Day sheets: S.I. Junior Regatta
These are the day sheets for the 2022 S.I. Junior Regatta.
click a filter below to remove it
Saturday, 26th February 2022
Race 92 (N) @ 15:35: Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
NELC
NELC
Marlborough |
Crew
#1
NELC
Coached by: Tim Babbage & Annabelle Curry
|
|
Entity
VILL
VILL
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#2
VILL
[AVNC]
Coached by: Kevin Meates
|
|
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
[TIMC]
Coached by: Dean Milne
|
|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#3
MARN
Coached by: Chloe Haglund & Izzy Crowther
|
|
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#1
ASHC
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
|
|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
OAMC
[STKV]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Dave Hanan
|
Race 93 (O) @ 15:40: Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
|
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#1
MARN
Coached by: Chloe Haglund & Izzy Crowther
|
|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|
Entity
CTYC
CTYC
Canterbury
Entity
CASH
CASH
Canterbury |
Crew
#1
CTYC
[CASH]
Coached by: Arlia O'Sullivan
|
|
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#2
ASHC
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
|
|
Entity
STAN
STAN
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#1
STAN
[AVNC]
Coached by: Macaela Turfus
|
|
Entity
VILL
VILL
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#1
VILL
[AVNC]
Coached by: Kevin Meates
|
|
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#2
WTUC
Coached by: Shane Muir & Chris Brooks
Boat: Alta
|
Race 94 (P) @ 15:45: Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
Coached by: Chris Brooks & Shane Muir
Boat: Muir
|
|
Entity
WRAC
WRAC
Marlborough
Entity
MLBG
MLBG
Marlborough |
Crew
#1
WRAC
[MLBG]
Coached by: Andrew Blake
|
|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#3
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
|
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#4
MARN
Coached by: Chloe Haglund & Izzy Crowther
|
|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#3
ASHC
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
|
|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
Race 95 (Q) @ 15:50: Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
BURN
BURN
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#1
BURN
[AVNC]
Coached by: Christina Blackford
|
|
Entity
CTYC
CTYC
Canterbury
Entity
CASH
CASH
Canterbury |
Crew
#2
CTYC
[CASH]
Coached by: Gina Damerow-Stephen
|
|
Entity
STAN
STAN
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#2
STAN
[AVNC]
Coached by: Macaela Turfus
|
|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#4
WHOC
Coached by: Diane Jenkins & Cody Natta
|
|
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#2
MARN
Coached by: Chloe Haglund & Izzy Crowther
|
|
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
TIMG
[TIMC]
Coached by: Antonio Frances-Rees & Cameron Moffat
|
|
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#4
ASHC
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
|
|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
Sunday, 27th February 2022
Race 163 (J) @ 13:54: B Final | ||
---|---|---|
Entity
STAN
STAN
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#2
STAN
[AVNC]
Coached by: Macaela Turfus
|
|
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#1
MARN
Coached by: Chloe Haglund & Izzy Crowther
|
|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Dave Hanan
|
|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#1
ASHC
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
|
|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
OAMC
[STKV]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|
Entity
STAN
STAN
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#1
STAN
[AVNC]
Coached by: Macaela Turfus
|
|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
Race 164 (K) @ 13:58: A Final | ||
---|---|---|
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
[TIMC]
Coached by: Dean Milne
|
|
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
Coached by: Chris Brooks & Shane Muir
Boat: Muir
|
|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
|
Entity
BURN
BURN
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#1
BURN
[AVNC]
Coached by: Christina Blackford
|
|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|
Entity
CTYC
CTYC
Canterbury
Entity
CASH
CASH
Canterbury |
Crew
#1
CTYC
[CASH]
Coached by: Arlia O'Sullivan
|
|
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
|
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#4
ASHC
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
|
|
Entity
NELC
NELC
Marlborough |
Crew
#1
NELC
Coached by: Tim Babbage & Annabelle Curry
|
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched after being drawn in the race.
Social