You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007.
Results: S.I.S.S.C.
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
JMCG
|
||||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
||||
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
JMCG
|
||||
Entity
CBHS
CBHS
Canterbury |
Crew
#1
CBHS
|
||||
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Hooper Kelly-Smith
|
||||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Andrew Jolly & John Frampton
|
||||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#1
SHIR
|
||||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#1
STCC
Coached by: Daniel Ryan
|
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
OBHS
OBHS
Otago |
Crew
#1
OBHS
Coached by: Fred Strachan & Royce Wilson
|
||||
Entity
CASH
CASH
Canterbury |
Crew
#1
CASH
|
||||
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Mark Day & Joe Findley
|
||||
Entity
DUNS
DUNS
Otago |
Crew
#1
DUNS
Coached by: Steve Garret
|
||||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#2
SHIR
|
||||
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
STKV
Coached by: Owen Gould & Nick Robertson
|
||||
Entity
WTKB
WTKB
Otago |
Crew
#1
WTKB
Coached by: Owen Gould
|
||||
Entity
CHCO
CHCO
Canterbury |
Crew
#1
CHCO
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
JMCG
|
|||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#1
SHIR
|
|||
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Mark Day & Joe Findley
|
|||
Entity
OBHS
OBHS
Otago |
Crew
#1
OBHS
Coached by: Fred Strachan & Royce Wilson
|
|||
Entity
MLBB
MLBB
Marlborough |
Crew
#1
MLBB
|
|||
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#2
TIMB
Coached by: Brian Smith & Hooper Kelly-Smith
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Hooper Kelly-Smith
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
|||
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
STKV
Coached by: Owen Gould & Nick Robertson
|
|||
Entity
CHCO
CHCO
Canterbury |
Crew
#1
CHCO
|
|||
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
Entity
NELB
NELB
Marlborough |
Crew
#2
NELB
|
|||
Entity
STBD
STBD
Canterbury |
Crew
#2
STBD
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CBHS
CBHS
Canterbury |
Crew
#1
CBHS
|
|||
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
JMCG
|
|||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#2
SHIR
|
|||
Entity
WTKB
WTKB
Otago |
Crew
#1
WTKB
Coached by: Owen Gould
|
|||
Entity
NELB
NELB
Marlborough |
Crew
#1
NELB
|
|||
Entity
KHSD
KHSD
Otago |
Crew
#1
KHSD
Coached by: K Maker
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Andrew Jolly & John Frampton
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#1
STCC
Coached by: Daniel Ryan
|
|||
Entity
DUNS
DUNS
Otago |
Crew
#1
DUNS
Coached by: Steve Garret
|
|||
Entity
CASH
CASH
Canterbury |
Crew
#1
CASH
|
|||
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#2
STAN
Coached by: Ross Lindstrom
|
Social