Day sheets: S.I.S.S.C.

These are the day sheets for the 2014 S.I. Secondary School Championships.

Gender mixed
Class Club Masters
School class
Boat and and
Seats

Saturday, 8th March 2014

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 07:30 1 B U17 1X
heat
Race: 1 RONC1 ASHB2 MTAS2 SLDB1 JHAR1 STCC1 STAN2 BURN1
B 07:34 1,2->A Final + 2 NF; NF 8->B Final Race: 2 MTAS1 STBD1 TIMB1 WMEA1 WAKA1 SLDB2 STBD2 APAR2
C 07:38     Race: 3 APAR1 MLBB2 ASHB1 CBHS1 CASH1 STAN1 MLBB1 JHAR2
D 07:42 2 G U17 4+
heat
Race: 1 CGHS1 STMG1 CRAI1 RAHS1 CGHS2 VILL1 ASHB1 MLBG2
E 07:46 1,2,3,4->Final Race: 2 MLBG1 RRGS2 MARN1 STMG2 JHAR1 BURN1 RRGS1
F 07:50 3 B U15 2X
heat
Race: 1 KHSD2 OBHS2 CBHS2 STCC2 BURN1 RONC1 KHSD1
G 07:54 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WTKB1 NELB1 WTKB2 KAVA1 TIMB2 BURN2 JMCG1
H 07:58     Race: 3 CBHS1 ASHB1 WAKA1 STCC1 JMCG2 TIMB1 JMCG3 JHAR1
I 08:02     Race: 4 OBHS1 STKV1 CBHS3 JHAR2 OBHS3 MLBB1 WAKA2
J 08:06 4 G U15 4X+
heat
Race: 1 RRGS1 WAKA1 QHSD1 JHAR1 MLBG1 CGHS1
K 08:10 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 JHAR2 APAR2 TIMG1 MARN1 CGHS2
L 08:14     Race: 3 RONC1 APAR1 STKV1 BURN1 VILL1 RRGS3
M 08:18     Race: 4 VILL2 CRAI1 TWIZ1 STHI1 KAVA1 MLBG2
N 08:22 5 B U18 2-
heat
Race: 1 STCC1 SHIR1 RAHS2 CHCO1
O 08:26 1,2,3,4->Final Race: 2 RAHS1 CBHS1 STBD1
P 08:30 6 G U18 2X
heat
Race: 1 VILL1 STKV1 WAKA2 STMG1 MARN1 WTKG1
Q 08:34 1,2->A Final + 2 NF; NF 8->B Final Race: 2 STHI1 CROM1 SLDG1 PPNU1 CRAI1 OGHS1
R 08:38     Race: 3 BURN1 TIMG1 KAVA1 VILL2 WAKA1
S 08:42 7 B U16 4X+
heat
Race: 1 KHSD1 STCC1 STBD2 CBHS1 STAN1 CROM1
T 08:46 1,2->A Final + 2 NF; NF 8->B Final Race: 2 NELB1 STAN2 STBD1 WTKB1 JMCG1 WAKA1
U 08:50     Race: 3 BURN1 OBHS1 STKV1 MLBB1 SHIR1
V 08:54 8 G U16 1X
heat
Race: 1 CGHS1 OGHS2 QHSD1 CASH1 KAVA3 MTAS3
W 08:58 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 VILL1 SLDG1 DUNS3 STAN1 STMG1 OGHS1
X 09:02     Race: 3 MTAS2 MLBG1 KAVA2 RONC1 DUNS1 QHSD2 WTKG1
Y 09:06     Race: 4 VERD1 AVSG1 OGHS3 BURN1 HURU1 WTKG2 MTAS1
Z 09:10 9 B N18 2X
