Event Sponsor
Entrants list: N.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
APAR
APAR
Southland
Southland
Crew
#1
DIOC
Coached by: Ash Bright & Kate Tidbury
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#1
EGGS
Coached by: Nadia Bleaken
- Click to expand crew ⇨
EGGS
EGGS
Auckland
Auckland
Crew
#2
EGGS
Coached by: Nadia Bleaken
- Click to expand crew ⇨
EGGS
EGGS
Auckland
Auckland
Crew
#3
EGGS
Coached by: Nadia Bleaken
- Click to expand crew ⇨
EGGS
EGGS
Auckland
Auckland
Crew
#1
GLDW
Coached by: Danielle Schofield
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
HTVH
HTVH
Wellington
Wellington
Crew
#1
KAPI
Coached by: Tim Parker & Nick Tonkin
- Click to expand crew ⇨
KAPI
KAPI
Wellington
Wellington
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#2
MTAL
Coached by: Alex Brown
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MTMA
Coached by: Jodi Tong & Steve Finlayson
- Click to expand crew ⇨
MTMA
MTMA
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
ONSL
Coached by: Brent Dunshea
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
QMAR
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
SAMU
SAMU
Wellington
Wellington
SHLH
SHLH
Wellington
Wellington
Crew
#1
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TRGG
Coached by: Duncan By De Ley & Maxie Robb
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WKDS
Coached by: Gary Robertson
- Click to expand crew ⇨
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WNCS
Coached by: Tyler Scott & James Sandston
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
WTLG
WTLG
Auckland
Auckland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social