You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2023, 2022, 2020, 2019, 2018, 2017, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2009, 2008, 2007.
Results: R2K Singles Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
Coached by: Rpc South
|
|||
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#2
AVNC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Owen Gould
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
|
|||
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#1
AVNC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
Coached by: Rpc South
|
|||
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#2
AVNC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Owen Gould
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
|
|||
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#1
AVNC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#1
AVNC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#3
OGUC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#4
OGUC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#3
OGUC
|
|||
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#1
AVNC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#4
OGUC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WRAC
WRAC
Marlborough |
Crew
#1
WRAC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Owen Gould
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
Coached by: Owen Gould
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#13
AVNC
Coached by: Tim Osmers
|
|||
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#11
AVNC
Coached by: Tim Osmers
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
TIMC
Coached by: Brian Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#3
TIMC
Coached by: Brian Smith
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#2
TIMC
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#3
STCC
|
|||
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#1
AVNC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
Coached by: Owen Gould
|
|||
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#11
AVNC
Coached by: Tim Osmers
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#3
TIMC
Coached by: Brian Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#2
STCC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#12
AVNC
Coached by: James Lilley
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#4
TIMC
Coached by: Brian Smith
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Owen Gould
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#13
AVNC
Coached by: Tim Osmers
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
TIMC
Coached by: Brian Smith
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
DCCX
DCCX
non-NZ |
Crew
#2
DCCX
Coached by: Mike Brady
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#1
STCC
|
|||
Entity
DCCX
DCCX
non-NZ |
Crew
#1
DCCX
Coached by: Mike Brady
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WRAC
WRAC
Marlborough |
Crew
#1
WRAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#1
AVNC
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#3
STCC
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#2
TIMC
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
Coached by: John Parnell
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#2
TIMC
Coached by: Dean Milne
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: R Bruce
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
TIMC
Coached by: Dean Milne
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#3
TIMC
Coached by: Dean Milne
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
DCCX
DCCX
non-NZ |
Crew
#1
DCCX
Coached by: Mike Brady
|
|||
Entity
AWRC
AWRC
Southland |
Crew
#1
AWRC
Coached by: Kevin Flutey
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#3
TIMC
Coached by: Dean Milne
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: R Bruce
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
TIMC
Coached by: Dean Milne
|
|||
Entity
AWRC
AWRC
Southland |
Crew
#1
AWRC
Coached by: Kevin Flutey
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#2
TIMC
Coached by: Dean Milne
|
|||
Entity
DCCX
DCCX
non-NZ |
Crew
#1
DCCX
Coached by: Mike Brady
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#6
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#1
ASHC
Coached by: Justin Wall
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#5
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#2
ASHC
Coached by: Justin Wall
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#4
ASHC
Coached by: Justin Wall
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#2
STCC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
Coached by: Owen Gould
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#1
STCC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Owen Gould
|
|||
Entity
DCCX
DCCX
non-NZ |
Crew
#2
DCCX
Coached by: Mike Brady
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: Peter Benny
|
|||
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#1
ASHC
Coached by: Justin Wall
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#3
STCC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#2
ASHC
Coached by: Justin Wall
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#1
STCC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Owen Gould
|
|||
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#3
ASHC
Coached by: Justin Wall
|
|||
Entity
DCCX
DCCX
non-NZ |
Crew
#1
DCCX
Coached by: Mike Brady
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#2
STCC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
Coached by: Owen Gould
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
DCCX
DCCX
non-NZ |
Crew
#2
DCCX
Coached by: Mike Brady
|
|||
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#1
ASHC
Coached by: Justin Wall
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#4
ASHC
Coached by: Justin Wall
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: Peter Benny
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#3
STCC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#1
ASHC
Coached by: Justin Wall
|
|||
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#1
AVNC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
Coached by: Charlotte Matheson
|
|||
Entity
DCCX
DCCX
non-NZ |
Crew
#3
DCCX
Coached by: Mike Brady
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
TIMC
Coached by: Jaimee Harrison
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#2
TIMC
Coached by: Jaimee Harrison
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#1
ASHC
Coached by: Justin Wall
|
|||
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#1
AVNC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
Coached by: Charlotte Matheson
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#3
TIMC
Coached by: Dean Milne
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#4
TIMC
Coached by: Dean Milne
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
TIMC
Coached by: Jaimee Harrison
|
|||
Entity
DCCX
DCCX
non-NZ |
Crew
#3
DCCX
Coached by: Mike Brady
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#2
TIMC
Coached by: Jaimee Harrison
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
Coached by: Charlotte Matheson
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
Entity
DCCX
DCCX
non-NZ |
Crew
#1
DCCX
Coached by: Mike Brady
|
|||
Entity
DCCX
DCCX
non-NZ |
Crew
#2
DCCX
Coached by: Mike Brady
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#11
AVNC
Coached by: Tim Osmers
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: Peter Benny
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#12
AVNC
Coached by: James Lilley
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#2
TIMC
Coached by: Brian Smith
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#5
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#4
TIMC
Coached by: Brian Smith
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#3
WHOC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#3
TIMC
Coached by: Brian Smith
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
TIMC
Coached by: Brian Smith
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#1
STCC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#3
STCC
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#4
STCC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#2
STCC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: Peter Benny
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#5
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
TIMC
Coached by: Brian Smith
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#3
STCC
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#5
STCC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#12
AVNC
Coached by: James Lilley
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#3
WHOC
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#4
TIMC
Coached by: Brian Smith
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#1
STCC
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#2
STCC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#11
AVNC
Coached by: Tim Osmers
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#2
TIMC
Coached by: Brian Smith
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#3
TIMC
Coached by: Brian Smith
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#4
STCC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#4
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
TIMC
Coached by: Dean Milne
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
Entity
DCCX
DCCX
non-NZ |
Crew
#1
DCCX
Coached by: Mike Brady
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#2
TIMC
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
Entity
DCCX
DCCX
non-NZ |
Crew
#2
DCCX
Coached by: Mike Brady
|
|||
Entity
AWRC
AWRC
Southland |
Crew
#1
AWRC
Coached by: Kevin Flutey
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#4
TIMC
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
Entity
DCCX
DCCX
non-NZ |
Crew
#1
DCCX
Coached by: Mike Brady
|
|||
Entity
AWRC
AWRC
Southland |
Crew
#1
AWRC
Coached by: Kevin Flutey
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#4
TIMC
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#3
TIMC
Coached by: Brian Stephenson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
TIMC
Coached by: Dean Milne
|
|||
Entity
DCCX
DCCX
non-NZ |
Crew
#2
DCCX
Coached by: Mike Brady
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#2
TIMC
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#1
ASHC
Coached by: Justin Wall
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#1
STCC
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#2
STCC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#1
STCC
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#2
STCC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
TIMC
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
no crew listed
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
TIMC
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
no crew listed
|
Social