Event Sponsor
Entrants list: N.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AGSB
Max Liggins (stroke), Daniel Morton, Jack Holmes, Thomas Madgwick, Noah Hays, Hsiang-Yu Chao, Matthew Le Gallais, Ryan Owen + Hugo Tierney (cox)
Coached by: Natalie Welch & Gini Dunne
- Click to expand crew ⇨
AGSB
AGSB
Auckland
Auckland
Crew
#1
CAMB
Lewis Imrie (stroke), Jack Gillanders, Regan Beere, Eli Swanepoel, Cameron Loder, Ben Bonetti, Riaka Mulvey-Griggs, Sebastian George + Mason Lake (cox)
Coached by: Tayla Cook & Penny Wallis
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HAMB
Johno O'Brien (stroke), Josh Syme, Xavier Scarlett, Eddy Pollock, Ashton Kennedy, Dylan Worthington, Tama Merrilees, Lucas Cooke + Oliver Duncan (cox)
Coached by: Robin Clarke
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HAMB
Joshua Wickers (stroke), Logan Ferguson, Xavier Simon, Tyrone Urbancic, Jameel Khan, Bhavraj Waraich, Jay Bao, Lasen Silva + Alex Cooper (cox)
Coached by: Max Nasmith
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SHAK
Mateo Seselj (stroke), Jack Takurua-Newland, James Slyfield, Kayden Field-Crafar, Oliver Leach, James Curtin, Henry Ward, Thomas Dufty + Joseph Gilligan (cox)
Coached by: Terry Dolan
- Click to expand crew ⇨
SHAK
SHAK
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPA
Liam O'Malley (stroke), Tom Leon-Brown, Owain Leigh, Tomas Ogden, Harry K Williams, Jack Simpkins, Thomas Sheehan, Luke Shennan + Jeremy Creak (cox)
Coached by: Cameron Patten
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPC
Samuel Smyth (stroke), Harrison McClintock, Caleb Blind, Thomas Cresswell, Paul Rettkowicz, Sean Watkins, Oliver McGahey, Rua O'Reilly + Heidi Baldwin (cox)
Coached by: Steven House & Anna Gallaher
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
STPC
Thomas Empson (stroke), Adam Clink, Jack Mathis, Jacob Chisholm, Peter Bennett, Ryan Suisted, Vladimir Baker, Will Shuker + Isabella Reardon-Pollett (cox)
Coached by: Chris Thorsen & Steven House
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
Sam Barningham (stroke), Jimmy Austin, Nabeel Khan, Sam Mohns, Jamie Vukovich, Charlie Figgins, Seb Ness, William Thompson + Sydelle Langis (cox)
Coached by: Thomas McCan & Sienna Norman
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
WLCO
Anthony Sheehan (stroke), Thomas White, Maxim Ericson, Max McLachlan, Jack Riley, Jacob Cook, Joe McGuinness, James Hargreaves + Eddie Lethbridge (cox)
Coached by: Zoe Sabonadiere & Mackenzie Horwood-Verstappen
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
Lachlan Bell (stroke), Zachary Burke, William Johnston, Charlie Hansen, Fraser Caseley, Declan Guinea, Noah Lyne, Chase Hanekom + Hunter Rowland (cox)
Coached by: Tom Monaghan & Sam Scott
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WTLB
Leo Durbin (stroke), Aaron Bhuju, Jack Harrison, Simon Geertsema, William Choi, Dylan Bush, Jack Martin, James Barnett + James Bosley (cox)
Coached by: Lucy Anderson & Anna Stanley
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Social