Entrants list: Otago Champs
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford & Rob Meates
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CASH
[CTYC]
Coached by: Molly Judson & Joe Young
- Click to expand crew ⇨
CTYC
CTYC
Canterbury
Canterbury
CASH
CASH
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CASH
Coached by: Molly Judson & Joe Young
- Click to expand crew ⇨
CASH
CASH
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CGHS
[CTYC]
Coached by: Sophie Chapman & Gary Hay
- Click to expand crew ⇨
CTYC
CTYC
Canterbury
Canterbury
CGHS
CGHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CGHS
[CTYC]
Coached by: Ian Seymour & Zoe McBride
- Click to expand crew ⇨
CTYC
CTYC
Canterbury
Canterbury
CGHS
CGHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
COLC
Coached by: Ellen Foley
- Click to expand crew ⇨
COLC
COLC
Otago
Otago
Crew
#2
COLC
Coached by: Jared Brenssell
- Click to expand crew ⇨
COLC
COLC
Otago
Otago
Crew
#3
COLC
Coached by: Jared Brenssell
- Click to expand crew ⇨
COLC
COLC
Otago
Otago
Crew
#1
CROC
[CROM]
- Click to expand crew ⇨
CROM
CROM
Otago
Otago
CROC
CROC
Otago
Otago
Crew
#2
CROC
- Click to expand crew ⇨
CROC
CROC
Otago
Otago
Crew
#1
CURC
- Click to expand crew ⇨
CURC
CURC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUAC
DUAC
Otago
Otago
NELC
NELC
Marlborough
Marlborough
Crew
#2
NELC
Coached by: Tim Babbage & Phil Knight
- Click to expand crew ⇨
NELC
NELC
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
NOEC
Coached by: Jas McIntosh
- Click to expand crew ⇨
NOEC
NOEC
Otago
Otago
Crew
#1
OAMC
[STKV]
- Click to expand crew ⇨
STKV
STKV
Otago
Otago
OAMC
OAMC
Otago
Otago
Crew
#1
OGHC
[OGHS]
Coached by: Olivia Swann
- Click to expand crew ⇨
OGHS
OGHS
Otago
Otago
OGHC
OGHC
Otago
Otago
Crew
#2
OGHC
[OGHS]
Coached by: Olivia Swann
- Click to expand crew ⇨
OGHS
OGHS
Otago
Otago
OGHC
OGHC
Otago
Otago
Crew
#1
RRGS
- Click to expand crew ⇨
RRGS
RRGS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STAN
[AVNC]
- Click to expand crew ⇨
AVNC
AVNC
Canterbury
Canterbury
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
STAN
[AVNC]
- Click to expand crew ⇨
AVNC
AVNC
Canterbury
Canterbury
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#40
TIMC
Maisy-Jane Chapman (stroke), Caelyn Morrison, Scout Phiskie, Briar Taylor + Irihapati McMillan-Megar (cox)
Coached by: Cameron Moffat
- Click to expand crew ⇨
TIMC
TIMC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
VILL
[AVNC]
Coached by: George Johnson
- Click to expand crew ⇨
AVNC
AVNC
Canterbury
Canterbury
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
VILL
[AVNC]
Coached by: George Johnson
- Click to expand crew ⇨
AVNC
AVNC
Canterbury
Canterbury
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#3
VILL
[AVNC]
Coached by: George Johnson
- Click to expand crew ⇨
AVNC
AVNC
Canterbury
Canterbury
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WHOC
Coached by: Danny Young & Scott Cundall
- Click to expand crew ⇨
WHOC
WHOC
Southland
Southland
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Chris Brooks
Boat: Landmark
Boat: Landmark
- Click to expand crew ⇨
MTAS
MTAS
Otago
Otago
WNKC
WNKC
Otago
Otago
WTUC
WTUC
Southland
Southland
Crew
#2
WTUC
Coached by: Shane Muir
Boat: Moonlight
Boat: Moonlight
- Click to expand crew ⇨
WTUC
WTUC
Southland
Southland
Crew
#3
WTUC
Coached by: Scott Arlett
Boat: Ruffell
Boat: Ruffell
- Click to expand crew ⇨
WTUC
WTUC
Southland
Southland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social