You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007.
Results: S.I.S.S.C.
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Russell Everett
|
||||
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Geoff McCrostie
|
||||
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
STHI
Coached by: Lauren Farnden
|
||||
Entity
RAHS
RAHS
Canterbury |
Crew
#2
RAHS
Coached by: Armin Svoboda
|
||||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
||||
Entity
VILL
VILL
Canterbury |
Crew
#1
VILL
|
||||
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
STKV
Coached by: Owen Gould
|
||||
Entity
RAHS
RAHS
Canterbury |
Crew
#1
RAHS
Coached by: Armin Svoboda
|
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
VERD
VERD
Southland |
Crew
#1
VERD
Coached by: Jack Allan & Bailey McCulloch
|
||||
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
|
||||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Poppie Gerber
|
||||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Russell Jenkins & Doreen Evans
|
||||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#2
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
||||
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#1
MARN
Coached by: Fiona McKay
|
||||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
Coached by: Richard Wilden & Ariah Stuart
|
||||
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Russell Everett
|
|||
Entity
RAHS
RAHS
Canterbury |
Crew
#2
RAHS
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Russell Jenkins & Doreen Evans
|
|||
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
|
|||
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
|
|||
Entity
VILL
VILL
Canterbury |
Crew
#2
VILL
|
|||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
Coached by: Poppie Gerber
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Geoff McCrostie
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
|||
Entity
VERD
VERD
Southland |
Crew
#1
VERD
Coached by: Jack Allan & Bailey McCulloch
|
|||
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
|
|||
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#1
ASHB
Coached by: Steve Beveridge
|
|||
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#2
MARN
Coached by: Fiona McKay
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#2
JHAR
Coached by: Russell Jenkins & Doreen Evans
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
STHI
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
VILL
VILL
Canterbury |
Crew
#1
VILL
|
|||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Poppie Gerber
|
|||
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#1
MARN
Coached by: Fiona McKay
|
|||
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
QHSD
Coached by: Cameron Abbey
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
STKV
Coached by: Owen Gould
|
|||
Entity
RAHS
RAHS
Canterbury |
Crew
#1
RAHS
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
Coached by: Richard Wilden & Ariah Stuart
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#2
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
|||
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#2
SLDG
Coached by: Russell Everett
|
Social