You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2023, 2022, 2021, 2019, 2018, 2017, 2016, 2014, 2012, 2010, 2009, 2008.
Results: McLachlan Shield
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
Crew
#1
SCOT
[STAC]
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 3rd (07:55.6)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Whitburn
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (07:31.1)
Crew
#2
SCOT
[STAC]
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 3rd (08:15.4)
Crew
#2
WLCO
[STAC]
Coached by: Zoe Sabonadiere & Caleb Meijer
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 5th (08:33)
Crew
#3
SCOT
[STAC]
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 6th (09:47.7)
Crew
#3
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Whitburn
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 1st (07:56.6)
Crew
#4
WLCO
[STAC]
Coached by: Sean Durkin
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 4th (08:29.3)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Kate McDonald (stroke), Giuliana Barnett, Olivia Wood, Faith Sadgrove, Eve Robertshawe, Emma Law, Ella O'Connor, Annabella Aliprantis + Sharon Kennedy (cox)
Coached by: Hayley Cornelius
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (08:14.7)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Lil Chapman-Myhill (stroke), Natascha Casey, Anna Sturgeon, Milly Paxton, Mikayla Howell, Hannah Robinson, Charlotte Horner, Lillie Beliveau + Yua Tomari (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (08:09.4)
Crew
#1
WLHS
[STAC]
Jessie Davidson (stroke), Isabel Mathiasen, Eve Ashby, Amiria Tumoana, Emma Thirkell, Lola Crocker, Stella Maiden, Anika Green + Joshua Ryan (cox)
- Click to expand crew ⇨
WLHS
WLHS
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 4th (09:13.9)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 3rd (09:52.6)
Crew
#1
SCOT
[STAC]
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 5th (NTT)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Coached by: Brook Walker & William Fahey
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 1st (09:11.1)
Crew
#2
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: placed 3rd (10:01)
Crew
#2
SCOT
[STAC]
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: scratched
Crew
#2
WLGC
[STAC]
Coached by: Brook Walker & William Fahey
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: placed 2nd (09:43.9)
Crew
#3
WLGC
[STAC]
Coached by: Brook Walker & William Fahey
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 4: placed 1st (10:09.7)
Crew
#4
WLGC
[STAC]
Coached by: Brook Walker & William Fahey
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 4: placed 4th (11:04.2)
Crew
#5
WLGC
[STAC]
Coached by: Brook Walker & William Fahey
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 4: scratched
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Waghorn & Sam Wilkins
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (08:35.9)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Kea Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 4th (08:52.3)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Coached by: Catherine Duffin
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (08:33.3)
Crew
#2
QMAR
[STAC]
Coached by: Kea Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: placed 2nd (09:09.9)
Crew
#2
WLGC
[STAC]
Coached by: Catherine Duffin
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: placed 5th (10:36.9)
Crew
#3
WLGC
[STAC]
Coached by: Brook Walker & William Fahey
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: placed 1st (08:08)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Sam Paviour-Smith (stroke), Harper Ubiaga, Joe McGuinness, Jonas Lilley, Jack Riley, Tai Renner, Max McLachlan, Maxim Ericson + Thomas Collison (cox)
Coached by: Zoe Sabonadiere & Caleb Meijer
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (07:29.9)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 3rd (10:22.10)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Coached by: Brook Walker & William Fahey
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (09:31.5)
Crew
#1
SCOT
[STAC]
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 5th (07:55.1)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Waghorn & Sam Wilkins
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (07:23.9)
Crew
#2
WLCO
[STAC]
Coached by: Sean Durkin
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 1st (08:16.4)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Kate McDonald (stroke), Scarlett Treadwell, Olivia Wood, Annabella Aliprantis + Sharon Kennedy (cox)
Coached by: Hayley Cornelius
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 2nd (09:39.5)
Crew
#1
SCOT
[STAC]
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (09:30.1)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Coached by: Maurice Maxwell
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (09:46.4)
Crew
#1
WLHS
[STAC]
- Click to expand crew ⇨
WLHS
WLHS
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 4th (11:32)
Crew
#2
QMAR
[STAC]
Coached by: Hayley Cornelius
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: placed 4th
Crew
#3
QMAR
[STAC]
Coached by: Hayley Cornelius
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: placed 5th
Crew
#3
WLGC
[STAC]
Coached by: Maurice Maxwell
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: placed 3rd
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Ruby Brett (stroke), Eve Devonshire, Amelia Cook, Isabella Revell, Nico Daly, Drue Griffiths, Mckenzie Kemp, Eleanor Morrison + Betty Custodio (cox)
Coached by: Catherine Duffin
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (08:37)
Crew
#1
SCOT
[STAC]
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 3rd (09:06.4)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Whitburn
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (08:33.3)
Crew
#2
SCOT
[STAC]
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 5th (11:50.7)
Crew
#2
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Whitburn
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 2nd (09:11.9)
Crew
#3
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Whitburn
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 1st (08:56.10)
Crew
#4
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Whitburn
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: placed 4th (10:04.8)
Crew
#5
WLCO
[STAC]
Coached by: Zoe Sabonadiere & Mackenzie Horwood-Verstappen
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: scratched
Crew
#6
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Whitburn
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: placed 3rd (10:00.3)
Crew
#7
WLCO
[STAC]
Coached by: Zoe Sabonadiere
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: placed 1st (09:30.8)
Crew
#8
WLCO
[STAC]