heat
Race: 1 NELB1 OBHS1 CBHS2 CBHS3 TIMB2 STAN1
A 09:14 1,2->A Final + 2 NF; NF 8->B Final Race: 2 SHIR2 CASH1 RONC2 APAR1 CBHS1 CASH2
B 09:18     Race: 3 WAKA1 TIMB1 SHIR1 ASHB1 STAN2 RONC1
C 09:22 9A G E N18 8+
heat
Race: 1 JHAR1 NCOG1 COLU1 DUNS1 RRGS1 STMG1
D 09:26 10 B U17 8+
heat
Race: 1 STBD2 STBD3 OBHS1 CHCO1 STBD1 CHCO2
E 09:30 11 G U17 4X+
heat
Race: 1 MARN1 VILL2 WAKA1 ASHB1 CGHS1 BURN1 MLBG1
F 09:34 1,2,3,4->Final Race: 2 SLDG1 MLBG2 VILL1 SLDG2 RAHS1 RONC1 JHAR1
G 09:38 12 B L18 4+
heat
Race: 1 JHAR1 STAN1 MLBB1 CHCO2 WAKA1 CHCO1 WTKB1
H 09:42 13 G U15 4+
heat
Race: 1 JHAR1 STMG1 DUNS1 CGHS2 MLBG1 RRGS2 STHI1
I 09:46 1,2->A Final + 2 NF; NF 8->B Final Race: 2 CRAI1 BURN1 MARN1 STMG2 APAR1 STHI2
J 09:50     Race: 3 CGHS1 MLBG2 AVSG1 WAKA2 RRGS1 WAKA1 COLU2
K 09:54 14 B U18 4X+
heat
Race: 1 CBHS1 STAN1 SHIR1 TIMB1 RAHS1 STCC1 BURN1 STBD1
L 09:58 15 G U18 2-
heat
Race: 1 CGHS2 CRAI1 STHI1 STMG1 MLBG1 CGHS1 RRGS1
M 10:02 16 B U16 4+
heat
Race: 1 STAN1 STCC1 CBHS1 MLBB1 STBD1
N 10:06 1,2,3,4->Final Race: 2 OBHS1 STBD2 CHCO2 CHCO1
O 10:10 17 G U16 8+
heat
Race: 1 NCOG1 COLU1 STMG1 MLBG1
P 10:14 1,2,3,4->Final Race: 2 RRGS2 STMG2 MLBG2 RRGS1 BURN1
Q 10:18 17A B E N18 8+
heat
Race: 1 SHIR1 STBD2 WAKA1 OBHS1 NELB1 JMCG1 STBD1 CHCO1
R 10:22 18 G L18 4+
heat
Race: 1 WAKA2 STMG1 WAKA1
S 10:26 19 B U17 2X
heat
Race: 1 DUNS1 BURN1 STAN1 CROM1 APAR2 JHAR1
T 10:30 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 CBHS1 TIMB1 STCC2 SLDB1 CBHS2 SHIR2
U 10:34     Race: 3 STCC1 QCHA1 ASHB1 MLBB1 WAKA1 APAR1
V 10:38     Race: 4 WAKA2 SHIR1 WAKA3 RONC1 ASHB2
W 10:42 20 G U17 1X
heat
Race: 1 BURN1 COLU1 CROM2 STHI1 HURU1 VERD1
X 10:46 1,2->A Final + 2 NF; NF 8->B Final Race: 2 CGHS1 RONC1 SLDG2 KAVA2 MLBG1
Y 10:50     Race: 3 RAHS1 STKV1 WAKA1 SLDG1 CROM1 PPNU1 ASHB1
Z 10:54 21 B U15 8+
heat
Race: 1 STBD3 STBD2 CHCO2 STAN1 STCC1
A 10:58 1,2,3,4->Final Race: 2 CHCO3 CHCO1 CBHS1 STBD1
B 11:02 22 G N18 2X
heat
Race: 1 COLU2 AVSG1 RONC1 STAN1 JHAR1 CGHS1 CASH1
