You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007.
Results: S.I.S.S.C.
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#2
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
|
||||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Pvt Bates 1x
|
||||
Entity
WTKG
WTKG
Otago |
Crew
#1
WTKG
Coached by: Ivan Docherty
|
||||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Lucy Merriman
|
||||
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
STHI
Coached by: Bridget McArthur
|
||||
Entity
STMG
STMG
Canterbury |
Crew
#1
STMG
Coached by: George Keys
|
||||
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#1
TIMG
Coached by: Antonio Frances-Rees & Cameron Moffat
|
||||
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Danny Young
|
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
|
||||
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
|
||||
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Matt Rickard
|
||||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Rob Meates & Molly Meates
|
||||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Lake Hayes
|
||||
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Brendon Scott
|
||||
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
QHSD
Coached by: Dave Hanan
|
||||
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Antonio Frances-Rees & Cameron Moffat
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Danny Young
|
|||
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#1
TIMG
Coached by: Antonio Frances-Rees & Cameron Moffat
|
|||
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
|
|||
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Antonio Frances-Rees & Cameron Moffat
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#2
BURN
Coached by: Molly Meates & Rob Meates
|
|||
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: David Lindstrom
|
|||
Entity
VERD
VERD
Southland |
Crew
#1
VERD
Coached by: Penny Barnsdale
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#2
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
|
|||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Pvt Bates 1x
|
|||
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
|
|||
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Matt Rickard
|
|||
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#1
MARN
Coached by: Izzy Crowther & Chloe Haglund
|
|||
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#2
TIMG
Coached by: Antonio Frances-Rees & Cameron Moffat
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
STHI
Coached by: Bridget McArthur
|
|||
Entity
STMG
STMG
Canterbury |
Crew
#1
STMG
Coached by: George Keys
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Rob Meates & Molly Meates
|
|||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Lake Hayes
|
|||
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#2
MARN
Coached by: Izzy Crowther & Chloe Haglund
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Lucy Merriman
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTKG
WTKG
Otago |
Crew
#1
WTKG
Coached by: Ivan Docherty
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Lucy Merriman
|
|||
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Brendon Scott
|
|||
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
QHSD
Coached by: Dave Hanan
|
|||
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#2
STHI
Coached by: Bridget McArthur
|
|||
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#2
MTAS
Coached by: A J Humphreys
|
Social