Event Sponsor
Entrants list: NZ Rowing Champs
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AVNC
Coached by: Hayden Blackford
- Click to expand crew ⇨
AVNC
AVNC
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
AVNC
Coached by: Hayden Blackford
- Click to expand crew ⇨
AVNC
AVNC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CTYC
Coached by: David Hatton & George Daly
- Click to expand crew ⇨
CTYC
CTYC
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CTYC
Coached by: Hayden Cohen
- Click to expand crew ⇨
CTYC
CTYC
Canterbury
Canterbury
Crew
#3
CTYC
- Click to expand crew ⇨
CTYC
CTYC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUAC
DUAC
Otago
Otago
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUAC
DUAC
Otago
Otago
Crew
#1
HWBC
Coached by: Cedric Bayly & Carina Burgess
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
Crew
#2
HWBC
Coached by: Cedric Bayly & Carina Burgess
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
Crew
#1
NSHC
Coached by: Lauren Tilson
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#2
NSHC
Coached by: Lauren Tilson
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#3
NSHC
Coached by: Lauren Tilson
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
PETC
PETC
Wellington
Wellington
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt & Mark Elfic
- Click to expand crew ⇨
ROTC
ROTC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt & Mark Elfic
- Click to expand crew ⇨
ROTC
ROTC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#1
WKOC
Coached by: Georgia Cameron
- Click to expand crew ⇨
WKOC
WKOC
Waikato
Waikato
Crew
#1
WTUC
Coached by: Gabrielle Peach
- Click to expand crew ⇨
WTUC
WTUC
Southland
Southland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social