You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024, 2023, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007.
Results: S.I.S.S.C.
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Angus Todd
Boat: Ruamahanga
|
||||
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
|
||||
Entity
CASH
CASH
Canterbury |
Crew
#1
CASH
Coached by: Arlia O'Sullivan & Gina Damerow-Stephen
|
||||
Entity
WTKG
WTKG
Otago |
Crew
#1
WTKG
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
||||
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
|
||||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford
|
||||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
||||
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#2
STHI
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#2
ASHB
Coached by: Justin Wall
|
||||
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#1
TIMG
Coached by: Antonio Frances-Rees & Jan Kuepper
|
||||
Entity
CASH
CASH
Canterbury |
Crew
#2
CASH
Coached by: Arlia O'Sullivan & Gina Damerow-Stephen
|
||||
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#2
TIMG
Coached by: Antonio Frances-Rees & Cameron Moffat
|
||||
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
QHSD
Coached by: Dave Hanan
|
||||
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#2
STAN
Coached by: Macalea Turfus
|
||||
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#2
CROM
Coached by: Brendon Scott
|
||||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#2
ONSL
Coached by: Angus Todd
Boat: Kio
|
||||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
Coached by: Chris Brooks & Shane Muir
Boat: Lake Hayes
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Angus Todd
Boat: Ruamahanga
|
|||
Entity
CASH
CASH
Canterbury |
Crew
#1
CASH
Coached by: Arlia O'Sullivan & Gina Damerow-Stephen
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
QHSD
Coached by: Dave Hanan
|
|||
Entity
CASH
CASH
Canterbury |
Crew
#2
CASH
Coached by: Arlia O'Sullivan & Gina Damerow-Stephen
|
|||
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#2
CROM
Coached by: Brendon Scott
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#2
ONSL
Coached by: Angus Todd
Boat: Kio
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTKG
WTKG
Otago |
Crew
#1
WTKG
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford
|
|||
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#2
ASHB
Coached by: Justin Wall
|
|||
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#2
STAN
Coached by: Macalea Turfus
|
|||
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#2
TIMG
Coached by: Antonio Frances-Rees & Cameron Moffat
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
|
|||
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#2
STHI
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
|||
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#1
TIMG
Coached by: Antonio Frances-Rees & Jan Kuepper
|
|||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
Coached by: Chris Brooks & Shane Muir
Boat: Lake Hayes
|
|||
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Brendon Scott
|
Social