Day sheets: North vs South (Juniors)
These are the day sheets for the 2019 North vs South (Juniors).
click a filter below to remove it
Friday, 19th April 2019
Race A @ 10:15: Event 1, Race 1 | ||
---|---|---|
Entity
SIX
SIX
South Island |
Crew
#1
SIX
Coached by: Brian Smith
|
Race B @ 10:25: Event 2, Race 1 | ||
---|---|---|
Entity
SIX
SIX
South Island |
Crew
#1
SIX
Coached by: Bryce Abernethy
|
Race C @ 10:35: Event 3, Race 1 | ||
---|---|---|
Entity
SIX
SIX
South Island |
Crew
#1
SIX
Henry Woelders (stroke), Jose de Sousa, Angus Kenny, Benjamin MacGregor, Oli Taylor, Angus Lill, Louie Murden, Ben Farrell + Julia Coppens (cox)
Coached by: Liam Smith
|
Race D @ 10:45: Event 4, Race 1 | ||
---|---|---|
Entity
SIX
SIX
South Island |
Crew
#1
SIX
Emily Bowden (stroke), Gabriella Goodenbour, Lucy Botting, Rosa Foster, Isabelle Bartlett, Emma Jarvie, Samantha Vance, Rosa Jones + Sophie Pye (cox)
Coached by: Oliver Tyro
|
Race E @ 14:30: Event 9, Race 1 | ||
---|---|---|
Entity
SIX
SIX
South Island |
Crew
#2
SIX
Coached by: Brian Smith
|
|
Entity
SIX
SIX
South Island |
Crew
#1
SIX
Coached by: Brian Smith
|
Race F @ 14:40: Event 10, Race 1 | ||
---|---|---|
Entity
SIX
SIX
South Island |
Crew
#2
SIX
Coached by: Bryce Abernethy
|
|
Entity
SIX
SIX
South Island |
Crew
#1
SIX
Coached by: Bryce Abernethy
|
Race G @ 14:50: Event 11, Race 1 | ||
---|---|---|
Entity
SIX
SIX
South Island |
Crew
#1
SIX
Coached by: Brian Smith
|
Race H @ 15:00: Event 12, Race 1 | ||
---|---|---|
Entity
SIX
SIX
South Island |
Crew
#1
SIX
Coached by: Bryce Abernethy
|
Race I @ 15:10: Event 6, Race 1 | ||
---|---|---|
Entity
SIX
SIX
South Island |
Crew
#1
SIX
Coached by: Liam Smith
|
|
Entity
SIX
SIX
South Island |
Crew
#2
SIX
Coached by: Liam Smith
|
Race J @ 15:20: Event 5, Race 1 | ||
---|---|---|
Entity
SIX
SIX
South Island |
Crew
#1
SIX
Coached by: Oliver Tyro
|
|
Entity
SIX
SIX
South Island |
Crew
#2
SIX
Coached by: Oliver Tyro
|
Race K @ 15:30: Event 7, Race 1 | ||
---|---|---|
Entity
SIX
SIX
South Island |
Crew
#1
SIX
Coached by: Liam Smith
|
Race L @ 15:40: Event 8, Race 1 | ||
---|---|---|
Entity
SIX
SIX
South Island |
Crew
#1
SIX
Coached by: Oliver Tyro
|
Saturday, 20th April 2019
Race M @ 08:30: Event 13, Race 1 | ||
---|---|---|
Entity
SIX
SIX
South Island |
Crew
#1
SIX
Coached by: Bryce Abernethy
|
Race N @ 08:40: Event 14, Race 1 | ||
---|---|---|
Entity
SIX
SIX
South Island |
Crew
#1
SIX
Coached by: Brian Smith
|
Race O @ 08:50: Event 15, Race 1 | ||
---|---|---|
Entity
SIX
SIX
South Island |
Crew
#1
SIX
Emily Bowden (stroke), Gabriella Goodenbour, Lucy Botting, Rosa Foster, Isabelle Bartlett, Emma Jarvie, Samantha Vance, Rosa Jones + Sophie Pye (cox)
Coached by: Oliver Tyro
|
Race P @ 09:00: Event 16, Race 1 | ||
---|---|---|
Entity
SIX
SIX
South Island |
Crew
#1
SIX
Henry Woelders (stroke), Jose de Sousa, Angus Kenny, Benjamin MacGregor, Oli Taylor, Angus Lill, Louie Murden, Ben Farrell + Julia Coppens (cox)
Coached by: Liam Smith
|
Social