You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2023, 2022, 2020, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007.
Results: WTMC-TAKA Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
MERC
[PUKE]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Boat: Akoranga
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst & Jessica Hamlin
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Savannah Barrack & Caspar Hammond
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd & Leigh Brown
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ella Marr
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Savannah Barrack & Caspar Hammond
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst & Jessica Hamlin
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Boat: Hauraki
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#24
NSHC
[WTLG]
Boat: Pupuke
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#23
NSHC
[WTLG]
Boat: Sophie Wylie
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Cameron Elliot
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sienna Norman & Thomas McCan
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Cameron Elliot
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Joel Hicks
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Boat: Rob Wylie
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
[DIOC]
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Cameron Elliot
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#4
NSHC
Simone Archer (stroke), Jackie Quinlan-Dorbeck, Nicki Triggs, Sheree Wellington + Peter Buntain (cox)
Boat: Kotuku
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Boat: AG 2
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#3
TGSC
Coached by: Jessica Hamlin & Anton Andres
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Sienna Norman & Thomas McCan
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
|
Event
4
W Opn 2-
Sponsored by: EP Software Solutions
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Ian Bright
|
|||
Entity
NSH*
NSH*
Auckland |
Crew
#2
NSH*
Composite crew. Coached by: Anna Delong
|
Event
5
G U17 1X
Sponsored by: Aline Larkins Memorial Race
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Boat: unnamed Wintec
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ella Marr
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
WREC
[HUAN]
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Tim Nelson & Liam Kitchin
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#2
AKLC
[HOWI]
Coached by: Tim Nelson & Liam Kitchin
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Boat: Knowles Family
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
Coached by: Kevin Herbison & Joel Hicks
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#24
NSHC
[WTLG]
Boat: Nicky
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WENT
[NSHC]
Coached by: Kevin Herbison & Joel Hicks
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#23
NSHC
[WTLG]
Boat: Vicki Connor
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Ella Marr
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
WENT
[NSHC]
Coached by: Kevin Herbison & Joel Hicks
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
WESC
[STPA]
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Leigh Brown & Tim Nelson
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Eric Verdonk & Adrian Riepen
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Peter Mason & Geoff Perry
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#2
AKLC
[HOWI]
Coached by: Tim Nelson & Max Calvert
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Cameron Abel (stroke), Mandela McKree-Jansen, Tom McGuinness, Lauchie Craig + Charles Finlayson (cox)
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Peter Mason & Geoff Perry
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#13
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd & Liam Kitchin
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Ian Bright
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#13
NSHC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Adrian Reipen
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Tim Nelson & Max Calvert
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
WESC
[STPA]
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Joel Hicks
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Sebastien Eggermont & Harrison Elliott
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Sebastien Eggermont & Harrison Elliott
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#2
AKLC
[HOWI]
Coached by: Leigh Brown & Tim Nelson
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Adrian Riepen & Anton Andres
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Allan Vester
|
Division 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Sebastien Eggermont & Harrison Elliott
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
MACL
[SGEC]
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#3
TGSC
Coached by: Adrian Riepen & Anton Andres
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#4
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Boat: Joan Scott
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Boat: Roz Mexted
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Savannah Barrack & Caspar Hammond
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#23
NSHC
[WTLG]
Boat: Skate Millar
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Savannah Barrack & Caspar Hammond
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
[DIOC]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Timothy Zouch
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Eric Verdonk & Adrian Riepen
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Timothy Zouch
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Eric Verdonk & Adrian Riepen
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#4
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Ian Bright
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Anton Andres
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
WESC
[STPA]
Coached by: Cameron Patten
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ian McKinnon & Joanne Etzinger
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Brenna Baker & Max Calvert
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Allan Vester
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#22
WESC
[STPA]
Coached by: Cameron Patten
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Rob Ryan & Hamish Mackie
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Anton Andres
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Freddie Eadie (stroke), Matthew Acland, Ryder Ellis-Williams, Nakesh Rees-Webbe + Oliver Horton (cox)
Coached by: Ian McKinnon & Joanne Etzinger
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#23
