Entrants list: S.I. Rowing Champs
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
ASHC
Coached by: Justin Wall & Fran Connelly-Whyte
- Click to expand crew ⇨
ASHC
ASHC
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
ASHC
Coached by: Justin Wall & Fran Connelly-Whyte
- Click to expand crew ⇨
ASHC
ASHC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
COLC
- Click to expand crew ⇨
COLC
COLC
Otago
Otago
Crew
#1
CROC
- Click to expand crew ⇨
CROC
CROC
Otago
Otago
Crew
#2
CROC
- Click to expand crew ⇨
CROC
CROC
Otago
Otago
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUAC
DUAC
Otago
Otago
Crew
#1
NOEC
Coached by: Dave Hanan
- Click to expand crew ⇨
NOEC
NOEC
Otago
Otago
Crew
#2
NOEC
Coached by: Dave Hanan
- Click to expand crew ⇨
NOEC
NOEC
Otago
Otago
Crew
#3
NOEC
Coached by: Mike Goldsmith
- Click to expand crew ⇨
NOEC
NOEC
Otago
Otago
Crew
#4
NOEC
Coached by: Mike Goldsmith
- Click to expand crew ⇨
NOEC
NOEC
Otago
Otago
Crew
#5
NOEC
Coached by: Mike Goldsmith
- Click to expand crew ⇨
NOEC
NOEC
Otago
Otago
Crew
#6
NOEC
Coached by: Mike Goldsmith
- Click to expand crew ⇨
NOEC
NOEC
Otago
Otago
Crew
#1
OAMC
Coached by: Owen Gould
- Click to expand crew ⇨
OAMC
OAMC
Otago
Otago
Crew
#1
STAN
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#11
TIMC
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
- Click to expand crew ⇨
TIMC
TIMC
Canterbury
Canterbury
Crew
#12
TIMC
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
- Click to expand crew ⇨
TIMC
TIMC
Canterbury
Canterbury
Crew
#20
TIMC
Coached by: Glen Patterson & Charlette Grant
- Click to expand crew ⇨
TIMC
TIMC
Canterbury
Canterbury
WHOC
WHOC
Southland
Southland
Crew
#2
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
- Click to expand crew ⇨
WHOC
WHOC
Southland
Southland
Crew
#3
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
- Click to expand crew ⇨
WHOC
WHOC
Southland
Southland
Crew
#1
WTUC
Coached by: Lucy Travis
Boat: Alta
Boat: Alta
- Click to expand crew ⇨
WTUC
WTUC
Southland
Southland
WTUC
WTUC
Southland
Southland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social