Event Sponsor
Entrants list: N.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
FRAN
Coached by: Gus Berghan & Greg Cox
- Click to expand crew ⇨
FRAN
FRAN
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
GBHS
Coached by: Peter Simmons
- Click to expand crew ⇨
GBHS
GBHS
East Coast
East Coast
Crew
#2
GBHS
Coached by: Peter Simmons
- Click to expand crew ⇨
GBHS
GBHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
GLDW
Coached by: Tom Gethin
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#2
GLDW
Coached by: Kieran Smith
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#3
GLDW
Coached by: Kieran Smith
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HAUR
Coached by: Olivia Adams & Maggie Morrison
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HAUR
Coached by: Olivia Adams & Maggie Morrison
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
KGCA
Coached by: Cole Barfoot
- Click to expand crew ⇨
KGCA
KGCA
Auckland
Auckland
Crew
#1
MACL
Coached by: Morgan Burt
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MTAL
Coached by: Hasan Pathan
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#2
MTAL
Coached by: James O'Sullivan & Ben Campbell
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jason Theobald & Angela Holgate
Boat: Island Bay
Boat: Island Bay
- Click to expand crew ⇨
- Scratched entry
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#2
ONSL
Coached by: William Fahey & Jacob Butel
Boat: Tui
Boat: Tui
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
OTUM
Coached by: Ted Phelps
- Click to expand crew ⇨
OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
OTUM
Coached by: Ted Phelps
- Click to expand crew ⇨
OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
SCOT
Coached by: Jessica Turfrey
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
Crew
#2
SCOT
Coached by: Jessica Turfrey
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
Crew
#1
SHAK
Coached by: Terry Dolan & Mike O'Brien
- Click to expand crew ⇨
SHAK
SHAK
Auckland
Auckland
Crew
#1
SJHM
Coached by: Sean Birdling & Alex Andersen
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
SJHM
Coached by: Antoneo Van Deursen & Sean Birdling
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPLH
Coached by: Drew Tierney
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STPA
Coached by: Harry Molloy & James Russel Xavier Simpkins
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#2
STPA
Coached by: Harry Molloy & James Russel Xavier Simpkins
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#3
STPA
Coached by: Harry Molloy & James Russel Xavier Simpkins
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TAKA
Coached by: Epernay Norman & Dexter Peffers
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TRGB
Coached by: Richard Gee
- Click to expand crew ⇨
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison
- Click to expand crew ⇨
WENT
WENT
Auckland
Auckland
Crew
#1
WLCO
Coached by: Ari Palsson & Caleb Meijer
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#2
WLCO
Coached by: Ari Palsson & Caleb Meijer
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
Coached by: Grant Scott
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WNHS
Coached by: Axel Dickinson & Dave Dudley
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social