You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2023, 2022, 2020, 2019, 2018, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007.
Results: WTMC-TAKA Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
MTAL
[WESC]
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
Hamish McKay (stroke), Sam Murphy, Xavier Smidt, Jadin Kingi, Tomos Hudgell, Adam Clark, Joshua Kingston, Callum Smidt + Jack Higgins (cox)
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
Archie Porteous (stroke), Finlay Watson, Jackson Wiggans, Martin Jonkers, Joshua Vodanovich, Conor Campbell, Adam Jonkers, James MacKenzie + Meg Rolton (cox)
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Sam Russell (stroke), Tristan Robinson, Alex McRobbie, Harry Church, Adam Ford, Craig Ford, Hayden Joyce, Dominic Powell + Thom Pettit (cox)
Coached by: Peter Mason
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Nikki Christian (stroke), Alex Johnston, Sam Barry, Liam Scott-Russell, Ben Franich, Geoffrey Chang, Leo Ashcroft, Kyle Hebditch + Adrien Canniveng (cox)
|
Event
2
G U16 2X
Sponsored by: Pyro Co Fireworks
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
||||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
MTAL
[WESC]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
||||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Ethan Blight
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Tom Moore & Bradyn Watson
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
||||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WRAC
WRAC
Marlborough |
||||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#23
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
MTAL
[WESC]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#24
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Olivia Hofer
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#51
AKLC
[HOWI]
Coached by: Sigrid Davis & Keith Hibberd
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Liam Scott-Russell (stroke), Ben Franich, Nikki Christian, Tristan Robinson + Adrien Canniveng (cox)
Coached by: Peter Mason
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
MTAL
[WESC]
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#4
AKGC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Rob Ryan
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
no crew listed
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#23
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Rob Ryan
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#3
SKEC
Coached by: Rob Ryan
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#33
AKLC
Coached by: DIOC
|
Event
6
G U17 1X
Sponsored by: ALU Installation Ltd
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#51
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd & Ian McKinnon
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Tom Moore
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
CARM
CARM
Auckland |
Crew
#1
NSHC
[CARM]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
MACL
[SGEC]
Coached by: Tom Moore
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
MTAL
[WESC]
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#52
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd & Ian McKinnon
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
MTAL
[WESC]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#4
GLDW
[SGEC]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
NSHC
[WTLG]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
WESC
[AGSB]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#4
NSHC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#3
RPCA
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#4
RPCA
|
Event
9
B U16 2X
Sponsored by: Hawthorne family
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
||||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Rodney Stephens
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Geoff Perry
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#51
AKLC
[HOWI]
Coached by: Sigrid Davis & Keith Hibberd
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
MTAL
[WESC]
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
MACL
[SGEC]
Coached by: Rodney Stephens
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#4
AKGC
no crew listed
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
MACL
[SGEC]
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
SHAK
[AKLC]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Sam Goldstine
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
MERC
[PUKE]
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Peter Mason
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
Event
14
M Int 4X+
Sponsored by: Greaves Fmaily
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Peter Mason
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Peter Mason
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
no crew listed
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#4
AKGC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Peter Mason
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Event
20
G U18 1X
Sponsored by: Michael Hawthorne
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
WTMC
[RUTH]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
WESC
[BARA]
|
Event
23
B U16 4X+
Sponsored by: Antoinette's High Tea & Cake Shop
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Sam Goldstine
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Rodney Stephens
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Sam Goldstine
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#3
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Sam Goldstine
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#4
GLDW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#3
WESC
[STPA]
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland
Entity
MASS
MASS
Auckland |
Crew
#1
WTMC
[MASS]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#4
RPCA
[MERC]
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
RPCA
[WESC]
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#3
RPCA
[WESC]
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
RPCA
[SGEC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
Event
25
B U15 8+
Sponsored by: Greaves Fmaily
Event
26
M Int 4+
Sponsored by: Pyro Co Fireworks
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
MTAL
[WESC]
