Day sheet: WTMC-TAKA Regatta
This is the day sheet for the 2014 WTMC-TAKA Regatta.
click a filter below to remove it
Saturday, 25th October 2014
Race A @ 08:00: Event 1, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Race B @ 08:05: Event 1, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
|
Race L @ 08:55: Event 8, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Race O @ 09:10: Event 9, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Alicia McColl (stroke), Rebecca Faletanoai, Shena Donald, Mia Cunningham South + Jackson White (cox)
|
Race T @ 09:35: Event 13, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Race Z @ 10:05: Event 15, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Race G @ 10:40: Event 21, Division 1 | ||
---|---|---|
Event
21
B U16 4X+
Sponsored by: Blathwayt family / David Martin Motors
| ||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Fletcher Corse-Scott (stroke), Max Romminger, Caleb Langridge, Tait Fuller + Alana Pribicevich (cox)
|
Race S @ 11:40: Event 28, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Race T @ 11:45: Event 30, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Race C @ 13:00: Event 36, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Race F @ 13:15: Event 38, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Race K @ 13:40: Event 42, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Race L @ 13:45: Event 42, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
|
Race M @ 13:50: Event 43, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Race Q @ 14:10: Event 45, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Race V @ 14:35: Event 49, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Alicia McColl (stroke), Rebecca Faletanoai, Shena Donald, Mia Cunningham South + Alana Pribicevich (cox)
|
Race E @ 15:20: Event 55, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Race N @ 16:05: Event 61, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Race P @ 16:15: Event 62, Division 1 | ||
---|---|---|
Event
62
B U17 2X
Sponsored by: Patricia Hinchey of Bayleys / GC Roof Solutions
| ||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Race V @ 16:45: Event 64, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Mia Cunningham South (stroke), Grace Morris, Tayla Karam, Krista Fortzer-Bezar + Alana Pribicevich (cox)
|
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched after being drawn in the race.
Social