WESC
[STPA]
Coached by: Cameron Patten
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
WESC
[STPA]
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Tim Nelson & Max Calvert
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#22
WESC
[STPA]
Coached by: Samuel Jackson
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
WESC
[STPA]
Coached by: Samuel Jackson
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Eric Verdonk
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
Coached by: Kevin Herbison & Joel Hicks
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#22
WESC
[STPA]
Coached by: Samuel Jackson
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#4
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#3
TGSC
Coached by: Eric Verdonk
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Boat: Vicki Connor
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
CARM
CARM
Auckland |
Crew
#1
NSHC
[CARM]
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Bradyn Watson
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#23
NSHC
[WTLG]
Boat: unnamed Wintec
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#24
NSHC
[WTLG]
Boat: Nicky
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Boat: Knowles Family
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#2
WREC
[HUAN]
Coached by: Spencer Nichols
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#21
AKLC
[EGGS]
Coached by: Paul Westbury
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Crue Ellis-Williams (stroke), Jack Trusler, Baxter McGillivray, Georg Dalgleish + James Chapman (cox)
Coached by: Sebastien Eggermont & Harrison Elliott
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Max Calvert & Leigh Brown
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Adrian Riepen
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Rob Ryan & Hamish Mackie
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Allan Vester
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
WESC
[STPA]
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Ashton Brotherson (stroke), Alexanda Bruce, Thomas Bradford, Connor Wiltshire + Nikolaos Matiatos (cox)
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Harrison Elliott & Sebastien Eggermont
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Rob Ryan & Hamish Mackie
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
RPCA
[WESC]
Coached by: Ian Bright
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
RPCA
[WESC]
Coached by: Ian Bright
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
WESC
[STPA]
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
RPCA
[NSHC]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
Coached by: Kevin Herbison & Joel Hicks
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Atanas Alipiev
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland
Entity
MTRO
MTRO
Auckland |
Crew
#1
WTMC
[MTRO]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Harrison Elliott & Sebastien Eggermont
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#4
NSHC
Coached by: Cameron Elliot
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Harrison Elliott & Sebastien Eggermont
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Cameron Elliot
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Boat: Joan Scott
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#23
NSHC
[WTLG]
Boat: Roz Mexted
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Cameron Elliot
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#2
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd & Leigh Brown
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Boat: Skate Millar
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Cameron Elliot
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
WESC
[STPA]
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Hugo Caughey (stroke), Cameron Abel, Mandela McKree-Jansen, Connor Hislop-Donaldson + Charles Couillault (cox)
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Leigh Brown & Tim Nelson
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#22
WESC
[STPA]
Teofilo Garcia Hannah (stroke), Adam Simpson, Peter Hill, Sam van Helsdingen + Charlie Russell (cox)
Coached by: Samuel Jackson
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#2
AKLC
[HOWI]
Coached by: Leigh Brown & Max Calvert
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Jessica Hamlin
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Savannah Barrack & Caspar Hammond
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Joel Hicks
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Caitlin van Rijs (stroke), Amelia Swindells, Genevieve van Staden, Caitlin Cottee + Riley Jenkins (cox)
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#2
WTMC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Savannah Barrack & Caspar Hammond
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Jessica Hamlin & Anton Andres
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Eric Verdonk
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
WESC
[STPA]
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Peter Mason & Geoff Perry
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Peter Mason & Geoff Perry
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#21
AKLC
[EGGS]
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Boat: unnamed Lazslo
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Boat: Joan Scott
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#22
AKLC
[EGGS]
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Event
33
W Clb 4+
Sponsored by: Chas Wilson
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSH*
NSH*
Auckland |
Crew
#1
NSH*
Composite crew. Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
RPCA
[NSHC]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
RPCA
[COMC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
NSHC
[WENT]
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#3
WESC
|
Event
35
M Opn 4X-
Sponsored by: Janet Strode-Penny
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ella Marr
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd & Tim Nelson
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Boat: Akoranga
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Joel Hicks
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
Coached by: Kevin Herbison & Joel Hicks
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Boat: Hauraki
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Ella Marr
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Bradyn Watson
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Keith Hibberd & Max Calvert
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#23
NSHC
[WTLG]
Boat: Pupuke
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
MACL
[SGEC]
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#3