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#51
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd & Bradley Hartley
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#33
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#34
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#52
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd & Bradley Hartley
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
Coached by: DIOC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Peter Mason
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#51
AKLC
[HOWI]
Coached by: Sigrid Davis & Keith Hibberd
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
SHAK
[AKLC]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Peter Mason
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
MTAL
[WESC]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
MTAL
[WESC]
Germain Hellriegel-White (stroke), Marcus Winter, Daniel Fraser, Theo Casey-Pickering + Hasan Pathan (cox)
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Peter Mason
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
Event
32
G U18 4+
Sponsored by: FR8 Logistics
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Peter Mason
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#51
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd & Sigrid Davis
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
RPCA
[WESC]
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#5
RPCA
[OGUC]
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#6
RPCA
[AVNC]
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#4
RPCA
[NSHC]
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WRAC
WRAC
Marlborough |
Crew
#3
RPCA
[WRAC]
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
RPCA
[NSHC]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
no crew listed
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
no crew listed
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Tom Moore
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
CARM
CARM
Auckland |
Crew
#1
NSHC
[CARM]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Peter Mason
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
MTAL
[WESC]
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#51
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd & Ian McKinnon
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#4
GLDW
|
Event
37
M Nov 4+
Sponsored by: Samuel Kafiar
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
MTAL
[WESC]
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#51
AKLC
[HOWI]
Coached by: Sigrid Davis
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Sam Goldstine
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
MTAL
[WESC]
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Rodney Stephens
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#51
AKLC
[HOWI]
Coached by: Sigrid Davis
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Sam Goldstine
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#3
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Sam Goldstine
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
MTAL
[WESC]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Milla Hasselbach (stroke), Grace Goodall-Sakai, Brooke Walker, Jessica Gunn + Romi van Herwaarde (cox)
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Rob Ryan
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
MTAL
[WESC]
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
MACL
[SGEC]
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#23
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
no crew listed
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#3
SKEC
Coached by: Rob Ryan
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Holly-Anne Simonds (stroke), Grace Reidy, Lucia-Belle Stanisich, Renee Murphy + Christina Chen (cox)
Coached by: Rob Ryan
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#33
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
MTAL
[WESC]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#4
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#24
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#3
TAKA
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#23
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#25
WTLG
[NSHC]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Lily-Rose Gholam Hosseini (stroke), Ashley Hanrahan, Toni Britow, Taylor Morrison + Lucy Schaaf (cox)
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Peter Mason
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Geoff Perry
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Peter Mason
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#51
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd & Ian McKinnon
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
MTAL
[WESC]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Peter Mason
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Peter Mason
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#3
SKEC
Coached by: Peter Mason
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#4
SKEC
Coached by: Peter Mason & Geoff Perry
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#4
AKGC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#14
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
SHAK
[AKLC]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
ROSM
ROSM
Auckland |
Crew
#1
NSHC
[ROSM]
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
MTAL
[WESC]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#51
AKLC
[HOWI]
Coached by: Sigrid Davis
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
MTAL
[WESC]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#52
AKLC
[HOWI]
Coached by: Sigrid Davis
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
NSHC
[WTLG]
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
|
Event
49
B U16 1X
Sponsored by: Pyro Co Fireworks
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#4
AKGC
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#4
AKGC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Ethan Blight
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
MTAL
[WESC]
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
MERC
[PUKE]
Coached by: Brett Henry
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
MACL
[SGEC]
Coached by: Bradyn Watson & Tom Moore
