Entrants list: NISSC Boys Events
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AGSB
Coached by: Natalie Welch & David Graham
- Click to expand crew ⇨
AGSB
AGSB
Auckland
Auckland
AGSB
AGSB
Auckland
Auckland
Crew
#1
GLDW
Coached by: Jack Milmine
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAUR
Coached by: Olivia Adams & Franklin Hamilton
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
KGCA
Coached by: Oliver Tyro
- Click to expand crew ⇨
KGCA
KGCA
Auckland
Auckland
Crew
#2
KGCA
Coached by: Oliver Tyro
- Click to expand crew ⇨
KGCA
KGCA
Auckland
Auckland
Crew
#1
PUKE
Coached by: Jim Matchett
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
SPLH
Coached by: Kyle Coles & Victoria Goodwin
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
SPLH
Coached by: Kyle Coles & Victoria Goodwin
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPTW
Coached by: Pedro Figueira & Rex Jones
Boat: St Patricks
Boat: St Patricks
- Click to expand crew ⇨
SPTW
SPTW
Wellington
Wellington
Crew
#1
STKT
Coached by: Sarah Mackie & Richard Hollebon
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#3
STKT
Coached by: Hamish Mackie & Richard Hollebon
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPA
Coached by: Harry Williams & Harry Molloy
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#2
STPA
Coached by: Harry Williams & James Russell
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#3
STPA
Coached by: Harry Williams & Harry Molloy
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPC
Coached by: Finlay Sherlock-Ludlow & Nathan Perry
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
STPC
Coached by: Finlay Sherlock-Ludlow & Nathan Perry
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
Coached by: Dexter Peffers
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#2
TAKA
Coached by: Dexter Peffers
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#3
TAKA
Coached by: Dexter Peffers
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TRGB
Coached by: Simon Aubrey
- Click to expand crew ⇨
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WHAK
Coached by: Graham Watt
- Click to expand crew ⇨
WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WLCO
Coached by: Ari Palsson & Caleb Meijer
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#3
WLCO
Coached by: Ari Palsson & Caleb Meijer
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
Coached by: Fiona Bullock & Mark Bullock
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WTLB
Coached by: Jared Barry & Lucy Anderson
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Crew
#2
WTLB
Coached by: Lucy Anderson & Jared Barry
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.