Event Sponsor
Entrants list: N.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AGSB
Jasper Hunter (stroke), Louis Annett, James Riley, Ritchie Mabey, Max Derecourt-Huxford, Zach McKain, Barney Cameron, Xinhao Zhang + Daniel Taylor (cox)
Coached by: Ashleigh Richards & Harry Ashby
- Click to expand crew ⇨
AGSB
AGSB
Auckland
Auckland
Crew
#1
GLDW
Johnathin Smit (stroke), Mitchell Smith, Jayden Botha, Finn Cresswell, Thomas Hulbert, Lucus Powell, Ashton McComish, Will Leyland + Katie Anderson (cox)
Coached by: Kieran Smith & Danielle McComish
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAMB
Cooper McLean (stroke), Jayden Calland, Hudson Rillstone, Gabriel Gamble, Caleb Lannam, Jack Dryden, Nicholas Bourne, Bennett Mareroa + Tory Arnold (cox)
Coached by: Robin Clarke
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
MTAL
James Hurdle (stroke), Charlie Baverstock, Hayden Matson, Linus Ingram, Kailesh Chhima, Daniel Pickering, Finn Wilson, Nathan Nagaratnam + Barry Heath (cox)
Coached by: Jono Higgins & Theo Brown
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
SPLH
George Watson (stroke), Carter Hood, Lachie Peters, Quinn McLean-Bluck, Benjamin Harper, William Smyth, Josh Cashin, Charlie Barlow + Angus Macleod (cox)
Coached by: Sam Morgan & Drew Tierney
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
SPLH
Alfred Desbonnets (stroke), Noah Schulze, Jamie Smith, Kewei You, Harry Passey, Thornton Smart, Thomas Willson, Angus Thomas + Zach Parker (cox)
Coached by: Sam Morgan & Drew Tierney
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STKT
Liam Dowling (stroke), Sebastian Wallace, Benjamin Rickard, Monty Neubert, Zach Peebles, Freddie Simons, Leo Sargent, Hugo Jancys + Charles McRobie (cox)
Coached by: Carl Vincent & Lewis Green
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#2
STKT
Ezra McCarthy (stroke), Oliver Deeding, Hunter Constantopoulos, James Legallais, James Montgomerie, Oscar Lowe, Max Sutton, Jack Dickie + Zachary Bell (cox)
Coached by: Hamish Mackie & Sarah Mackie
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPA
Paddy Russell (stroke), William Sinclair, Matias Donnianni, Torin Bidois-Treacy, Finn Judd, Vicente Topp Ugarte, Enzo Nola, Thomas Malone + Charlie Neal (cox)
Coached by: James Russell & Dom Drury Wilson Danby
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#2
STPA
Spencer Roskvist (stroke), Charles Adams, Elijah Rudsits, Aidan Howard, Orlando Barden Webb, Fletcher Koot, Corbin Martin, Harrison Luke + Monty Caesar (cox)
Coached by: James Russell & Dom Drury Wilson Danby
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TRGB
Aiden Soper (stroke), Luca Adam, Corin Brown, Barend Muller, Oscar Fairweather, Will Kale, Jamie Locke, Matthew Bartlett + Marcus Coatsworth (cox)
Coached by: Sarah Coatsworth & Craig Bocock
- Click to expand crew ⇨
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WHAK
Sam Knapton (stroke), Kohl van den Anker, Luka Hagger, Adam Albert-May, James McKay, Finn Anderson, Callum Hughes, Rhylan Shadrock + Trey Hemingway-Hamblyn (cox)
Coached by: Gary McAdams & Leighton Hale
- Click to expand crew ⇨
WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WLCO
Ben Cook (stroke), Jude Rumball-Smith, Dylan Saywell, Sam Pollock, Sam Lawrie, Angus Hall, Torsten Jones, Levi Swanepoel + Tommy Ackerley (cox)
Coached by: Michele Munro & Ben Riddell
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
Lucas Penaflor (stroke), Ritchie Williams, Harry Sherrit, Charlie MacIntyre, Anthony Jones, Tyler Rumble, Tom Gilbertson, Van Healy + Nick Schrader (cox)
Coached by: Jonathon Gichard
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Social