Entrants list: S.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AVSG
Coached by: Marewa Cryer
- Click to expand crew ⇨
AVSG
AVSG
Canterbury
Canterbury
AVSG
AVSG
Canterbury
Canterbury
BAYF
BAYF
Otago
Otago
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
BURN
Coached by: Christina Blackford
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
CGHS
CGHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CGHS
Coached by: David Lindstrom
- Click to expand crew ⇨
CGHS
CGHS
Canterbury
Canterbury
COLU
COLU
Otago
Otago
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
- Click to expand crew ⇨
CRAI
CRAI
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CRAI
Coached by: Dean Milne
- Click to expand crew ⇨
CRAI
CRAI
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
Crew
#1
MARN
Coached by: Chloe Haglund & Izzy Crowther
- Click to expand crew ⇨
MARN
MARN
Canterbury
Canterbury
MARN
MARN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
NCOG
Coached by: Tim Babbage
- Click to expand crew ⇨
NCOG
NCOG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
ONSL
Coached by: Angus Todd
Boat: Ngatoto
Boat: Ngatoto
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
QHSD
Coached by: Dave Hanan
- Click to expand crew ⇨
QHSD
QHSD
Otago
Otago
Crew
#1
STHI
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
- Click to expand crew ⇨
STHI
STHI
Otago
Otago
Crew
#1
VILL
Coached by: Kevin Meates
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Muir
Boat: Muir
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#2
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Bendemeer Bay
Boat: Bendemeer Bay
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social