Entrants list: S.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
CBHS
Jimmy Dawson (stroke), Harry Galvan, Ollie Browning, Jacob Yule, Danny Webb, Harry Hegan, Harry Cooke, Toby Morris + Liam Macpherson (cox)
Coached by: Maysie Scott & Bradley Leydon
- Click to expand crew ⇨
- Scratched entry
CBHS
CBHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CBHS
Ashton Taylor (stroke), Jack Bond, Reuben Frost, Riley Jones, Sean Rooney, Sam Boswell, Rico Rini, Matthew Dennis + Connor Wheelans (cox)
Coached by: Maysie Scott & Bradley Leydon
- Click to expand crew ⇨
- Scratched entry
CBHS
CBHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CHCO
Harry Hanson (stroke), George Matthews, Max Howard, Archie Davidson, Harry Vaughan, Sam Hales, Max Topham, Tom Lambie + Olly Aikawa (cox)
Coached by: Henry Smith & Jimmy Healey
- Click to expand crew ⇨
CHCO
CHCO
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CHCO
Darcy Laidlaw (stroke), Tom Rawstrom, Charles Beale, Charlie Dalling, Jack Slater, George Grace, Jonnie Bennetto, Will McQuilkin + Louie Nelson (cox)
Coached by: Jimmy Healey & Nathan Luff, Henry Smith
- Click to expand crew ⇨
CHCO
CHCO
Canterbury
Canterbury
Crew
#3
CHCO
Rockie Macfarlane (stroke), Ollie-Cooper King, Charlie Raine, Frank O'Gara, Vilmos McLachlan, Marten Brooks, Henry Church, James Johnson + Daniel Wilson (cox)
Coached by: Andrew Taylor & Liam O'Leary
- Click to expand crew ⇨
CHCO
CHCO
Canterbury
Canterbury
Crew
#4
CHCO
Angus Wallis (stroke), Mark Reidie, Fletcher Tapper, George Young, George Wilson, Oscar Malone, Max Airey, Finnian Chan-Allan + Jonty Gray (cox)
Coached by: Andrew Taylor & Liam O'Leary
- Click to expand crew ⇨
CHCO
CHCO
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
OBHS
Cameron McFarlane (stroke), Archie Chittock, Tamati Dennison, Levi Heffernan, Roland Ozanne, Harrison Thode, Niall Alexander, Jed Tisdall + George Anderson (cox)
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#1
ONSL
Jack Jordan (stroke), Matthew Butel, Guy Curry-Stanton, Oliver Cuthbert, Bladon Roe, Sid McQueen, Spencer Saywell-Pirovano, Thomas Robinson + Hugo Montgomery (cox)
Coached by: Jason Theobald
Boat: Raroa
Boat: Raroa
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
SHIR
Noa Visser (stroke), Keegan Piper, Albert Eden, Flynn Hutchison-Ray, Charlie Norton, Hamish McIntosh, Ollie Eden, Noah Rose + Daniel Kara (cox)
Coached by: Daniel McDowell & McGregor Best
- Click to expand crew ⇨
- Scratched entry
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STAN
Luke Skinner (stroke), Jack Pitts, Charles Butterfield, William Long, Sam Gamble, William Voice, Coby Goode, Jake Burrowes + William Tavendale (cox)
Coached by: Guy Williams
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
STAN
Noah Smith (stroke), Hunter Lewis, Logan Gardner, William Prebble, William Kamo, Bryn Hall, Benjamin Ashman, Oliver Woodgate + Jonty Pye (cox)
Coached by: Guy Williams
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WAKA
Toby Rorrison (stroke), Josh Viana, Ashton White, Keegan Green, Xavier Small, Logan Noton, Ben Hogan, Hugo Johnson + Ava McIntrye (cox)
Coached by: John Morrison
Boat: Everett
Boat: Everett
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social