Event Sponsor
Entrants list: N.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
BTHC
Coached by: Craig Bocock & Marcus Grimmer
- Click to expand crew ⇨
BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CHIL
Coached by: David Hanley
- Click to expand crew ⇨
CHIL
CHIL
Wellington
Wellington
Crew
#1
GGHS
Coached by: Alex Hyland
- Click to expand crew ⇨
GGHS
GGHS
East Coast
East Coast
Crew
#2
GGHS
Coached by: Alex Hyland
- Click to expand crew ⇨
GGHS
GGHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
HAUR
Coached by: Andrew Gordon
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HLCR
Coached by: Charles Haggie & Alastair Riddle
- Click to expand crew ⇨
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HTVH
Coached by: Graham Pudney
- Click to expand crew ⇨
HTVH
HTVH
Wellington
Wellington
Crew
#1
IONA
Coached by: Dave Williamson & Nick Sye
- Click to expand crew ⇨
IONA
IONA
East Coast
East Coast
Crew
#1
MACL
Coached by: Nick Chamberlain & Ffion Lewis
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#2
MACL
Coached by: Nick Chamberlain & Ffion Lewis
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alice Denyer
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#2
MTAL
Coached by: Alice Denyer
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MTMA
Coached by: Steve Finlayson
- Click to expand crew ⇨
MTMA
MTMA
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
NAPG
Coached by: Dave Williamson & Nick Sye
- Click to expand crew ⇨
NAPG
NAPG
East Coast
East Coast
Crew
#2
NAPG
Coached by: Dave Williamson & Nick Sye
- Click to expand crew ⇨
NAPG
NAPG
East Coast
East Coast
Crew
#1
PARA
Coached by: Peter Craig
- Click to expand crew ⇨
PARA
PARA
Wellington
Wellington
Crew
#1
SHGN
Coached by: Philippa Baker-Hogan & Greg Cox
- Click to expand crew ⇨
SHGN
SHGN
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
SPLH
Coached by: Kaitlyn Shields
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STCU
Coached by: Louise Beaumont
- Click to expand crew ⇨
STCU
STCU
Auckland
Auckland
Crew
#1
STLN
Coached by: Gideon Lessing
- Click to expand crew ⇨
STLN
STLN
Auckland
Auckland
Crew
#1
STMW
Coached by: David Hanley
Boat: Kio
Boat: Kio
- Click to expand crew ⇨
STMW
STMW
Wellington
Wellington
Crew
#2
STMW
Coached by: Kim O'Neill & Mereana Taylor
Boat: Weka
Boat: Weka
- Click to expand crew ⇨
STMW
STMW
Wellington
Wellington
Crew
#1
STOR
Coached by: Tim Parker
- Click to expand crew ⇨
STOR
STOR
Wellington
Wellington
Crew
#1
TAUH
Coached by: Janette Newth
- Click to expand crew ⇨
TAUH
TAUH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAUP
Coached by: Janette Newth
- Click to expand crew ⇨
TAUP
TAUP
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
TAUP
Coached by: Janette Newth
- Click to expand crew ⇨
TAUP
TAUP
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TRGG
Coached by: Andrew Ede
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
TRGG
Coached by: Andrew Ede
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WENT
Coached by: Josh Everitt & Kevin Herbison
- Click to expand crew ⇨
WENT
WENT
Auckland
Auckland
Crew
#1
WHHS
Coached by: Tom Clark & Jarrod Martin
- Click to expand crew ⇨
WHHS
WHHS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WNCS
Coached by: Tyler Scott & Kit Croxford
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Social