Entrants list: S.I. Rowing Champs
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
ASHC
Coached by: Justin Wall
- Click to expand crew ⇨
ASHC
ASHC
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
ASHC
Coached by: Justin Wall
- Click to expand crew ⇨
ASHC
ASHC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BLEC
Coached by: John Robinson & Bob Gilchrist
- Click to expand crew ⇨
BLEC
BLEC
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
BURN
Coached by: Sarah Lindley
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CHCC
- Click to expand crew ⇨
CHCC
CHCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CHCC
- Click to expand crew ⇨
CHCC
CHCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CROC
- Click to expand crew ⇨
CROC
CROC
Otago
Otago
Crew
#2
CROC
- Click to expand crew ⇨
CROC
CROC
Otago
Otago
Crew
#3
CROC
- Click to expand crew ⇨
CROC
CROC
Otago
Otago
Crew
#1
INVC
Coached by: Craig Brown & Jacqui Van Dam
- Click to expand crew ⇨
INVC
INVC
Southland
Southland
Crew
#2
INVC
Coached by: Craig Brown & Jacqui Van Dam
- Click to expand crew ⇨
INVC
INVC
Southland
Southland
Crew
#3
INVC
Coached by: Craig Brown & Jacqui Van Dam
- Click to expand crew ⇨
INVC
INVC
Southland
Southland
Crew
#4
INVC
Coached by: Craig Brown & Jacqui Van Dam
- Click to expand crew ⇨
INVC
INVC
Southland
Southland
Crew
#1
NOEC
Coached by: Dave Booth & Dave Hanan
- Click to expand crew ⇨
NOEC
NOEC
Otago
Otago
Crew
#1
OBHC
Coached by: Kirsty Dunhill & Peter Rowe
- Click to expand crew ⇨
OBHC
OBHC
Otago
Otago
Crew
#2
OBHC
Coached by: Kirsty Dunhill & Sam Royston
- Click to expand crew ⇨
OBHC
OBHC
Otago
Otago
Crew
#1
OTAC
Coached by: Bryce Abernethy & Mitchell Parks
- Click to expand crew ⇨
OTAC
OTAC
Otago
Otago
Crew
#1
RIVC
Coached by: John Wilson
- Click to expand crew ⇨
RIVC
RIVC
Southland
Southland
Crew
#1
STAN
Coached by: Dale Maher
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
STAN
Coached by: Dale Maher
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
STCC
Coached by: Alex Coulthard
- Click to expand crew ⇨
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#3
STCC
Coached by: Alex Coulthard
- Click to expand crew ⇨
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#4
STCC
Coached by: Alex Coulthard
- Click to expand crew ⇨
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#5
STCC
Coached by: Alex Coulthard
- Click to expand crew ⇨
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#30
TIMC
Coached by: Brian Smith
- Click to expand crew ⇨
TIMC
TIMC
Canterbury
Canterbury
Crew
#31
TIMC
Coached by: Brian Smith
- Click to expand crew ⇨
TIMC
TIMC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WHOC
Coached by: Danny Young
- Click to expand crew ⇨
WHOC
WHOC
Southland
Southland
Crew
#1
WNKC
Coached by: Rob Bruce
- Click to expand crew ⇨
WNKC
WNKC
Otago
Otago
Crew
#2
WNKC
Coached by: Rob Bruce
- Click to expand crew ⇨
WNKC
WNKC
Otago
Otago
Crew
#1
WTUC
Coached by: Matthew Allen
- Click to expand crew ⇨
WTUC
WTUC
Southland
Southland
Crew
#2
WTUC
Coached by: Matthew Allen
- Click to expand crew ⇨
WTUC
WTUC
Southland
Southland
Crew
#3
WTUC
Coached by: Matthew Allen
- Click to expand crew ⇨
WTUC
WTUC
Southland
Southland
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social