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Joel Hicks
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Cameron Elliot
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Leigh Brown & Brenna Baker
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
Event
38
B U16 4+
Sponsored by: Bill and Jane Manning
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Tim Nelson & Max Calvert
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Cam MacGillivray (stroke), Nicholas Bryan, Dylan Cottingham, Samuel Cooper + Benjamin Campbell (cox)
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Adrian Riepen & Anton Andres
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#14
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Adrian Riepen & Anton Andres
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
Event
39
B U15 8X+
Sponsored by: Thompson family
Event
40
G U15 4X+
Sponsored by: Stuart family
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Nick Chamberlain
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Boat: Rob Wylie
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Jessica Hamlin
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Jessica Hamlin
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
WESC
[MTAL]
Lavinia Miller-Hawke (stroke), Eve Thompson, Jessica Armstrong, Loane Chauvineau + Meg Pinfold (cox)
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
Event
41
M Int 4+
Sponsored by: Margrate & Byron Ellison
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Boat: Vicki Connor
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#1
WREC
[WHGG]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Boat: Knowles Family
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Savannah Barrack & Caspar Hammond
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#24
NSHC
[WTLG]
Boat: unnamed Wintec
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#23
NSHC
[WTLG]
Boat: Nicky
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Savannah Barrack & Caspar Hammond
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#3
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#3
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#21
AKLC
[EGGS]
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Boat: Joan Scott
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#22
AKLC
[EGGS]
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Boat: Skate Millar
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Tim Nelson & Keith Hibberd
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Joel Hicks
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSH*
NSH*
Auckland |
Crew
#25
NSH*
Composite crew. Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Boat: Akoranga
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
WESC
[STPA]
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Eric Verdonk & Adrian Riepen
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#4
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#22
WESC
[STPA]
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#2
AKLC
[HOWI]
Coached by: Tim Nelson & Tim
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Leigh Brown & Tim Nelson
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Anton Andres
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Leigh Brown & Max Calvert
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Anton Andres
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Adrian Riepen
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
WTMC
[RUTH]
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[TAKA]
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
WREC
[HUAN]
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
WESC
[STPA]
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#22
WESC
[STPA]
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Adrian Riepen
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#4
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
RPCA
[WESC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Ruby Burge (stroke), Katie Finch, Xanthe Werder, Bianca Power, Emily Knill, Eve Thompson, Jessica Armstrong, Mila Medley + Valerie Deligero (cox)
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Anna Stuart (stroke), Skye Lang, Annabelle Knowles, Imogen Butcher, Daisy Butcher, Ella Ryan, Kira Sharrock, Tataiarangi Baker + Olivia Wilson (cox)
Coached by: Jessica Hamlin
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
Sofia Phillimore (stroke), Sophie Collins, Scarlett Snelling, Isobel Fletcher, Emily Cosham, Lucy Irwin, Joy Wang, Charli Scragg + Sophie Coombes (cox)
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Joel Hicks
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#2
WTMC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Cameron Elliot
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#3
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Joel Hicks
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Joel Hicks
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#14
WESC
[BARA]
Coached by: Savannah Barrack & Caspar Hammond
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#13
WESC
[BARA]
Coached by: Savannah Barrack & Caspar Hammond
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Savannah Barrack & Caspar Hammond
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Boat: AG 2
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Savannah Barrack & Caspar Hammond
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd & Liam Kitchin
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Nick Chamberlain
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#2
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd & Tim Nelson
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#23
NSHC
[WTLG]
Boat: Rob Wylie
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Boat: Geoff Barnes
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
MACL
[SGEC]
Coached by: Nick Chamberlain
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Rayan Darazi (stroke), Tiaho Murupaenga Hutchings, Henare Morgan, Luke Bones + Kaelin Reinsfield-Bree (cox)
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ian McKinnon & Joanne Etzinger
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
WESC
[STPA]
Coached by: Cameron Patten
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Cameron Elliot
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Leigh Brown & Brenna Baker
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Rob Ryan & Hamish Mackie
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Rob Ryan & Hamish Mackie
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#22
WESC
[STPA]
Coached by: Cameron Patten
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
James Paton (stroke), Saatchi Broadhurst, Forester Christensen, Jack Becker + Nicholas Poppelwell (cox)
