Event Sponsor
Entrants list: Otago Champs
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AVNC
- Click to expand crew ⇨
AVNC
AVNC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BLEC
Karmyn Ingram (stroke), Johnny-Belinda Taylor, Anna Bishop, Paige Gilmore, Richelle Collier, Esme Holdsworth, Dorothea Paschke, Stacey Harper + Gill Wallace (cox)
Coached by: Steve Hill
- Click to expand crew ⇨
BLEC
BLEC
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
BURN
Ali Pickering (stroke), Rireana Kirkwood, Rebekah Johnston, Ayaka Archer, Harriet Mills, Nina Hanlon, Bronte Haglund, Sukhmani Randhawa + Naomi Fahy (cox)
Coached by: Sophie Gilchrist
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CGHS
Charlotte Whitlow (stroke), Sophie Jenner, Meg Roberts, Kennedy Latham, Toni Booth, Georgina Sapsford, Elle Wykes, Maddie Watson + Morgan Manhire (cox)
- Click to expand crew ⇨
CGHS
CGHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
COLC
Sara Griffin (stroke), Olivia Anderson, Lily Cunningham, Shannon Harrison, Heidi Wright, Durga Selvarajah, Toni Mulholland, Margot Darling + Elysia Shettler-Dent (cox)
Coached by: Christie Sinclair
- Click to expand crew ⇨
COLC
COLC
Otago
Otago
Crew
#1
CTYC
Marewa Cryer (stroke), Lauren Eaton, Eilish Cummack, Tahlia Taiepa, Kayla McPherson, Georgia Muir, Zoe Eade, Kaitlyn Bainbridge + Jordan Drummond (cox)
- Click to expand crew ⇨
CTYC
CTYC
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CTYC
- Click to expand crew ⇨
CTYC
CTYC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CURC
Kayla Burton (stroke), Saskia Lane, Libby Higgs, Alexandra Earl, Charlotte Whitham, Lucee Holland, Molly Lines, Kayla Drummy + Haylee James (cox)
Coached by: Armin Svoboda
- Click to expand crew ⇨
CURC
CURC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
INVC
Rosie Finn (stroke), Nakita Tupoutoa, Charlotte Whitaker, Jennifer Baker, Nicole Chalmers, Kelsi Millar, Briar Kilsby, Ashleigh Wood + Laura Murphy (cox)
Coached by: Joe Findley
- Click to expand crew ⇨
INVC
INVC
Southland
Southland
Crew
#1
NELC
Taya Haldane (stroke), Alana Murphy, Rosa Wilkie, Jolene Herrick, Adele Graham, Elizabeth Henderson, Charlotte Anderson-McEwen, Nina Oehickers + Annie Grimes (cox)
Coached by: Nrc
- Click to expand crew ⇨
NELC
NELC
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
NOEC
Lili Sabonadiere (stroke), Brieana Shea, Emma Wallace, Adrienne Tameilau, Georgia Clarke, Leah Gardyne, Olivia Clearwater, Emma Pearce + Sarah Wyber (cox)
Coached by: Lauren Farnden & Katherine Millar
- Click to expand crew ⇨
NOEC
NOEC
Otago
Otago
Crew
#1
OAMC
Jamie Gillingham (stroke), Tamara Gillingham, Morgan Henderson, Loren Cunningham, Maisie Robinson, Laura Fenwick, Rebecca Bain, Lily Fincham-Wells + Maysie Scott (cox)
Coached by: Shaun Taylor
- Click to expand crew ⇨
OAMC
OAMC
Otago
Otago
Crew
#1
RRGS
Phoebe Robinson (stroke), Biddy Harris, Jemima Allison, Aimee McMaster, Sasha Cran, Jess Wood, Millie Dutton, Rebekah Hill + Lucinda McLeod (cox)
- Click to expand crew ⇨
RRGS
RRGS
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
RRGS
- Click to expand crew ⇨
RRGS
RRGS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
TIMC
Emma Sorenson (stroke), Charlotte Labudde, Lily Spittal, Tayla Brown, Madison Gillespie, Tarina Crampton, Jodie Sole, Hannah Day + Brooke Clemett (cox)
Coached by: Glen Patterson & Katherine Bruce
- Click to expand crew ⇨
TIMC
TIMC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
VILL
Kendal Good (stroke), Madeline Gill, Georgia Rouch, Jade Silva, Emily Brown, Olivia Norton, Laura Siryj, Hope Broad + Georgia Reekie (cox)
Coached by: Dale Maher & Peter Campbell
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WNKC
Maddy Ball (stroke), Mia Heath Dyer, Billie Scurr, Paige Murdoch, Laura Wellman, Huitau Roberts, Bridie Hurley, Beth Gale + Olivia Pearce (cox)
Coached by: Amanda Inkster
- Click to expand crew ⇨
WNKC
WNKC
Otago
Otago
Social