Entrants list: S.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CASH
Coached by: Hayden Soper & Joe Young
- Click to expand crew ⇨
CASH
CASH
Canterbury
Canterbury
CBHS
CBHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell
- Click to expand crew ⇨
CROM
CROM
Otago
Otago
DUNS
DUNS
Otago
Otago
JHAR
JHAR
Southland
Southland
Crew
#2
JHAR
Coached by: Julie Dyer
- Click to expand crew ⇨
JHAR
JHAR
Southland
Southland
Crew
#1
JMCG
Coached by: Dylan Davis & Lauren Gibb
- Click to expand crew ⇨
JMCG
JMCG
Otago
Otago
Crew
#2
JMCG
Coached by: Dylan Davis & Lauren Gibb
- Click to expand crew ⇨
JMCG
JMCG
Otago
Otago
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rob Bruce
- Click to expand crew ⇨
MTAS
MTAS
Otago
Otago
Crew
#1
NELB
Coached by: Joe Bennion
- Click to expand crew ⇨
NELB
NELB
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
RONC
Coached by: Antonio Frances-Rees & Jan Kuepper
- Click to expand crew ⇨
RONC
RONC
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
RONC
Coached by: Antonio Frances-Rees & Cameron Moffat
- Click to expand crew ⇨
RONC
RONC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
SHIR
Coached by: Daniel McDowell & McGregor Best
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
SHIR
Coached by: Daniel McDowell & McGregor Best
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STBD
Coached by: Dale Maher
- Click to expand crew ⇨
STBD
STBD
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STCC
Coached by: Alex Coulthard
- Click to expand crew ⇨
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
STCC
Coached by: Alex Coulthard
- Click to expand crew ⇨
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STKV
Coached by: Ivan Docherty
- Click to expand crew ⇨
STKV
STKV
Otago
Otago
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#3
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Lake Hayes
Boat: Lake Hayes
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#2
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Dart
Boat: Dart
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#3
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Rees
Boat: Rees
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social