Entrants list: S.I. Rowing Champs
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
ASHB
Coached by: Steve Beveridge
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CURC
Coached by: Armin Svoboda
- Click to expand crew ⇨
CURC
CURC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUAC
DUAC
Otago
Otago
DUAC
DUAC
Otago
Otago
Crew
#1
INVC
- Click to expand crew ⇨
INVC
INVC
Southland
Southland
Crew
#1
MARN
Coached by: Fiona McKay & Hannah Coakley
- Click to expand crew ⇨
MARN
MARN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
NELC
- Click to expand crew ⇨
NELC
NELC
Marlborough
Marlborough
Crew
#2
NELC
- Click to expand crew ⇨
NELC
NELC
Marlborough
Marlborough
NELC
NELC
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
- Click to expand crew ⇨
NOEC
NOEC
Otago
Otago
Crew
#2
NOEC
Coached by: Cam Abbey
- Click to expand crew ⇨
NOEC
NOEC
Otago
Otago
Crew
#3
NOEC
Coached by: Cam Abbey
- Click to expand crew ⇨
NOEC
NOEC
Otago
Otago
Crew
#1
OAMC
Coached by: Nick Robertson
- Click to expand crew ⇨
OAMC
OAMC
Otago
Otago
Crew
#2
OAMC
Coached by: Courtney May
- Click to expand crew ⇨
OAMC
OAMC
Otago
Otago
Crew
#1
OTAC
- Click to expand crew ⇨
OTAC
OTAC
Otago
Otago
Crew
#1
RIVC
Coached by: Karen Westenra
- Click to expand crew ⇨
RIVC
RIVC
Southland
Southland
Crew
#1
TIMC
Coached by: Dean Milne
- Click to expand crew ⇨
TIMC
TIMC
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
TIMC
Coached by: Dan Kelly & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMC
TIMC
Canterbury
Canterbury
Crew
#3
TIMC
Coached by: Dan Kelly & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMC
TIMC
Canterbury
Canterbury
Crew
#4
TIMC
Coached by: Dan Kelly & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMC
TIMC
Canterbury
Canterbury
Crew
#5
TIMC
Coached by: Dean Milne
- Click to expand crew ⇨
TIMC
TIMC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
VILL
Coached by: Megan Laas
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
VILL
Coached by: Megan Laas
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WHOC
Coached by: Mark O'connor & Toby Pascoe
- Click to expand crew ⇨
WHOC
WHOC
Southland
Southland
Crew
#2
WHOC
Coached by: Mark O'connor
- Click to expand crew ⇨
WHOC
WHOC
Southland
Southland
Crew
#3
WHOC
Coached by: Mark O'connor
- Click to expand crew ⇨
WHOC
WHOC
Southland
Southland
Crew
#1
WNKC
Coached by: Robert Bruce
- Click to expand crew ⇨
WNKC
WNKC
Otago
Otago
Crew
#2
WNKC
Coached by: Robert Bruce
- Click to expand crew ⇨
WNKC
WNKC
Otago
Otago
Crew
#3
WNKC
Coached by: Robert Bruce
- Click to expand crew ⇨
WNKC
WNKC
Otago
Otago
Crew
#1
WRAC
- Click to expand crew ⇨
WRAC
WRAC
Marlborough
Marlborough
WRAC
WRAC
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
WTUC
Coached by: Poppie Gerber
- Click to expand crew ⇨
WTUC
WTUC
Southland
Southland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social