C 11:06 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 ASHB1 STKV2 VILL1 OGHS1 AVSG2 CRAI1 MLBG2 STHI2
D 11:10     Race: 3 JHAR2 AVSG3 RAHS1 COLU1 APAR1 CGHS2 MLBG1 SLDG1
E 11:14     Race: 4 VILL2 STKV1 RONC2 BURN1 MARN1 STHI1 CGHS3 DUNS1
F 11:18 23 B U18 4+
heat
Race: 1 WAKA1 CBHS1 STCC1 STBD1 CHCO2
G 11:22 1,2,3,4->Final Race: 2 RAHS1 STBD2 CHCO1 MLBB1 CHCO3
H 11:26 24 G U18 4+
heat
Race: 1 CRAI1 STMG1 CGHS1
I 11:30 25 G U16 4X+
heat
Race: 1 MLBG2 TIMG2 RAHS1 RONC1 APAR1 JHAR1 DUNS2
J 11:34 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 COLU1 RRGS1 NCOG2 MTAS1 MARN1 WTKG1 QHSD1
K 11:38     Race: 3 TIMG1 STMG1 SLDG1 NCOG1 RRGS2 CGHS1 SLDG2
L 11:42     Race: 4 VILL2 STHI1 BURN1 BURN2 MLBG1 DUNS1 VILL1
M 11:46 26 B U16 2X
heat
Race: 1 MTAS1 CROM2 STKV1 DUNS1 MLBB2 WAKA1 BURN2 APAR1
N 11:50 1,2->A Final + 2 NF; NF 8->B Final Race: 2 MLBB1 TIMB1 RONC1 STAN1 OBHS1 JMCG2 CBHS1 SHIR1
O 11:54     Race: 3 STCC1 KHSD1 BURN1 OBHS2 JMCG1 TWIZ2 WAKA2
P 11:58 27 G U18 1X
heat
Race: 1 STHI1 MLBG1 CGHS1 KAVA2 WTKG1 PPNU1 SLDG2 STKV1
Q 12:02 1,2,3,4->Final Race: 2 QCHA1 VILL1 TIMG1 MLBG2 RRGS1 COLU1 SLDG1
R 12:06 28 B U18 1X
heat
Race: 1 STBD2 BURN2 STCC1 STBD1 STAN1 KAVA1 JHAR2 TIMB1
S 12:10 1,2,3,4->Final Race: 2 TIMB2 STAN2 JHAR1 BURN1 JMCG1 SLDB1 WAKA1 STCC2
T 12:14 29 G U15 2X
heat
Race: 1 MLBG1 CGHS1 WTKG1 SLDG1 VILL2 DUNS2 BURN1 CASH1
U 12:18 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 AVSG1 TWIZ2 APAR1 TIMG2 STHI1 DUNS1 KAVA2 AVSG2
V 12:22     Race: 3 JHAR1 TIMG1 CRAI1 MARN1 KAVA1 BURN2 JHAR2 OGHS1
W 12:26     Race: 4 RAHS1 STKV1 VILL1 APAR2 ASHB1 STHI2 TWIZ1 QHSD1
X 12:30 30 B U15 4X+
heat
Race: 1 STBD1 STAN2 STAN1 STCC1 JHAR1 CBHS2 OBHS1 BURN1
Y 12:34 1,2,3,4->Final Race: 2 TIMB1 JMCG1 STBD2 KHSD1 CBHS1 KHSD2
Z 12:38 31 G U17 8+
heat
Race: 1 STMG1 RRGS1 MLBG1
A 12:42 32 B U17 4+
heat
Race: 1 CHCO3 JHAR1 CBHS1 CHCO2 OBHS1 STCC1
B 12:46 1,2,3,4->Final Race: 2 CHCO1 DUNS1 ASHB1 APAR1 TIMB1
C 12:50 33 G L18 2X
heat
Race: 1 RAHS1 DUNS1 TIMG1 WAKA2 KAVA1
D 12:54 1,2,3,4->Final Race: 2 WTKG1 CRAI1 WAKA1 CROM1
E 12:58 34 B L18 2X
heat
