Day sheets: NISSC Boys Events
These are the day sheets for the 2022 NISSC Boys Events.
click a filter below to remove it
Friday, 11th March 2022
Race 29 (C) @ 11:42: Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
||
Entity
AOTE
AOTE
Wellington |
Crew
#1
AOTE
Coached by: Steve Crabb
|
|
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#2
SCOT
Coached by: Rory Archer & David Carr-Smith
|
|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
Coached by: Brent Leach
|
|
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Graham Watt
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Ian McKinnon & Harrison Elliott
|
|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Sean Birdling & Martyn Oleary
|
Race 30 (D) @ 11:48: Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
Coached by: Kevin Herbison
|
|
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#3
WLCO
Coached by: Sam Waghorn
|
|
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith & Rory Archer
|
|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Allan Vester
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ian McKinnon & Harrison Elliott
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Ashleigh Richards
|
|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Marty Lowry
|
|
Entity
JPCR
JPCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
JPCR
Coached by: Tom Clark
|
Race 31 (E) @ 11:54: Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison
|
|
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#2
SPTW
Coached by: Pedro Figueira & Rex Jones
|
|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Mitchell Courtney & Mat Jensen
|
|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
Coached by: Samuel Jackson
|
|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Marty Lowry
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Ashleigh Richards
|
|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
Coached by: Brent Leach
|
Race 32 (F) @ 12:00: Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: Mitchell Courtney & Mat Jensen
|
|
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Pedro Figueira & Rex Jones
Boat: Tupuola
|
|
Entity
NAPB
NAPB
East Coast |
Crew
#1
NAPB
Coached by: Kirsten Vanderpeet & Nick Sye
|
|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Bruce Jones
|
|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Franklin Hamilton
|
|
Entity
NPLB
NPLB
Whanganui |
Crew
#1
NPLB
Coached by: Jodi Haskell
|
|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Steve Rush & Teisha Pihama
|
Race 33 (G) @ 12:06: Heat 5 | ||
---|---|---|
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#3
SPTW
Coached by: Pedro Figueira & Rex Jones
Boat: Moa
|
|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#3
AGSB
Coached by: Mitchell Courtney & Mat Jensen
|
|
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#1
WLCO
Coached by: Sam Waghorn
|
|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Tom Ferguson
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Ian McKinnon
|
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched after being drawn in the race.
Social