Event Sponsor
Entrants list: N.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
AGSB
AGSB
Auckland
Auckland
Crew
#1
CAMB
Coached by: Anthony Berkers & Callum Wright
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
CAMB
Coached by: Anthony Berkers & Callum Wright
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CULI
- Click to expand crew ⇨
CULI
CULI
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
GBHS
Coached by: Luke Jenkins
- Click to expand crew ⇨
GBHS
GBHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
GLDW
Coached by: Josh Schmidt
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAMB
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HAUR
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HAUR
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HLCR
Coached by: Jaime Macfie & Kiersten Dehaven
- Click to expand crew ⇨
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
JPCR
Coached by: Alastair Riddle & Glen Reichardt
- Click to expand crew ⇨
JPCR
JPCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
KGCA
Coached by: Henry Morrow
- Click to expand crew ⇨
KGCA
KGCA
Auckland
Auckland
Crew
#1
LIND
Coached by: Jeremy Coxon & Mike Trautvetter
- Click to expand crew ⇨
LIND
LIND
East Coast
East Coast
Crew
#1
ONSL
Coached by: Brent Dunshea & William Fahey
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
POMP
Coached by: Spencer Nichols
- Click to expand crew ⇨
POMP
POMP
Auckland
Auckland
Crew
#1
ROTO
Coached by: Loveday Yeoman
- Click to expand crew ⇨
ROTO
ROTO
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SJHM
Coached by: Drew Tierney & Jarod Fleming
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
SJHM
Coached by: Jarod Fleming
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPLH
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili & Ceri Armit
- Click to expand crew ⇨
SPTW
SPTW
Wellington
Wellington
Crew
#2
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili & Ceri Armit
- Click to expand crew ⇨
SPTW
SPTW
Wellington
Wellington
Crew
#1
STLN
Coached by: Micheal Tielemans
- Click to expand crew ⇨
STLN
STLN
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPA
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPC
Coached by: Jack Shuttleworth & Josh Wedlake
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
STPC
Coached by: Jack Shuttleworth
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#3
STPC
Coached by: Jack Shuttleworth
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAUP
Coached by: Brenda Lawson
- Click to expand crew ⇨
TAUP
TAUP
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
- Click to expand crew ⇨
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WENT
Coached by: David White
- Click to expand crew ⇨
WENT
WENT
Auckland
Auckland
Crew
#1
WHAK
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
- Click to expand crew ⇨
WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WHGB
Coached by: Spencer Nichols
- Click to expand crew ⇨
WHGB
WHGB
Auckland
Auckland
Crew
#1
WHHS
Coached by: Alastair Riddle & Glen Reichardt
- Click to expand crew ⇨
WHHS
WHHS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WNCS
Coached by: Mark Norman & David Lindstrom
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social