Event Sponsor
Entrants list: WTMC-TAKA Regatta
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AKGC
Cam Finlay (stroke), Sam Ashby, Matt MacDonald, Damien Gleye, Victor Novac-Abraham, Isaac Morris, Kenneth Gardiner, Hunter Freeman + Flynn McLatchie (cox)
- Click to expand crew ⇨
AKGC
AKGC
Auckland
Auckland
Crew
#2
AKGC
Chris Holdsworth (stroke), Tiger Shi, Emre Arsan, Timothy Hughes, Findlay Carter, James Lawrence, Harry Numans, Lawrence Yu + James Palmer-Neels (cox)
- Click to expand crew ⇨
AKGC
AKGC
Auckland
Auckland
Crew
#1
MERC
Regan Bernasconi (stroke), Jack Wicks, Jimmy Cleaver, Tu'a Fakava, Alex McRobbie, Dylan Davis, Ben Kelway, John Lidgett + Connor Hull (cox)
Coached by: Jim Matchett
- Click to expand crew ⇨
MERC
MERC
Auckland
Auckland
Crew
#11
NSHC
Jin Lim (stroke), Samuel Jones, Jacob Jones, Ben Jury, Aaron Cordes, Kip Watson, Jack Anstis, Mitchell Hazelhurst + Gene Offwood (cox)
Coached by: Antony Zouch & Natalie
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#11
SGEC
Ben Wight (stroke), Forrest Le Roux, Patrick Yin, Angus Wilson, Harry Newbury-Lee, Jack MacDonald, Daniel Pickles, Jamie Rowland + Josh Blaauw (cox)
Coached by: MACL
- Click to expand crew ⇨
SGEC
SGEC
Auckland
Auckland
Crew
#31
SGEC
Jack Appleyard (stroke), Callum Parkes, Thomas Brenton-Rule, Jamie Young, Mathew Tetley, Ben Harte, Oliver Mallinson, Truman Boughey + William Young (cox)
Coached by: Alex Dawson & Lorraine Murray
- Click to expand crew ⇨
SGEC
SGEC
Auckland
Auckland
Crew
#1
SHAK
Daniel McGill (stroke), Tom Newton, Finbar MacLeod, Sebastian Serrano-Valladares, Henry Bell, William Swan, Ben Faitasi, Sean Paget + Massimo Nicholas (cox)
- Click to expand crew ⇨
SHAK
SHAK
Auckland
Auckland
Crew
#2
SHAK
Regan Martin-Gawn (stroke), Jerome Corbett, Jack Fordham, Tim Everitt, Tim Edwards, Henry Hyslop, James Fitz-Gerald, Josh Purdon + Joe MacGillivray (cox)
- Click to expand crew ⇨
SHAK
SHAK
Auckland
Auckland
Crew
#1
SKEC
Harry Ramakers (stroke), Ollie Strang, Matt Kelly, Joshua Grant, Sam Morrow, Kieran Blockley, Bill Yang, Tom Mills + Thomas MacPherson (cox)
Coached by: Carl Vincent
- Click to expand crew ⇨
SKEC
SKEC
Auckland
Auckland
Crew
#2
SKEC
Finn Harris (stroke), Sam Windross, Matthew Dwen, William Luxon, Nicholas Lyon-Ramsdale, Ethan Blight, Callum McOmish, Declan Fisher + Joshua Sims-Fowler (cox)
Coached by: Carl Vincent
- Click to expand crew ⇨
SKEC
SKEC
Auckland
Auckland
Crew
#1
TGSC
Luis Thomsen (stroke), Sam Kingdom, Alfred Dennis, Toby Porterday, Adam Chapman, Hugh Barker, Jost Claassen, Thomas Casement + Thomas Plummer (cox)
- Click to expand crew ⇨
TGSC
TGSC
Auckland
Auckland
Crew
#2
TGSC
Luca Burney (stroke), Tom Parkin, Benjamin Fitchett, Nathan O'Neill, Hamish Burden, Oscar Finnemore, Timothy Lunt, Tom Blathwayt + Dexter Peffers (cox)
- Click to expand crew ⇨
TGSC
TGSC
Auckland
Auckland
Crew
#21
WESC
Brock Mills (stroke), Toffer Espinosa, Joshua Shields, Benjamin Pendreigh, George Cory-Darroch, Jack Breen, Joseph McNamara, Liam O'Brien + Jack Baird (cox)
Coached by: STPA
- Click to expand crew ⇨
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Crew
#31
WESC
Jacob Mann (stroke), Devon Dudding, Mark Lawrence, Nathan Phillips, Vasya Nazaroff, Jack Casey-Pickering, Cole Brann, Callum Pratt + Dylan Dodds (cox)
Coached by: MTAL
- Click to expand crew ⇨
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Social