Results: S.I. Junior Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
[TIMC]
Coached by: Dean Milne
|
|||
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#2
CRAI
[TIMC]
Coached by: Dean Milne
|
|||
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury
Entity
CTYC
CTYC
Canterbury |
Crew
#2
AVSG
[CTYC]
Coached by: Marewa Cryer
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
Coached by: John Morrison
Boat: Pvt 1X
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#3
WTUC
Coached by: John Morrison
Boat: Rees
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#2
WTUC
Coached by: John Morrison
Boat: Lake Hayes
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
RONC
RONC
Canterbury
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
[TIMC]
Coached by: Antonio Frances-Rees
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
NOEC
[QHSD]
Coached by: Dave Hanan
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#4
WTUC
Coached by: John Morrison
Boat: Dart
|
|||
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury
Entity
CTYC
CTYC
Canterbury |
Crew
#1
AVSG
[CTYC]
Coached by: Marewa Cryer
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
|||
Entity
CTYC
CTYC
Canterbury
Entity
CASH
CASH
Canterbury |
Crew
#1
CTYC
[CASH]
Coached by: Gina Damerow-Stephen & Arlia O'Sullivan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
[TIMC]
Coached by: Dean Milne
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#3
WTUC
Coached by: John Morrison
Boat: Rees
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#4
WTUC
Coached by: John Morrison
Boat: Dart
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Davenport
|
|||
Entity
CTYC
CTYC
Canterbury
Entity
CASH
CASH
Canterbury |
Crew
#2
CTYC
[CASH]
Coached by: Gina Damerow-Stephen & Arlia O'Sullivan
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#1
BURN
[AVNC]
Coached by: Christina Blackford
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#2
WTUC
Coached by: John Morrison
Boat: Lake Hayes
|
|||
Entity
RONC
RONC
Canterbury
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
[TIMC]
Coached by: Antonio Frances-Rees
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury
Entity
CTYC
CTYC
Canterbury |
Crew
#1
AVSG
[CTYC]
Coached by: Marewa Cryer
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#2
BURN
[AVNC]
Coached by: Christina Blackford
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
OAMC
[STKV]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
Coached by: John Morrison
Boat: Pvt 1X
|
|||
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#2
CRAI
[TIMC]
Coached by: Dean Milne
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
NOEC
[QHSD]
Coached by: Dave Hanan
|
|||
Entity
CTYC
CTYC
Canterbury
Entity
CASH
CASH
Canterbury |
Crew
#1
CTYC
[CASH]
Coached by: Gina Damerow-Stephen & Arlia O'Sullivan
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
MARN
MARN
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#1
MARN
[AVNC]
Coached by: Chloe Haglund & Izzy Crowther
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#3
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury
Entity
CTYC
CTYC
Canterbury |
Crew
#3
AVSG
[CTYC]
Coached by: Marewa Cryer
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
|||
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury
Entity
CTYC
CTYC
Canterbury |
Crew
#2
AVSG
[CTYC]
Coached by: Marewa Cryer
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
|||
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
TIMG
[TIMC]
Coached by: Antonio Frances-Rees & Cameron Moffat
|
|||
Entity
STMG
STMG
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#1
STMG
[AVNC]
Coached by: George Keys
|
|||
Entity
MARN
MARN
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#2
MARN
[AVNC]
Coached by: Izzy Crowther & Chloe Haglund
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#5
WTUC
Coached by: Chris Brooks & Shane Muir
Boat: Arrow
|
|||
Entity
WRAC
WRAC
Marlborough
Entity
MLBG
MLBG
Marlborough |
Crew
#1
WRAC
[MLBG]
Coached by: Sean O'Neill
|
Social