Day sheets: S.I.S.S.C.
These are the day sheets for the 2019 S.I. Secondary School Championships.
click a filter below to remove it
Friday, 8th March 2019
Race 8 (H) @ 16:35: Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#30
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
|
|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
JMCG
Coached by: Bryce Abernethy & Mitchell Parks
|
|
Entity
MLBB
MLBB
Marlborough |
Crew
#1
MLBB
Coached by: John Robinson & Bob Gilchrist
|
|
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Fergus Vickers
|
|
Entity
CHCO
CHCO
Canterbury |
Crew
#2
CHCO
Coached by: Andrew Taylor
|
|
Entity
STBD
STBD
Canterbury |
Crew
#1
STBD
Coached by: Fiona McKay
|
|
Entity
OBHS
OBHS
Otago |
Crew
#1
OBHS
Coached by: Georgia Bewley & Sam Royston
|
Race 9 (I) @ 16:40: Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#1
STCC
Coached by: Pat McQuinn & Tobi Sunter
|
|
Entity
CBHS
CBHS
Canterbury |
Crew
#1
CBHS
Coached by: Sophie Gilchrist & Alice Williams
|
|
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#3
SHIR
Coached by: James Lilley & James Alexander
|
|
Entity
CHCO
CHCO
Canterbury |
Crew
#3
CHCO
Coached by: Anthony McNamara
|
|
Entity
MLBB
MLBB
Marlborough |
Crew
#2
MLBB
Coached by: Glynn Davies & Grant Morgan
|
|
Entity
KHSD
KHSD
Otago |
Crew
#1
KHSD
Coached by: David Booth & David Hanan
|
|
Entity
NELB
NELB
Marlborough |
Crew
#2
NELB
Coached by: Kaye Surgenor & Joe Bennion
|
Race 10 (J) @ 16:45: Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#1
SHIR
Coached by: James Lilley & James Alexander
|
|
Entity
CBHS
CBHS
Canterbury |
Crew
#2
CBHS
Coached by: Sophie Gilchrist & Alice Williams
|
|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
JMCG
Coached by: Bryce Abernethy & Mitchell Parks
|
|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
|
|
Entity
CHCO
CHCO
Canterbury |
Crew
#1
CHCO
Coached by: Andrew Taylor
|
|
Entity
KHSD
KHSD
Otago |
Crew
#2
KHSD
Coached by: David Booth & David Hanan
|
|
Entity
NELB
NELB
Marlborough |
Crew
#1
NELB
Coached by: Kaye Surgenor & Joe Bennion
|
Race 11 (K) @ 16:50: Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#2
SHIR
Coached by: James Lilley & Jake Luthi
|
|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Andrew Jolly
|
|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#31
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
|
|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#3
JMCG
Coached by: Bryce Abernethy & Mitchell Parks
|
|
Entity
KAVA
KAVA
Otago |
Crew
#1
KAVA
Coached by: Gareth Vaughan
|
|
Entity
STBD
STBD
Canterbury |
Crew
#2
STBD
Coached by: Fiona McKay
|
|
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#2
STCC
Coached by: Pat McQuinn & Tobi Sunter
|
Social