Race: 1 STBD1 RONC2 BURN1 MLBB1 WAKA2 STBD2 SHIR1
F 13:02 1,2->A Final + 2 NF; NF 8->B Final Race: 2 WAKA3 WTKB1 STAN2 WAKA1 JHAR1 CROM1 RONC1
G 13:06     Race: 3 CHCO1 STAN1 QCHA1 JHAR2 KAVA1 WAKA4
H 13:10 35 G U16 4+
heat
Race: 1 MLBG2 COLU1 SLDG1 RAHS1 APAR1 AVSG1 STMG1 MARN1
I 13:14 1,2,3,4->Final Race: 2 STAN1 MLBG1 ASHB1 CRAI1 CGHS1 TIMG1 BURN1
J 13:18 36 B U16 8+
heat
Race: 1 STBD4 CHCO3 CBHS1 STBD1 CHCO2 STAN1 NELB1
K 13:22 1,2,3,4->Final Race: 2 CHCO1 KHSD1 STBD3 MLBB1 STBD2 CHCO4
L 13:26 37 G U18 4X+
heat
Race: 1 WAKA1 VILL1 CROM1 MARN1 RRGS1 RONC1 WTKG1
M 13:30 38 B U18 2X
heat
Race: 1 SLDB1 STCC2 KAVA1 SHIR1 TIMB1
N 13:34 1,2,3,4->Final Race: 2 RAHS1 WAKA1 JHAR1 RAHS2 STCC1 STBD1
O 13:38 39 G U15 8+
heat
Race: 1 STMG1 CRAI1 RRGS2 CGHS1 STMG2
P 13:42 1,2,3,4->Final Race: 2 DUNS1 MLBG1 RRGS1 WAKA1 STHI1
Q 13:46 40 B U15 4+
heat
Race: 1 CBHS1 STCC1 STAN2 WTKB1 STBD1 JHAR1
R 13:50 1,2,3,4->Final Race: 2 STKV1 STAN1 CBHS2 BURN1 STBD2 TIMB1
S 13:54 41 G U17 2X
heat
Race: 1 VILL2 CROM1 RAHS2 JHAR1 CRAI1 SLDG1 WAKA2
T 13:58 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 VERD1 ASHB1 RONC1 BURN1 COLU1 JHAR2 MARN2
U 14:02     Race: 3 WAKA1 VILL1 QHSD1 MARN1 STHI1
V 14:06     Race: 4 BURN2 OGHS2 STKV1 SLDG2 RAHS1
W 14:10 42 B U17 4X+
heat
Race: 1 ASHB1 APAR1 CBHS1 SHIR1 STBD2 JHAR1 OBHS1
X 14:14 1,2,3,4->Final Race: 2 WAKA1 STAN1 STCC1 JHAR2 STBD1 CROM1 TIMB1
Y 14:18 43 G N18 4+
heat
Race: 1 RRGS2 AVSG1 MLBG1 RONC1 ASHB1 COLU1 DUNS2 RRGS1
Z 14:22 1,2->A Final + 2 NF; NF 8->B Final Race: 2 CASH1 SLDG1 STMG1 APAR1 JHAR1 DUNS1 STMG2
A 14:26     Race: 3 NCOG1 CGHS1 BURN1 MLBG2 CGHS2 STHI1 MARN1 COLU2
B 14:30 44 B N18 4+
heat
Race: 1 WAKA1 WAKA2 SHIR1 CHCO2 STBD2 CHCO1 CBHS1 SHIR2
C 14:34 1,2,3,4->Final Race: 2 CASH1 ASHB1 STBD1 TIMB1 CBHS2 NELB1 OBHS1
D 14:38 45 G U16 2X
heat
Race: 1 MTAS1 RAHS1 RONC1 ASHB1 TIMG2 VILL3
E 14:42 1->A Final + 3 NF; NF 8->B Final Race: 2 DUNS1 STAN2 VILL2 MLBG1 QHSD2 APAR1
F 14:46     Race: 3 CRAI1 RAHS2 STAN1 SLDG2 WTKG1 AVSG1 TIMG1
G 14:50     Race: 4 BURN1 SLDG1 KAVA1 APAR2 COLU1 CGHS1 STHI1
