Entrants list: Otago Champs
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
WHOC
Coached by: Danny Young
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: John O'connor
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: John O'connor
WHOC
WHOC
Southland
Crew
#2
WHOC
Coached by: John O'connor
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Brooke O'Connor (stroke), Brittany Menpes, Alannah Henderson, Angel Clarkson + Callum O'Connor (cox)
Coached by: Russell Jenkins
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Danny Young
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: John O'connor
WHOC
WHOC
Southland
Crew
#2
WHOC
Coached by: John O'connor & Peter Sinclair
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Russell Everett
WHOC
WHOC
Southland
Crew
#2
WHOC
Coached by: Danny Young
WHOC
WHOC
Southland
Crew
#3
WHOC
Coached by: Danny Young
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: John O'connor
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: John O'connor
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Russell Everett
WHOC
WHOC
Southland
Crew
#2
WHOC
Coached by: Russell Everett
WHOC
WHOC
Southland
Crew
#3
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
WHOC
WHOC
Southland |
Event
20
M Clb 2X
Sponsored by: Allan Ashworth Fibreglass
Crew
#1
WHOC
Coached by: John O'connor
WHOC
WHOC
Southland
Crew
#2
WHOC
Coached by: John O'connor
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Kate Duthie (stroke), Katie Moffat, Ella Wilkins, Brooke Shepherd, Ilanda Forde, Georgia Gentle, Georgia Smith, Emma Napper + Callum O'Connor (cox)
Coached by: Danny Young & Russell Everett
WHOC
WHOC
Southland |
Event
22
B U17 1X
Sponsored by: London Street Specialists - Christopher Robertson
Crew
#1
WHOC
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
WHOC
WHOC
Southland
Crew
#2
WHOC
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
WHOC
WHOC
Southland
Crew
#3
WHOC
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
WHOC
WHOC
Southland |
Event
22A
B U18 1X
Sponsored by: London Street Specialists - Christopher Robertson
Crew
#1
WHOC
Coached by: John O'connor
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Danny Young
WHOC
WHOC
Southland
Crew
#2
WHOC
Coached by: John O'connor & Danny Young
WHOC
WHOC
Southland
Crew
#3
WHOC
Coached by: Danny Young
WHOC
WHOC
Southland |
Event
25
W Opn 4-
Sponsored by: Dunedin Regatta Club
Crew
#1
WHOC
Coached by: John O'connor
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Brooke O'Connor (stroke), Brittany Menpes, Alannah Henderson, Angel Clarkson + Callum O'Connor (cox)
Coached by: Russell Jenkins
WHOC
WHOC
Southland
Crew
#2
WHOC
Coached by: Russell Everett
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Danny Young
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Russell Everett
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Jessica Hayes (stroke), Katelyn Froude, Morgan Shepherd, Ingrid Mitchell, Annabel Ronald, Olivia MacDonald, Georgia Yaxley, Heather Livesey + Amy Jenkins (cox)
Coached by: John O'connor & Danny Young
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: John O'connor
WHOC
WHOC
Southland
Crew
#2
WHOC
Coached by: John O'connor
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: John O'connor
WHOC
WHOC
Southland |
Event
39
M U19 2-
Sponsored by: Petherick Consultancy Ltd
Crew
#1
WHOC
Coached by: John O'connor
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Danny Young
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: John O'connor
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
WHOC
WHOC
Southland
Crew
#2
WHOC
Coached by: Russell Everett
WHOC
WHOC
Southland
Crew
#3
WHOC
Coached by: Russell Everett
WHOC
WHOC
Southland
Crew
#4
WHOC
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Danny Young
WHOC
WHOC
Southland
Crew
#2
WHOC
Coached by: Danny Young
WHOC
WHOC
Southland
Crew
#3
WHOC
Coached by: Danny Young
WHOC
WHOC
Southland |
Event
43
M Clb 8+
Sponsored by: Normans Auto Electrical
Crew
#1
WHOC
Scott Jones (stroke), Thomas Jenkins, Guy Redpath, Hayden Kerr, Tim Yaxley, Ben McLeod, Adam Carter, Josh Hayes + Amy Jenkins (cox)
Coached by: John O'connor & Peter Sinclair
WHOC
WHOC
Southland |
Social