Results: S.I.S.S.C.
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
Crew
#1
OBHS
Coached by: Kirsty Dunhill & Sam Royston
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
- Heat 2: scratched
Crew
#2
OBHS
Coached by: Kirsty Dunhill & Sam Royston
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#1
OBHS
Coached by: Georgia Bewley & Sam Royston
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
- Heat 1: placed 7th (8:24.13)
Crew
#1
OBHS
Coached by: Kirsty Dunhill & Sam Royston
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#1
OBHS
Coached by: Georgia Bewley & Sam Royston
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#2
OBHS
Coached by: Georgia Bewley & Sam Royston
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#1
OBHS
Henry Sim (stroke), Henry Kirk, Harry Minty, Josh Sammut, Sonny Gibbard, Cody Campbell, Jacob Bolwell, Oscar Anderson + George Scurr (cox)
Coached by: Madeline Gill & Jeanette Parcell
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#2
OBHS
Harry Brenssell (stroke), Robert McIvor, Henry Sim, Harry Minty, Will Coggan, Jack Pledger, Finn Duncan, Max Harrington + Nic Swale (cox)
Coached by: Madeline Gill & Jeanette Parcell
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
- Heat 1: result (DNS)
Crew
#1
OBHS
Coached by: Kirsty Dunhill & Sam Royston
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#1
OBHS
Will Coggan (stroke), Robert McIvor, Max Harrington, Jack Pledger, Harry Philip, Finn Duncan, Sonny Gibbard, Henry Kirk + George Scurr (cox)
Coached by: Madeline Gill & Jeanette Parcell
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
- Heat 2: scratched
Crew
#1
OBHS
Coached by: Georgia Bewley & Sam Royston
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#2
OBHS
Coached by: Georgia Bewley & Sam Royston
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
- Heat 1: placed 8th (7:57.39)
Crew
#1
OBHS
Coached by: Kirsty Dunhill & Sam Royston
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#2
OBHS
Coached by: Kirsty Dunhill & Sam Royston
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#3
OBHS
Coached by: Kirsty Dunhill & Sam Royston
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#1
OBHS
Coached by: Madeline Gill & Jeanette Parcell
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#2
OBHS
Coached by: Madeline Gill & Jeanette Parcell
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
- Heat 2: placed 5th (8:02.72)
Crew
#3
OBHS
Coached by: Jeanette Parcell & Madeline Gill
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#1
OBHS
Louis Sabonadiere (stroke), Freddie Pankhurst, Reuben Cook, Jonathan Burnside, William Haley, Jacob Bolwell, Cody Campbell, Benjamin Burrow + Jake McClean (cox)
Coached by: Georgia Bewley & Sam Royston
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#1
OBHS
Coached by: Kirsty Dunhill & Sam Royston
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#2
OBHS
Coached by: Kirsty Dunhill & Sam Royston
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#1
OBHS
Coached by: Jeanette Parcell & Madeline Gill
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago