Entrants list: Otago Champs
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AVSG
[CTYC]
Brooke Sykes (stroke), Kate Orchard, Alyssa Ufton, Sadie McFadyen, Natasha Dellabarca, Amina Andrews, Lily Smith, Emily Hunston + Jorja West (cox)
Coached by: Tasman O'Sullivan & Marewa Cryer
- Click to expand crew ⇨
CTYC
CTYC
Canterbury
Canterbury
AVSG
AVSG
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CASH
Mali Lloyd (stroke), Zoe Perrin, Micah Whitley, Kaitlin Moore, Isla Anderson, Jenna Hyndman, Abby Graham, Lucy O'Connor + Reagan Kelly (cox)
Coached by: Molly Judson & Lewis Meates, Joe Young
- Click to expand crew ⇨
CASH
CASH
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CGHS
[CTYC]
Sofia Robertson (stroke), Grier Bowman, Greta Stuart, Evie Jones, Kaitlyn Mercer, Ella Tucker, Amelie Scrymgeour, Emily Shearer + Georgetta Haller (cox)
Coached by: Alice Drummond & Ruby Burge
- Click to expand crew ⇨
CTYC
CTYC
Canterbury
Canterbury
CGHS
CGHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CGHS
Lilly Shackleton (stroke), Rosie Burford, Hadassah Timo, Yvaine Druce, Daisy Fitzgerald, Scarlett Tomonaga, Micahlei Timo, Mea Cameron + Savreet Malhi (cox)
Coached by: Alice Drummond & Ruby Burge
- Click to expand crew ⇨
CGHS
CGHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
NEL*
Charlotte Hamilton (stroke) (NELC), Lauren O'Grady (NELC), Freda Turnbull (NELC), Olive Forrester (NELC), Amelia Marfell (NELC), Tilly Knowler (UNCC), Sienna Smith (NELC), Emma Gauden-Ing (NELC) + Erin Gleeson (cox) (NELC)
Composite crew. Coached by: Kylie Johnson & Sally Knight
- Click to expand crew ⇨
NEL*
NEL*
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
NOEC
Brianna Paterson (stroke), Brooke Roil, Jordin Eckhoff, Annie Tocher, India Farrell, Olivia Adam, Charley Sumner, Mia Wilson + Bonnie McGregor (cox)
Coached by: Dave Hanan
- Click to expand crew ⇨
NOEC
NOEC
Otago
Otago
Crew
#1
OAMC
Hannah Burke (stroke), Gracie O'Sullivan, Marei Grebe, Bridget Spittle, Hanna Strachan, Isabel Matern, Tessa Wright, Indeg Jones-Hogan + Henry Robinson (cox)
- Click to expand crew ⇨
OAMC
OAMC
Otago
Otago
Crew
#1
RRGS
Charlotte Maxwell (stroke), Ashlee Brooks, Chloe King, Chloe Malone, Lucy Johnstone, Amelia Jones, Phoebe Whyte, Toia Sheed + Liv Barnett (cox)
- Click to expand crew ⇨
RRGS
RRGS
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
RRGS
India Barnett (stroke), Gussy Macfarlane, Elle Penberthy, Kate Olliver, Manaia Sheed, Olivia Long, Maddy Young, Penelope Sutton + Annabelle Britt (cox)
- Click to expand crew ⇨
RRGS
RRGS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STAN
[AVNC]
Nina Fraher (stroke), Hannah Radford, Makenzie Disher, Miriama MacDonald, Isabella Cody, Grace Smith, Lauren Bolton, Katie Taggart + Olive Steel (cox)
- Click to expand crew ⇨
AVNC
AVNC
Canterbury
Canterbury
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
TWLC
Indie Thyne (stroke), Hazel Mason, Riley Beattie, Myah Templeton Gilchrist, Rosie Frank, Taylah Marsh, Poppy Staniford, Skye Frank + Jazmine Baikie (cox)
Coached by: Kelvin Maker & Sarah Henderson
- Click to expand crew ⇨
TWLC
TWLC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WNKC
Meg Ritchie (stroke), Georgia Beale, Catty David, Pippa Hartnett, Cameron Shore, Alianna Hay, Caroline Smith, Emily Hunt + Madison Smith (cox)
- Click to expand crew ⇨
WNKC
WNKC
Otago
Otago
Social