Event Sponsor
Entrants list: N.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
ACGT
Coached by: Craig Bocock & Marcus Grimmer
- Click to expand crew ⇨
ACGT
ACGT
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
AQUI
Coached by: Elyse Rothery
- Click to expand crew ⇨
AQUI
AQUI
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
BARA
Coached by: Mike Burrell & Niamh McHugh
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
Crew
#2
BARA
Coached by: Mike Burrell & Niamh McHugh
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
Crew
#1
BTHC
Coached by: Jeff Johnson & Levi Grimmer
- Click to expand crew ⇨
BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CAMB
Coached by: Michele Munro & Bailey Walters Josh Toa
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
CAMB
Coached by: Michele Munro & Bailey Walters Josh Toa
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
DIOC
Coached by: Kate Tidbury & Ash Bright
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#1
GGHS
Coached by: Murray Kendrew
- Click to expand crew ⇨
GGHS
GGHS
East Coast
East Coast
GGHS
GGHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
GLDW
Coached by: Amy Barclay
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#2
GLDW
Coached by: Amy Barclay
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAMG
Coached by: Tufi Sele
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HOWI
Coached by: Liam Kitchin
- Click to expand crew ⇨
HOWI
HOWI
Auckland
Auckland
Crew
#1
HUAN
Coached by: Spencer Nichols
- Click to expand crew ⇨
HUAN
HUAN
Auckland
Auckland
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ella Marr
- Click to expand crew ⇨
KGCA
KGCA
Auckland
Auckland
Crew
#1
MACL
Coached by: Nick Chamberlain & Ffion Lewis
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#2
MACL
Coached by: Nick Chamberlain & Ffion Lewis
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alice Denyer
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#2
MTAL
Coached by: Alice Denyer
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
ONSL
Coached by: Georgia Henderson
Boat: Ngatoto
Boat: Ngatoto
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
OTUM
Coached by: Paul Clinton
- Click to expand crew ⇨
OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
OTUM
Coached by: Paul Clinton
- Click to expand crew ⇨
OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
POMP
Coached by: Chris Williams
- Click to expand crew ⇨
POMP
POMP
Auckland
Auckland
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brendon Grey
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
QMAR
Coached by: Kea Ward & Allen Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
Crew
#2
QMAR
Coached by: Kea Ward & Allen Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
Crew
#1
SAMU
Coached by: Pedro Figueira & Milly Van Dam
Boat: Brooklyn
Boat: Brooklyn
- Click to expand crew ⇨
- Scratched entry
SAMU
SAMU
Wellington
Wellington
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
Crew
#2
SCOT
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
Crew
#1
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Jarod Fleming
- Click to expand crew ⇨
SHGH
SHGH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Jarod Fleming
- Click to expand crew ⇨
SHGH
SHGH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STCU
Coached by: Louise Beaumont
- Click to expand crew ⇨
STCU
STCU
Auckland
Auckland
Crew
#1
STLN
Coached by: Gideon Lessing
- Click to expand crew ⇨
STLN
STLN
Auckland
Auckland
Crew
#2
STLN
Coached by: Gideon Lessing
- Click to expand crew ⇨
STLN
STLN
Auckland
Auckland
Crew
#1
STMW
Coached by: Kim O'Neill & Mereana Taylor
Boat: Atawhai
Boat: Atawhai
- Click to expand crew ⇨
STMW
STMW
Wellington
Wellington
Crew
#1
STPC
Coached by: Rachel Gamble-Flint
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
STPC
Coached by: Norm Charlton
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
Coached by: Katie Halliday Jessica Hamlin & Mike Tolhurst
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#2
TAKA
Coached by: Katie Halliday Jessica Hamlin & Mike Tolhurst
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TEKC
Coached by: Brendon Grey
- Click to expand crew ⇨
TEKC
TEKC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TRGG
Coached by: Andrew Ede
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TRID
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
- Click to expand crew ⇨
TRID
TRID
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WEGC
Coached by: Tasha Wypych
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WENT
Coached by: Josh Everitt & Kevin Herbison
- Click to expand crew ⇨
WENT
WENT
Auckland
Auckland
Crew
#1
WHAK
Coached by: Steve Brine & Gary McAdams
- Click to expand crew ⇨
WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
WHAK
Coached by: Steve Brine & Gary McAdams
- Click to expand crew ⇨
WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WHGG
Coached by: Chris Williams
- Click to expand crew ⇨
WHGG
WHGG
Auckland
Auckland
Crew
#1
WKDS
Coached by: Graham Smith
- Click to expand crew ⇨
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WLGC
Coached by: Catherine Duffin & Niccy Holdsworth
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#2
WLGC
Coached by: Catherine Duffin & Niccy Holdsworth
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
Coached by: Rick Grobecker
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#2
WNCS
Coached by: Rick Grobecker
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WNHS
Coached by: Dave Dudley
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Crew
#2
WNHS
Coached by: Dave Dudley
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social