Entrants list: S.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BAYF
Coached by: Gareth Vaughan & Denzell Christian
- Click to expand crew ⇨
BAYF
BAYF
Otago
Otago
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CASH
Coached by: Joe Young & Hayden Soper
- Click to expand crew ⇨
CASH
CASH
Canterbury
Canterbury
CBHS
CBHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CBHS
Coached by: Maysie Scott & Bradley Leydon
- Click to expand crew ⇨
CBHS
CBHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CBHS
Coached by: Maysie Scott & Bradley Leydon
- Click to expand crew ⇨
CBHS
CBHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CHCO
Coached by: Nathan Luff & Jimmy Healey
- Click to expand crew ⇨
CHCO
CHCO
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CHCO
Coached by: Jimmy Healey & Nathan Luff
- Click to expand crew ⇨
CHCO
CHCO
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
Crew
#1
JMCG
Coached by: Dylan Davis & Lauren Gibb
- Click to expand crew ⇨
JMCG
JMCG
Otago
Otago
Crew
#2
JMCG
Coached by: Dylan Davis & Lauren Gibb
- Click to expand crew ⇨
JMCG
JMCG
Otago
Otago
Crew
#1
KHSD
Coached by: Hayden George
- Click to expand crew ⇨
KHSD
KHSD
Otago
Otago
Crew
#2
KHSD
Coached by: Hayden George
- Click to expand crew ⇨
KHSD
KHSD
Otago
Otago
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rob Bruce
- Click to expand crew ⇨
MTAS
MTAS
Otago
Otago
Crew
#1
NELB
Coached by: Joe Bennion
- Click to expand crew ⇨
NELB
NELB
Marlborough
Marlborough
Crew
#2
NELB
Coached by: Hamish Tomlinson
- Click to expand crew ⇨
NELB
NELB
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
OBHS
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#2
OBHS
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jason Theobald
Boat: Waipahihi
Boat: Waipahihi
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#2
ONSL
Coached by: Jason Theobald
Boat: Ngatoto
Boat: Ngatoto
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
SHIR
Coached by: Daniel McDowell & McGregor Best
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
SHIR
Coached by: Daniel McDowell & McGregor Best
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#3
SHIR
Coached by: Daniel McDowell & McGregor Best
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
STCC
Coached by: Alex Coulthard
- Click to expand crew ⇨
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STKV
Coached by: Ivan Docherty
- Click to expand crew ⇨
STKV
STKV
Otago
Otago
Crew
#2
STKV
Coached by: Ivan Docherty
- Click to expand crew ⇨
STKV
STKV
Otago
Otago
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Jolly
Boat: Jolly
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#2
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Bendemeer Bay
Boat: Bendemeer Bay
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#3
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Muir
Boat: Muir
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social