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Holly MacDonald (stroke), Tannith Sutherland, Chantelle Middleton, Aneka Maea + Zaosha Bhathena (cox)
Coached by: Bradyn Watson & Tom Moore
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
MTAL
[WESC]
Lewis Brown (stroke), Marcus Winter, Germain Hellriegel-White, Fraser Lewins, Anton Waldmann, Lachlan Pearce, Daniel Fraser, Stephen Stuart + Hasan Pathan (cox)
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Fergus Matla (stroke), Thomas Barrell, Theo Lotu-I'iga, Josh Abobo, Hugh Marshall, Ishaan Benipal, Lucas Kershaw, Miller Hawkesby + George Higgins (cox)
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Oscar Andrew (stroke), Samuel Shotter, Callum Jarvis, Sam Lecocq, Ryan Morrow, Jaxon Langley, Brahm Erdmann, Oscar Dorbeck + Jack Cresswell (cox)
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Hamish McKay (stroke), Adam Clark, Xavier Smidt, Jadin Kingi, Xavier Yates, Max Burggraaf, Will Yates, Liam McGuire + Louis Wall (cox)
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
Andrew Jantke (stroke), Kheal Paddy, Max Reesby, Oliver Welch, Sam Ready, William Arrell, George Barry, Sebastian Bull + Mason Rose (cox)
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
Austin Carter (stroke), Benjamin Scott, Lukas Hakansson, Flynn Ross-Wallis, Dominic Hawkins, George Miles, Connor Chetwynd, Benson Kershaw + Isaac Briggs (cox)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Oliver Eliot (stroke), Aubrey Sima, Bowen de Gouw, Sam Logan, Harrison Goodall, Geoffrey Patten, Jared Barry, Matthias Wong + Henry Bishop (cox)
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
MTAL
[WESC]
Anthony Peters (stroke), Oliver Ingram, Kris Penev, Theo Casey-Pickering, Samuel Sparey, Jackson Baas, Blake Jowsey, Richie Faaumu + Benjamin Campbell (cox)
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#3
RPCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Adam Jonkers (stroke), Cairo Stark, William MacDonald, Tom Wild, Michael Brenton Rule, Issac Petrich, Kahu Hema, Liam Jessiman + Oliver Heafield (cox)
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Andrew Jantke (stroke), Kheal Paddy, Max Reesby, Oliver Welch, Sam Ready, William Arrell, George Barry, Sebastian Bull + Mason Rose (cox)
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Harrison Strang (stroke), Hayden Joyce, Leo Ashcroft, Geoffrey Chang, Matthew Doonan, Kyle Hebditch, Sean Patten, Joshua Warren + Robbie King (cox)
Coached by: Geoff Perry & Sam Goldstine
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Xavier Smidt (stroke), Adam Clark, Max Burggraaf, Jadin Kingi, Christian Sifakula, Joshua Moor, Blake Nelson, Sam Beuth + Jack Higgins (cox)
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Peter Mason
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#51
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd & Ian McKinnon
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Peter Mason
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Andrea Fick (stroke), Sophie Egnot-Johnson, Courtney Katterns, Hannah Retimana + Paige Stevenson (cox)
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Rodney Stephens
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#4
AKGC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#15
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#14
NSHC
[WTLB]
|
Event
62
M Clb 1X
Sponsored by: Pilisi family
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland
Entity
MASS
MASS
Auckland |
Crew
#1
WTMC
[MASS]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#52
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd & Sigrid Davis
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#51
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd & Sigrid Davis
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#23
WTLG
[NSHC]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Rodney Stephens
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#51
AKLC
[HOWI]
Coached by: Sigrid Davis & Keith Hibberd
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#4
AKGC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#5
AKGC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#2
WTMC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Tom Moore
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Peter Mason
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WTLG
[NSHC]
Lily-Rose Gholam Hosseini (stroke), Ella Rogers, Ashley Hanrahan, Toni Britow + Amelia Mitchell (cox)
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Zoe White (stroke), Danielle Vandermeer, Georgia Gibson, Mary-Rose Millett, Ariana Speirs, Ruby O'Brien, Ashleigh Richards, Eva Millar + Nicola Rodgers (cox)
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
Event
71C
M Clb 8+
Sponsored by: Hawthorne family
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
Lucas Kershaw (stroke), Benson Kershaw, Max le Cren, Ishaan Benipal, Connor Chetwynd, Ben Walden, Dominic Hawkins, Flynn Ross-Wallis + Samuel Tierney (cox)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Rory Accorsi (stroke), Daniel McSweeny, Christian Clark, Ander Castelltort, Thomas Watson, Nikkita Sinyakov, Zac Fleming, Gavin Powell + Sophie Wallace (cox)
|
Event
71S
M Snr 8+
Sponsored by: Hawthorne family
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Blake Koefoed (stroke), Hamish Horne, Jacob Sodo, Finn Murphy, Cameron Patten, Erik Koefoed, Findlay Carter, Samuel Wojcik + Benedict Sheehan (cox)
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
Austin Carter (stroke), Thomas Barrell, Theo Lotu-I'iga, Alexander Goldstein, Fergus Matla, George Miles, Dean Palmer-Neels, Dan Young + Jonty du Toit (cox)
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Josh Hamilton (stroke), Jonty Matla, Lukas Hakansson, Benjamin Scott, Jack Ready, Miller Hawkesby, Hugh Marshall, Josh Abobo + Henry Briggs (cox)
|
Event
71O
M Opn 8+
Sponsored by: Hawthorne family
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
James Hall (stroke), Daniel Williamson, Matt MacDonald, Samuel Jones, Harry Numans, Cole Brann, Luca Kirwan, Mathew Barry + Ben Tyson (cox)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
James Brake (stroke), Ben Jury, Callum Gilmour, Lewis Morrell, Jacob Jones, Baxter Holgate-Simpson, Thomas Ferguson, Cameron Elliott + Dylan Maynard (cox)
|
You can swap to a collapsed version of the results, which combines the various classes for an event.
Social