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Ian McKinnon & Joanne Etzinger
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Anton Andres & Jessica Hamlin
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Eva Dykgraaf (stroke), Taylor Penberthy, Georgia Smith, Caitlin Naude, Coco Mauger, Safra Wohlfarth, Jessie Jamieson, Isabella Holt + Tessa Guthrie (cox)
Boat: Rob Mitchell
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
[DIOC]
Maisie Cavanagh (stroke), Joy Wang, Jessica Barclay, Lilian Kidd, Katie Hardie, Tyger Craggs, Georgia Haskell, Stella Brawn + Leila Bonetti (cox)
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Charlotte Davidson (stroke), Kayley Wilson, Harriet Burrell, Daisy Murray, Abigail Stewart, Grace Watson, Alexandra Maher, Alyssa Bellamy + Natalie Salmon (cox)
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
Event
62
W Opn 4-
Sponsored by: Phd Construction
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#22
AKLC
[EGGS]
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#21
AKLC
[EGGS]
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
NSH*
NSH*
Auckland |
Crew
#2
NSH*
Composite crew. Coached by: Anna Delong
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[MTAL]
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
Coached by: Kevin Herbison & Joel Hicks
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Eric Verdonk
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
WESC
[STPA]
Coached by: Samuel Jackson
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
MANU
MANU
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[MANU]
Coached by: Michael Smyth
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Michael Hasselbach
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#3
TGSC
Coached by: Eric Verdonk
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Eric Verdonk
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#22
WESC
[STPA]
Coached by: Samuel Jackson
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
MACL
[SGEC]
Coached by: Michael Hasselbach
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#4
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#2
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Nick Chamberlain
|
Event
66
M Int 4X+
Sponsored by: Mervyn French
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
WESC
[STPA]
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Harrison Elliott & Sebastien Eggermont
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Harrison Elliott & Sebastien Eggermont
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Harrison Elliott & Sebastien Eggermont
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
WESC
[STPA]
Coached by: Samuel Jackson
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
||||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Leigh Brown & Max Calvert
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
||||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Michael Hasselbach
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
MACL
[SGEC]
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
WESC
[STPA]
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#22
WESC
[STPA]
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
Coached by: Kevin Herbison & Joel Hicks
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#2
AKLC
[HOWI]
Coached by: Tim Nelson & Liam Kitchin
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#5
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
GLDW
[SGEC]
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#4
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
Coached by: David Neuhaus
|
Event
68
M Nov 8+
Sponsored by: Phd Construction
Event
69
G U17 4X+
Sponsored by: Aline Larkins Memorial Race
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ella Marr
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Joel Hicks
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Boat: unnamed Lazslo
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
AKLC
[HOWI]
Coached by: Keith Hibberd & Tim Nelson
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Tim Nelson & Keith Hibberd
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Amelia Swindells (stroke), Genevieve van Staden, Caitlin Cottee, Gracie Dawson + Cassidy Jones (cox)
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Bradyn Watson
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Ella Henry (stroke), Renee Henry, Chloe Bingham, Aniela Dawson, Meg Grey, Tine Louw, Zoe Turton, Devon Benny + Bradley Jenkins (cox)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Caitlin Duffield (stroke), Megan Farquhar, Alice Abery, Raumati Meihana, Caitlin Harrod, Orla Cuffe, Emily Broomfield, Zoe Corboy + Danielle Hewett (cox)
Coached by: Anna Delong
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Lotte Hart (stroke), Rosemary Bremner, Kara Crawford-Smith, Kirstyn Luton, Holly Chaafe, Madeleine Ashby, Niamh McHugh, Amy Robson + Chelsea Doughty (cox)
|
|||
Entity
NSH*
NSH*
Auckland |
Crew
#1
NSH*
Florence Layburn (stroke), Claudia Waite, Bethany Glenn, Nicole Owen, Daisy Forsythe, Parekura Kellow, Maren Howarth, Charlotte Bray + Dylan Maynard (cox)
Composite crew. Coached by: Anna Delong
|
Event
72I
M Int 8+
Sponsored by: ALU Installation Ltd
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Leo Strode-Penny (stroke), Maceo Tremlett, Joel Hawthorne, Tom Greaves, Moby Shepherd, Aldous Schollum, Corban Ellison, Ethan Blomfield + Isaac Hawthorne (cox)
|
Event
72C
M Clb 8+
Sponsored by: ALU Installation Ltd
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Eric Goodger (stroke), Hayden Joyce, Hamish Campbell, Joshua Warren, Ben Canton, Devon Atiga, Hunter Donley, Will MacLeod + Renee Murphy (cox)
Coached by: Peter Mason & Geoff Perry
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
Milarn Monk (stroke), James Jury, Mitchell Harding, Bond Winiata, Oliver Eliot, Ben Broatch, Joel Henderson, Benjamin Sumner + Rafe Beaman (cox)
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Marcus Winter (stroke), Lewis Brown, Jack Cantrell, Lachlan Pearce, Sean McHugh, Elliot Millman, Harry Williams, Connor Bowes + Chelsea Doughty (cox)
|
Event
72O
M Opn 8+
Sponsored by: ALU Installation Ltd
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Matthew Cole (stroke), Callum Jarvis, Adam Ford, Lewis Morrell, James Mitchell, Craig Ford, Christian Clark, Oscar Dorbeck + Timothy Zouch (cox)
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Brahm Erdmann (stroke), Lawrence Jordan, Baxter Holgate-Simpson, Aaron Cordes, Levin Graf, Jayden Tabani-Ivi, Max Brown, Ben Jury + Dylan Maynard (cox)
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
Bowen de Gouw (stroke), Sam Logan, Gregory Severin, Finn Hoban, Connor Chatfield, Matthew Archer, Richie Faaumu, Matthias Wong + Jack Cresswell (cox)
|
Social