You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2017, 2016, 2014, 2012, 2010, 2009, 2008.
Results: McLachlan Shield
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Sean Durkin
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd
Crew
#2
WLCO
[STAC]
Coached by: Sean Durkin
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Alan Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd
Crew
#1
WEGC
[STAC]
Coached by: Christie Davis
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 3rd
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Brook Walker
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: scratched
Crew
#1
WEGC
[STAC]
Coached by: Christie Davis & Nathan Wallace
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Finn Barker (stroke), Luke Dance, Alisana Morris, Jacob Rhodes, Will Palmer, Munro Short, Morgan Harrison, Henry Burley + James Dunne (cox)
Coached by: Catherine Duffin & Fergus Connor
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Phoebe Wood (stroke), Rosa Findlay, Georgia Thirkell, Teneka Te Moananui, Ella Craig, Bianca Martin, Isabella Pennington, Isabel Knight + Ruby Riley (cox)
Coached by: Alan Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Maeghan Casey (stroke), Caitlin Revell, Taylor Bryers, Anna Tirikatene, Louise Cameron, Emily Rampton, Alana Taggart, Unity Crabtree + Regina Custodio (cox)
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (EXC)
Crew
#2
WLGC
[STAC]
May Hodgkinson (stroke), Eleanor White, Alice Fahey, Niccy Holdsworth, Sophie McKeogh, Amy Wills, Heather Miller, Emma Douglass + Lara Hudson (cox)
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st
Crew
#1
SCOT
[STAC]
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#1
SCOT
[STAC]
Coached by: David Carr-Smith & Jo Kearney
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: scratched
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Sean Durkin & Liam Stevens
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Sean Durkin
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#2
WLCO
[STAC]
Coached by: Sean Durkin
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 3rd (+1:27.8)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (+27.1)
Crew
#1
WEGC
[STAC]
Coached by: Christie Davis & Nathan Wallace
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (DNS)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#2
WLGC
[STAC]
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: scratched
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Alan Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#2
WEGC
[STAC]
Coached by: Christie Davis & Nathan Wallace
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (DNS)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Sean Durkin & Liam Stevens
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#2
WLCO
[STAC]
Coached by: Sean Durkin
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (+31.8)
Crew
#1
SCOT
[STAC]
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 5th
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Catherine Duffin & Fergus Connor
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 4th
Crew
#2
WLCO
[STAC]
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Catherine Duffin & Fergus Connor
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st
Crew
#2
SCOT
[STAC]
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd
Crew
#3
SCOT
[STAC]
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 4th
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Harriet Leslie (stroke), Ursula Crabtree, Piper Maaka, Sophia Marshall, Brooke Cederwall, Ashley Toovey, Emma Wellington, Tatyana Kooznetzoff + Jasmine Paxton (cox)
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st
Crew
#1
WEGC
[STAC]
Isabella Logan (stroke), Bridie Logan, Bronte Tuffery, Maggie Quinn, Pip Crowley, Ella Murdoch, Amelia Buur, Neesha Dixon + Hazel Hall (cox)
Coached by: Christie Davis & Nathan Wallace
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st
Crew
#1
SCOT
[STAC]
Matthew Norris (stroke), Yusei Tada, Max Ward, Hugo Campbell, Coby Williams, Rowan Farrell, Cade Watson, Maximilian Te Moananui + Harry Cederwall (cox)
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (+33.9)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Alisana Morris (stroke), Will Palmer, Luke Dance, Jacob Rhodes, Bryn Jones, Munro Short, Morgan Harrison, Henry Burley + Hugo Lethbridge (cox)
Coached by: Catherine Duffin & Fergus Connor
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#1
WEGC
[STAC]
Coached by: Christie Davis & Nathan Wallace
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (+49.7)
Crew
#2
WLGC
[STAC]
Emma Williams (stroke), Tatyana Kooznetzoff, Emma Wellington, Phoebe Pottinger + Charlotte Dunne (cox)
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (DNS)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#2
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (+29.7)
Crew
#1
SCOT
[STAC]
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 4th (+1:30.0)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Sean Durkin & Liam Stevens
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#2
SCOT
[STAC]
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: scratched
Crew
#3
SCOT
[STAC]
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (+6.5)
Crew
#1
SCOT
[STAC]
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 4th (+1:16.10)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Sean Durkin
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 3rd (+39.8)
Crew
#2
WLCO
[STAC]
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Ethan Graham, Griffin Maaka, George Murray + Thomas Collison (cox)
