to expand crew ⇨
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TRID
Coached by: Graham Watt & Matt Hill
- Click to expand crew ⇨
TRID
TRID
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WHAK
Coached by: Graham Watt & Matt Hill
- Click to expand crew ⇨
WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WHGB
Coached by: Spencer Nichols
- Click to expand crew ⇨
WHGB
WHGB
Auckland
Auckland
Crew
#1
WLCO
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
Coached by: Tyler Scott & Tom Gearing
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WNHS
Coached by: P Smith
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social