Event Supporter
You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007.
Results: S.I.S.S.C.
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
NCOG
NCOG
Marlborough |
Crew
#1
NCOG
Coached by: Hannah Starnes
|
||||
Entity
DUNS
DUNS
Otago |
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
|
||||
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
|
||||
Entity
NCOG
NCOG
Marlborough |
Crew
#2
NCOG
Coached by: Hannah Starnes
|
||||
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rob Bruce
|
||||
Entity
DUNS
DUNS
Otago |
Crew
#2
DUNS
Coached by: Simon Smith
|
||||
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
STKV
Coached by: Roger Norman
|
||||
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury |
Crew
#1
AVSG
Coached by: Mimi Tanski & Raechel Kennedy
|
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
VILL
VILL
Canterbury |
Crew
#1
VILL
Coached by: Megan Laas & Kevin Meates
|
||||
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
QHSD
Coached by: Cameron Abbey & Loren Mathewson
|
||||
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall
|
||||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Andrew Jolly
|
||||
Entity
RAHS
RAHS
Canterbury |
Crew
#1
RAHS
|
||||
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#2
MTAS
Coached by: Rob Bruce
|
||||
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
STHI
Coached by: Lauren Farnden & Bridget Hendry
|
||||
Entity
WTKG
WTKG
Otago |
Crew
#1
WTKG
Coached by: Peter Scott
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NCOG
NCOG
Marlborough |
Crew
#1
NCOG
Coached by: Hannah Starnes
|
|||
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
STKV
Coached by: Roger Norman
|
|||
Entity
RAHS
RAHS
Canterbury |
Crew
#1
RAHS
|
|||
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#2
MTAS
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#1
MARN
Coached by: Fiona McKay & Caroline Pearson
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Joe Findley & Toby Pascoe
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
Coached by: Craig Deblecourt
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
DUNS
DUNS
Otago |
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
QHSD
Coached by: Cameron Abbey & Loren Mathewson
|
|||
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
STHI
Coached by: Lauren Farnden & Bridget Hendry
|
|||
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#1
TIMG
Coached by: Jaimee Harrison
|
|||
Entity
RRGS
RRGS
Canterbury |
Crew
#1
RRGS
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
|
|||
Entity
NCOG
NCOG
Marlborough |
Crew
#2
NCOG
Coached by: Hannah Starnes
|
|||
Entity
VILL
VILL
Canterbury |
Crew
#1
VILL
Coached by: Megan Laas & Kevin Meates
|
|||
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall
|
|||
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#2
CRAI
Coached by: Dean Milne
|
|||
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury |
Crew
#1
AVSG
Coached by: Mimi Tanski & Raechel Kennedy
|
|||
Entity
DUNS
DUNS
Otago |
Crew
#2
DUNS
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Andrew Jolly
|
|||
Entity
WTKG
WTKG
Otago |
Crew
#1
WTKG
Coached by: Peter Scott
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Craig Deblecourt
|
|||
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#2
QHSD
Coached by: Cameron Abbey & Loren Mathewson
|
Social