Day sheets: S.I.S.S.C.
These are the day sheets for the 2022 S.I. Secondary School Championships.
click a filter below to remove it
Friday, 11th March 2022
This Friday day sheet is empty.
Saturday, 12th March 2022
Race 105 (E) @ 15:15: Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#3
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Rees
|
|
Entity
NELB
NELB
Marlborough |
Crew
#1
NELB
Coached by: Joe Bennion
|
|
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford
|
|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Lake Hayes
|
|
Entity
STBD
STBD
Canterbury |
Crew
#1
STBD
Coached by: Dale Maher
|
|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell
|
|
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#2
RONC
Coached by: Antonio Frances-Rees & Cameron Moffat
|
|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rob Bruce
|
Race 106 (F) @ 15:19: Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
STKV
Coached by: Ivan Docherty
|
|
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#1
STCC
Coached by: Alex Coulthard
|
|
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Antonio Frances-Rees & Jan Kuepper
|
|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
|
|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#2
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
|
|
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
|
|
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#2
SHIR
Coached by: Daniel McDowell & McGregor Best
|
|
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#1
SHIR
Coached by: Daniel McDowell & McGregor Best
|
Race 107 (G) @ 15:23: Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#2
STCC
Coached by: Alex Coulthard
|
|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
JMCG
Coached by: Dylan Davis & Lauren Gibb
|
|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#3
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
|
|
Entity
CASH
CASH
Canterbury |
Crew
#1
CASH
Coached by: Hayden Soper & Joe Young
|
|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#2
JHAR
Coached by: Julie Dyer
|
|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
JMCG
Coached by: Dylan Davis & Lauren Gibb
|
|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Dart
|
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched after being drawn in the race.
Sunday, 13th March 2022
Race 176 (M) @ 12:35: B Final | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Dart
|
|
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#1
SHIR
Coached by: Daniel McDowell & McGregor Best
|
|
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Antonio Frances-Rees & Jan Kuepper
|
|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#2
JHAR
Coached by: Julie Dyer
|
|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell
|
|
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
STKV
Coached by: Ivan Docherty
|
|
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#2
SHIR
Coached by: Daniel McDowell & McGregor Best
|
|
Entity
NELB
NELB
Marlborough |
Crew
#1
NELB
Coached by: Joe Bennion
|
Race 177 (N) @ 12:40: A Final | ||
---|---|---|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
JMCG
Coached by: Dylan Davis & Lauren Gibb
|
|
Entity
STBD
STBD
Canterbury |
Crew
#1
STBD
Coached by: Dale Maher
|
|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#2
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
|
|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
JMCG
Coached by: Dylan Davis & Lauren Gibb
|
|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Lake Hayes
|
|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#3
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
|
|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
|
|
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford
|
Social