H 14:54     Race: 5 DUNS3 NCOG1 QHSD1 BURN2 SLDG3 DUNS2 MTAS2
I 14:58 46 B U16 1X
heat
Race: 1 DUNS1 MTAS2 KAVA1 WMEA1 JMCG2 CROM1 CBHS1
J 15:02 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 MLBB2 SLDB1 BURN1 TIMB1 JMCG1 KAVA2 STAN1
K 15:06     Race: 3 WTKB1 MLBB1 STKV1 RONC1 MTAS1
L 15:10     Race: 4 APAR2 OBHS1 APAR1 WTKB2 JMCG3 CROM2
M 15:14 47 G U18 8+
heat
Race: 1 CGHS1 CRAI1 RRGS1 STMG1
N 15:18 48 B U18 8+
heat
Race: 1 CHCO3 STAN1 CBHS1 CHCO2 STBD1 CHCO1 MLBB1
O 16:00 1 B U17 1X
final
Race: B WAKA1 MLBB1 STCC1 STAN2 RONC1 SLDB1 CBHS1 MTAS2
P 16:05 Race: A MLBB2 ASHB2 JHAR1 MTAS1 JHAR2 STAN1 STBD1 ASHB1
Q 16:10 2 G U17 4+
final
Race: A RRGS2 STMG2 STMG1 MLBG1 VILL1 RRGS1 CGHS2 CGHS1
R 16:15 3 B U15 2X
final
Race: B WTKB2 TIMB1 JMCG1 OBHS1 CBHS2 JHAR1 BURN1 WAKA2
S 16:20 Race: A OBHS2 STKV1 MLBB1 RONC1 WTKB1 CBHS1 WAKA1 NELB1
T 16:25 4 G U15 4X+
final
Race: B RRGS3 MLBG1 RONC1 CGHS1 JHAR2 KAVA1 APAR2 VILL2
U 16:30 Race: A BURN1 RRGS1 VILL1 JHAR1 TIMG1 CRAI1 MARN1 STHI1
V 16:35 5 B U18 2-
final
Race: A SHIR1 CHCO1 RAHS2 STCC1 CBHS1 STBD1 RAHS1
W 16:40 6 G U18 2X
final
Race: B OGHS1 PPNU1 MARN1 KAVA1 VILL1 CRAI1 VILL2 BURN1
X 16:45 Race: A STKV1 SLDG1 STMG1 STHI1 WAKA1 WAKA2 TIMG1 WTKG1
Y 16:50 7 B U16 4X+
final
Race: B STBD1 BURN1 SHIR1 STAN2 KHSD1 CROM1 STKV1
Z 16:55 Race: A WAKA1 OBHS1 MLBB1 CBHS1 JMCG1 NELB1 STAN1 STCC1
A 17:00 8 G U16 1X
final
Race: B KAVA2 CGHS1 WTKG1 OGHS2 SLDG1 AVSG1 DUNS3 MTAS1
B 17:05 Race: A RONC1 QHSD1 DUNS1 CASH1 STAN1 VERD1 STMG1 WTKG2
C 17:10 9 B N18 2X
final
Race: B STAN2 RONC2 CASH2 NELB1 WAKA1 APAR1 ASHB1 SHIR2
D 17:15 Race: A CBHS2 CBHS1 SHIR1 TIMB2 CASH1 STAN1 RONC1 OBHS1
E 17:20 9A G E N18 8+
final
Race: A DUNS1 RRGS1 COLU1 STMG1 NCOG1 JHAR1
F 17:25 10 B U17 8+
final
Race: A STBD2 OBHS1 CHCO1 STBD1 CHCO2 STBD3

Sunday, 9th March 2014

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 07:30 11 G U17 4X+
final
Race: A MLBG1 CGHS1 VILL1 SLDG2 WAKA1 ASHB1 SLDG1 RONC1
B 07:40 12 B L18 4+
final
Race: A WTKB1 JHAR1 CHCO1 MLBB1 STAN1 WAKA1 CHCO2
