Day sheets: S.I.S.S.C.
These are the day sheets for the 2022 S.I. Secondary School Championships.
click a filter below to remove it
Friday, 11th March 2022
Race 25 (Y) @ 15:00: Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
NCOG
NCOG
Marlborough |
Crew
#1
NCOG
Coached by: Tim Babbage
|
|
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#2
STAN
Coached by: Macaela Turfus
|
|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Ritchie
|
|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
STHI
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
Coached by: Matthew Adam & Kaylin, Saskia
|
Race 26 (Z) @ 15:05: Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
NCOG
NCOG
Marlborough |
Crew
#2
NCOG
Coached by: Tim Babbage & Kylie Johnson
|
|
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury |
Crew
#1
AVSG
Coached by: Marewa Cryer
|
|
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
|
|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Brendon Scott
|
|
Entity
VILL
VILL
Canterbury |
Crew
#1
VILL
Coached by: Kevin Meates
|
|
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#1
MARN
Coached by: Izzy Crowther & Chloe Haglund
|
Race 27 (A) @ 15:10: Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
NCOG
NCOG
Marlborough |
Crew
#3
NCOG
Coached by: Kylie Johnson
|
|
Entity
CGHS
CGHS
Canterbury |
Crew
#1
CGHS
Coached by: David Lindstrom & Richard Barnett
|
|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Danny Young & Russell Jenkins
|
|
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Macaela Turfus
|
|
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
|
Saturday, 12th March 2022
Race 125 (Y) @ 17:28: B Final | ||
---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Danny Young & Russell Jenkins
|
|
Entity
VILL
VILL
Canterbury |
Crew
#1
VILL
Coached by: Kevin Meates
|
|
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury |
Crew
#1
AVSG
Coached by: Marewa Cryer
|
|
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#2
STAN
Coached by: Macaela Turfus
|
|
Entity
CGHS
CGHS
Canterbury |
Crew
#1
CGHS
Coached by: David Lindstrom & Richard Barnett
|
|
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
|
|
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
STHI
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
|
Entity
NCOG
NCOG
Marlborough |
Crew
#2
NCOG
Coached by: Tim Babbage & Kylie Johnson
|
Race 126 (Z) @ 17:32: A Final | ||
---|---|---|
Entity
NCOG
NCOG
Marlborough |
Crew
#1
NCOG
Coached by: Tim Babbage
|
|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
Coached by: Matthew Adam & Kaylin, Saskia
|
|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Brendon Scott
|
|
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
|
|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Macaela Turfus
|
|
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#1
MARN
Coached by: Izzy Crowther & Chloe Haglund
|
|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Ritchie
|
Sunday, 13th March 2022
This Sunday day sheet is empty.
Social