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (+15.6)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Catherine Duffin & Fergus Connor
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (+48.6)
Crew
#2
SCOT
[STAC]
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 4th (+1:53.6)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (DNS)
Crew
#2
WEGC
[STAC]
Coached by: Christie Davis & Nathan Wallace
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 4th (+2:41.8)
Crew
#2
WLGC
[STAC]
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 1st (0.0)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#2
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (+36.8)
Crew
#3
WEGC
[STAC]
Coached by: Christie Davis & Nathan Wallace
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 6th (+1:49.1)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#1
WEGC
[STAC]
Coached by: Christie Davis
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 3rd (+17.1)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (+1:13.7)
Crew
#2
WLGC
[STAC]
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: scratched
Crew
#2
QMAR
[STAC]
Coached by: Alan Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#2
WEGC
[STAC]
Coached by: Christie Davis
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (+24.5)
Crew
#3
QMAR
[STAC]
Coached by: Alan Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 4th (+2:14.8)
Crew
#4
QMAR
[STAC]
Coached by: Alan Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 3rd (+1:12.6)
Crew
#1
SCOT
[STAC]
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: scratched
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Brook Walker
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 3rd (+17.0)
Crew
#2
WLCO
[STAC]
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Ethan Graham, Griffin Maaka, George Murray + James Dunne (cox)
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Catherine Duffin & Fergus Connor
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#2
SCOT
[STAC]
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (+27.9)
Crew
#2
WLCO
[STAC]
Coached by: Catherine Duffin & Fergus Connor
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 3rd (+52.0)
Crew
#3
SCOT
[STAC]
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 5th (+1:19.0)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Alan Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#1
WEGC
[STAC]
Coached by: Christie Davis & Nathan Wallace
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 4th (+35.6)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 3rd (+28.6)
Crew
#2
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 6th (+47.3)
Crew
#2
WEGC
[STAC]
Coached by: Christie Davis & Nathan Wallace
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 3rd (+14.9)
Crew
#2
WLGC
[STAC]
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (+4.2)
Crew
#3
WEGC
[STAC]
Coached by: Christie Davis & Nathan Wallace
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 3rd (+15.5)
Crew
#3
WLGC
[STAC]
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 2nd (+7.9)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Sean Durkin & Liam Stevens
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#2
WLCO
[STAC]
Coached by: Sean Durkin
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (+4.4)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Brooke Raitt (stroke), Molly Rose Turnbull, Paige Tholen, Emily Cass, Ella Craig, Bianca Martin, Isabella Pennington, Teneka Te Moananui + Rachel Vass (cox)
Coached by: Alan Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#1
WEGC
[STAC]
Imogen Hetariki (stroke), Lucy Coltart, Ella Murdoch, Sophie Attard, Mia Murdoch, Jess Riddell, Coco Boswell, Alex Colson-Clark + Emily O'Connor (cox)
Coached by: Christie Davis
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 3rd (+11.0)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Maeghan Casey (stroke), Caitlin Revell, Taylor Bryers, Anna Tirikatene, Louise Cameron, Emily Rampton, Alana Taggart, Unity Crabtree + Regina Custodio (cox)
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (+7.8)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (+31.0)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#2
WLGC
[STAC]
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 1st
Crew
#3
WLGC
[STAC]
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 2nd
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Alan Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st
Crew
#1
WEGC
[STAC]
Coached by: Christie Davis
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (DNS)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (DNS)
Crew
#2
WLGC
[STAC]
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 2nd (+31.8)
Crew
#3
WLGC
[STAC]
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 1st (0.0)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Ethan Graham, Griffin Maaka, Will Hausmann, Arie Renner, George Egerton, Elliot Willis, George Murray + Thomas Collison (cox)
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st
Crew
#2
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (NNS)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (+12.8)
Crew
#1
WEGC
[STAC]
Coached by: Christie Davis & Nathan Wallace
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 3rd (+1:02.1)
Crew
#2
WLGC
[STAC]
Emma Williams (stroke), Emma Wellington, Tatyana Kooznetzoff, Phoebe Pottinger + Charlotte Dunne (cox)
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Crew
#2
WEGC
[STAC]
Coached by: Christie Davis & Nathan Wallace
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (+9.1)
Crew
#3
WLGC
[STAC]
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 3rd (+13.2)
Crew
#4
WLGC
[STAC]
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (0.0)
Social