C 07:45 13 G U15 4+
final
Race: B WAKA2 CGHS1 JHAR1 CRAI1 WAKA1 BURN1 COLU2 MARN1
D 07:50 Race: A STHI1 STMG2 RRGS1 STHI2 STMG1 AVSG1 CGHS2 MLBG1
E 08:00 14 B U18 4X+
final
Race: A STBD1 BURN1 STCC1 STAN1 CBHS1 RAHS1 TIMB1 SHIR1
F 08:10 15 G U18 2-
final
Race: A STHI1 MLBG1 RRGS1 CRAI1 CGHS1 STMG1 CGHS2
G 08:20 16 B U16 4+
final
Race: A CBHS1 OBHS1 STBD1 CHCO1 MLBB1 CHCO2 STAN1 STCC1
H 08:30 17 G U16 8+
final
Race: A STMG2 MLBG2 COLU1 STMG1 RRGS1 BURN1 MLBG1 NCOG1
I 08:40 17A B E N18 8+
final
Race: A NELB1 CHCO1 STBD2 STBD1 SHIR1 WAKA1 OBHS1 JMCG1
J 08:50 18 G L18 4+
final
Race: A WAKA2 STMG1 WAKA1
K 08:55 19 B U17 2X
final
Race: B QCHA1 TIMB1 DUNS1 WAKA2 STCC1 SLDB1 BURN1 WAKA3
L 09:00 Race: A RONC1 JHAR1 WAKA1 STAN1 ASHB2 CBHS1 ASHB1 CBHS2
M 09:05 20 G U17 1X
final
Race: B SLDG1 CGHS1 CROM2 COLU1 STHI1 VERD1 CROM1 KAVA2
N 09:10 Race: A ASHB1 STKV1 BURN1 RAHS1 SLDG2 HURU1 RONC1 WAKA1
O 09:20 21 B U15 8+
final
Race: A STBD1 STCC1 CHCO1 CBHS1 STAN1 CHCO2 CHCO3 STBD2 STBD3
P 09:25 22 G N18 2X
final
Race: B CRAI1 COLU1 RAHS1 ASHB1 CASH1 MARN1 CGHS1 CGHS3
Q 09:30 Race: A STAN1 RONC2 MLBG1 AVSG1 STKV1 MLBG2 STHI2 CGHS2
R 09:40 23 B U18 4+
final
Race: A WAKA1 STBD2 MLBB1 CHCO1 STBD1 CBHS1 CHCO2 RAHS1
S 09:50 24 G U18 4+
final
Race: A CRAI1 CGHS1 STMG1
T 09:55 25 G U16 4X+
final
Race: B BURN1 QHSD1 DUNS2 VILL1 TIMG1 MTAS1 MLBG2 CGHS1
U 10:00 Race: A MLBG1 COLU1 RONC1 SLDG1 RRGS1 DUNS1 SLDG2 RAHS1
V 10:05 26 B U16 2X
final
Race: B KHSD1 MLBB2 WAKA1 JMCG2 DUNS1 OBHS1 OBHS2 CBHS1
W 10:10 Race: A SHIR1 STKV1 MTAS1 MLBB1 JMCG1 STAN1 STCC1 TIMB1
X 10:20 27 G U18 1X
final
Race: A STHI1 SLDG2 QCHA1 WTKG1 COLU1 MLBG1 RRGS1 MLBG2
Y 10:30 28 B U18 1X
final
Race: A WAKA1 STCC1 JMCG1 KAVA1 SLDB1 TIMB1 BURN1 STAN1
Z 10:35 29 G U15 2X
final
Race: B JHAR2 KAVA2 RAHS1 BURN1 AVSG2 KAVA1 STKV1 CGHS1
A 10:40 Race: A JHAR1 AVSG1 CASH1 CRAI1 STHI1 ASHB1 VILL1 MLBG1
B 10:50 30 B U15 4X+
final
Race: A OBHS1 KHSD1 STAN2 STAN1 CBHS1 TIMB1 JHAR1 JMCG1
C 11:00 31 G U17 8+
final
Race: A STMG1 RRGS1 MLBG1
D 11:10 32 B U17 4+
final
