Entrants list: S.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#3
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
BURN
Coached by: Christina Blackford
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CASH
Coached by: Arlia O'Sullivan & Gina Damerow-Stephen
- Click to expand crew ⇨
CASH
CASH
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CASH
Coached by: Gina Damerow-Stephen & Arlia O'Sullivan
- Click to expand crew ⇨
CASH
CASH
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
COLU
Coached by: Matthew Adam & Kaylin, Saskia
- Click to expand crew ⇨
COLU
COLU
Otago
Otago
Crew
#2
COLU
Coached by: Matthew Adam & Kaylin, Saskia
- Click to expand crew ⇨
COLU
COLU
Otago
Otago
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
- Click to expand crew ⇨
CRAI
CRAI
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CROM
Coached by: Brendon Scott
- Click to expand crew ⇨
CROM
CROM
Otago
Otago
Crew
#1
MARN
Coached by: Chloe Haglund & Izzy Crowther
- Click to expand crew ⇨
MARN
MARN
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
MARN
Coached by: Chloe Haglund & Izzy Crowther
- Click to expand crew ⇨
MARN
MARN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rachel O'Connell & Matt Rickard
- Click to expand crew ⇨
MTAS
MTAS
Otago
Otago
Crew
#1
NCOG
Coached by: Tim Babbage
- Click to expand crew ⇨
NCOG
NCOG
Marlborough
Marlborough
Crew
#2
NCOG
Coached by: Kylie Johnson
- Click to expand crew ⇨
NCOG
NCOG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
- Click to expand crew ⇨
OGHS
OGHS
Otago
Otago
Crew
#2
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
- Click to expand crew ⇨
OGHS
OGHS
Otago
Otago
Crew
#1
ONSL
Coached by: Angus Todd
Boat: Ngatoto
Boat: Ngatoto
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
QHSD
Coached by: Dave Hanan
- Click to expand crew ⇨
QHSD
QHSD
Otago
Otago
Crew
#1
RRGS
Coached by: Leon Barrowcliffe
- Click to expand crew ⇨
RRGS
RRGS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
SLDG
Coached by: Danny Young
- Click to expand crew ⇨
SLDG
SLDG
Southland
Southland
Crew
#2
SLDG
Coached by: Danny Young
- Click to expand crew ⇨
SLDG
SLDG
Southland
Southland
Crew
#1
STAN
Coached by: Macaela Turfus
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STHI
Coached by: Mike Hill
- Click to expand crew ⇨
STHI
STHI
Otago
Otago
Crew
#2
STHI
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
- Click to expand crew ⇨
STHI
STHI
Otago
Otago
Crew
#1
STKV
Coached by: Ivan Docherty
- Click to expand crew ⇨
STKV
STKV
Otago
Otago
Crew
#1
TIMG
Coached by: Antonio Frances-Rees & Jan Kuepper
- Click to expand crew ⇨
TIMG
TIMG
Canterbury
Canterbury
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
VILL
Coached by: Sam Coulthard
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WAKA
Coached by: Chris Brooks & Shane Muir
Boat: Muir
Boat: Muir
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#2
WAKA
Coached by: Chris Brooks & Shane Muir
Boat: Bendemeer Bay
Boat: Bendemeer Bay
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#2
WAKA
Coached by: Chris Brooks & Shane Muir
Boat: Bendemeer Bay
Boat: Bendemeer Bay
- Click to expand crew ⇨
- Scratched entry
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social