Entrants list: S.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford & Max Wallace
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
CASH
CASH
Canterbury
Canterbury
CASH
CASH
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
COLU
Coached by: Jared Brenssell & Emily Brown
- Click to expand crew ⇨
COLU
COLU
Otago
Otago
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne & Vicky Taggart
- Click to expand crew ⇨
CRAI
CRAI
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
DUNS
Coached by: Natalie Wilson
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
Crew
#1
JHAR
Coached by: Russell Jenkins & Diane Jenkins
- Click to expand crew ⇨
JHAR
JHAR
Southland
Southland
Crew
#2
JHAR
Coached by: Russell Jenkins & Diane Jenkins
- Click to expand crew ⇨
JHAR
JHAR
Southland
Southland
Crew
#1
MARN
Coached by: Tori Cox
- Click to expand crew ⇨
MARN
MARN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
MLBG
Coached by: Mike McManaway & Richy Boy
- Click to expand crew ⇨
MLBG
MLBG
Marlborough
Marlborough
Crew
#2
MLBG
Coached by: Mike McManaway & Richy Boy
- Click to expand crew ⇨
MLBG
MLBG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
MTAS
Coached by: Matt Rickard
- Click to expand crew ⇨
MTAS
MTAS
Otago
Otago
Crew
#1
NCOG
Coached by: Kylie Johnson & Clare Van Eeden
- Click to expand crew ⇨
NCOG
NCOG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
OGHS
Coached by: Olivia Swann
- Click to expand crew ⇨
OGHS
OGHS
Otago
Otago
Crew
#1
QHSD
Coached by: Dave Hanan
- Click to expand crew ⇨
QHSD
QHSD
Otago
Otago
Crew
#2
QHSD
Coached by: Dave Hanan
- Click to expand crew ⇨
QHSD
QHSD
Otago
Otago
Crew
#1
RRGS
Coached by: Bella Murray & Holly Lill
- Click to expand crew ⇨
RRGS
RRGS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STAN
Coached by: Lachie Nicholas & Georgia Thomson
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STHI
Coached by: Olivia Ollerenshaw
- Click to expand crew ⇨
STHI
STHI
Otago
Otago
Crew
#1
STMG
- Click to expand crew ⇨
STMG
STMG
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
STMG
- Click to expand crew ⇨
STMG
STMG
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
TWIZ
Coached by: Kelvin Maker & Sarah Henderson
- Click to expand crew ⇨
TWIZ
TWIZ
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
VILL
Coached by: Alex Kinder
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
VILL
Camellia Taurua (stroke), Elizabeth Cochrane, Izzy Mott, Rubi-Lee Holmes + Ruby Shepherd-Smith (cox)
Coached by: Alex Kinder
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WAKA
Coached by: Shane Muir & Scott Arlett
Boat: Moonlight
Boat: Moonlight
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#2
WAKA
Coached by: Scott Arlett & Sophie Lee
Boat: Ruffell
Boat: Ruffell
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social