Race: A CHCO3 OBHS1 CBHS1 JHAR1 CHCO1 TIMB1 ASHB1 APAR1
E 11:20 33 G L18 2X
final
Race: A TIMG1 WTKG1 DUNS1 WAKA1 RAHS1 CRAI1 WAKA2 CROM1
F 11:25 34 B L18 2X
final
Race: B CROM1 WTKB1 QCHA1 WAKA2 WAKA3 RONC1 RONC2 SHIR1
G 11:30 Race: A JHAR1 STAN2 MLBB1 STAN1 WAKA1 STBD1 CHCO1 BURN1
H 11:35 35 G U16 4+
final
Race: A COLU1 RAHS1 SLDG1 STMG1 CRAI1 TIMG1 CGHS1 ASHB1
I 11:45 36 B U16 8+
final
Race: A STAN1 STBD2 CBHS1 STBD1 MLBB1 CHCO1 NELB1 KHSD1
J 11:55 37 G U18 4X+
final
Race: A CROM1 VILL1 RRGS1 WAKA1 RONC1 WTKG1 MARN1
K 12:05 38 B U18 2X
final
Race: A STBD1 WAKA1 JHAR1 SLDB1 STCC1 TIMB1 STCC2 SHIR1
L 12:15 39 G U15 8+
final
Race: A MLBG1 WAKA1 CRAI1 STMG1 RRGS1 STHI1 STMG2 RRGS2
M 12:25 40 B U15 4+
final
Race: A STAN2 CBHS2 CBHS1 STAN1 WTKB1 STKV1 JHAR1 TIMB1
N 12:30 41 G U17 2X
final
Race: B MARN1 CRAI1 WAKA1 JHAR1 VERD1 OGHS2 COLU1 BURN2
O 12:40 Race: A VILL1 RAHS2 STHI1 RONC1 SLDG1 STKV1 BURN1 RAHS1
P 12:50 42 B U17 4X+
final
Race: A ASHB1 OBHS1 CBHS1 JHAR1 WAKA1 STAN1 STBD1 JHAR2
Q 12:55 43 G N18 4+
final
Race: B COLU2 STMG2 CASH1 MARN1 STHI1 RRGS2 RONC1 DUNS1
R 13:00 Race: A CGHS2 NCOG1 CGHS1 STMG1 ASHB1 MLBG1 SLDG1 COLU1
S 13:10 44 B N18 4+
final
Race: A CHCO1 NELB1 WAKA1 CBHS1 OBHS1 TIMB1 SHIR1 CASH1
T 13:15 45 G U16 2X
final
Race: B VILL2 COLU1 BURN2 MTAS1 QHSD1 WTKG1 NCOG1 ASHB1
U 13:20 Race: A BURN1 SLDG3 RONC1 TIMG1 SLDG1 DUNS1 STAN1 AVSG1
V 13:25 46 B U16 1X
final
Race: B STKV1 CBHS1 MLBB1 CROM1 MLBB2 CROM2 SLDB1 WTKB2
W 13:30 Race: A RONC1 JMCG2 MTAS1 MTAS2 JMCG1 OBHS1 BURN1 JMCG3
X 13:40 47 G U18 8+
final
Race: A RRGS1 STMG1 CGHS1 CRAI1
Y 13:50 48 B U18 8+
final
Race: A STAN1 MLBB1 CHCO1 STBD1 CBHS1 CHCO3 CHCO2
User log in

log in

hide

You only require a rowIT login for running regattas or if you have been given the job of making entries for an organisation.

Notes

Clubs. If you only have a password for the RowingNZ website then you will need a rowIT login so please contact us.

Schools. If you have a password provided by NZSSRA then you should log in through the school rowing website.