Coached by: Zoe Sabonadiere & Mackenzie Horwood-Verstappen
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: placed 2nd (09:51.9)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Zoe Sabonadiere & Sam Whitburn
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (08:24.3)
Crew
#2
WLCO
[STAC]
Coached by: Zoe Sabonadiere
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 4th (10:04.2)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 2nd (08:36.10)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Coached by: Brook Walker & William Fahey
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (08:32.3)
Crew
#2
WLGC
[STAC]
Coached by: Brook Walker & William Fahey
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: placed 1st (09:00.6)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
George Murray (stroke), Jack Smith, Kaden Paxton, Finn Barker, Sam McGovern, Henry Burley, Michael Jacobs, James McDonnell + Jake Ross (cox)
Coached by: Sam Waghorn & Sam Wilkins
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 1st (07:48)
Crew
#1
SCOT
[STAC]
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 4th
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Waghorn & Sam Wilkins
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: placed 3rd
Crew
#2
SCOT
[STAC]
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: result (CANCELLED)
Crew
#2
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Waghorn & Sam Wilkins
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: result (CANCELLED)
Crew
#3
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Waghorn & Sam Wilkins
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: result (CANCELLED)
Crew
#4
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Waghorn & Sam Wilkins
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: result (CANCELLED)
Crew
#5
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Waghorn & Sam Wilkins
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: result (CANCELLED)
Crew
#6
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Waghorn & Sam Wilkins
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: result (CANCELLED)
Crew
#7
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Waghorn & Sam Wilkins
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: result (CANCELLED)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Sophie Hargreaves (stroke), Paige Tholen, Lucy Singer, Isabella Pennington, Zoe Morrison-Gardner, Ella Soper, Kate Charteris, Mare Leenders + Sharon Kennedy (cox)
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Louise Cameron (stroke), Alana Taggart, Lucy Evans, Anna Tirikatene, Caitlin Revell, Moya Mckenna, Emily Rampton, Unity Crabtree + Charlotte Dunne (cox)
Coached by: Brook Walker & William Fahey
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Kea Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
SCOT
[STAC]
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Coached by: Brook Walker & William Fahey
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#2
QMAR
[STAC]
Coached by: Kea Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: result (CANCELLED)
Crew
#2
WLGC
[STAC]
Coached by: Catherine Duffin
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: result (CANCELLED)
Crew
#3
QMAR
[STAC]
Coached by: Kea Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: result (CANCELLED)
Crew
#3
WLGC
[STAC]
Coached by: Catherine Duffin
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: result (CANCELLED)
Crew
#4
QMAR
[STAC]
Coached by: Kea Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: result (CANCELLED)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Hayley Cornelius
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
SCOT
[STAC]
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Coached by: Maurice Maxwell
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
WLHS
[STAC]
- Click to expand crew ⇨
WLHS
WLHS
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#2
QMAR
[STAC]
Coached by: Hayley Cornelius
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: result (CANCELLED)
Crew
#2
WLGC
[STAC]
Coached by: Maurice Maxwell
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: result (CANCELLED)
Crew
#2
WLHS
[STAC]
- Click to expand crew ⇨
WLHS
WLHS
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: result (CANCELLED)
Crew
#3
WLGC
[STAC]
Coached by: Maurice Maxwell
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: result (CANCELLED)
Crew
#1
SCOT
[STAC]
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Waghorn
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
SCOT
[STAC]
Cade Watson (stroke), Jack Singer, Rowan Farrell, Lucca Tuffery, Liam Joyce, Dawson Elliot, Harry Cederwall, Oliver Perkins + Ben Stubbs (cox)
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Fergus Short (stroke), Austin Stewart, Harry Sturgeon, Freddie Thorpe, Thomas White, Finbar Mallett, Joe McGuinness, Anthony Sheehan + Thomas Collison (cox)
Coached by: Sam Whitburn
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
SCOT
[STAC]
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: result (CANCELLED)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Coached by: Brook Walker & William Fahey
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: result (CANCELLED)
Crew
#2
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: result (CANCELLED)
Crew
#2
SCOT
[STAC]
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: result (CANCELLED)
Crew
#2
WLGC
[STAC]
Coached by: Brook Walker & William Fahey
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: result (CANCELLED)
Crew
#3
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 4: result (CANCELLED)
Crew
#4
WLGC
[STAC]
Coached by: Brook Walker & William Fahey
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 4: result (CANCELLED)
Crew
#5
WLGC
[STAC]
Coached by: Brook Walker & William Fahey
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 4: result (CANCELLED)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Coached by: Catherine Duffin
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#2
QMAR
[STAC]
Coached by: Kea Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Whitburn & Zoe Sabonadiere
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Nelle Leenders (stroke), Annabella Aliprantis, Krisha Patel, Yugi Lian, Faith Sadgrove, Ella O'Connor, Valentina Fava, Olivia Wood + Lucia Murphy (cox)
Coached by: Hayley Cornelius
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
WLGC
[STAC]
Natascha Casey (stroke), Jess Sutherland, Olivia Mazey, Jess Barker, Zola Kemp, Anna Sturgeon, Milly Paxton, Lil Chapman-Myhill + Ella Bealing (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
WLHS
[STAC]
Jessie Davidson (stroke), Isabel Mathiasen, Anika Green, Amiria Tumoana, Lili Hutchinson, Lola Crocker, Georgia Savage, Indiana Ford + Joshua Ryan (cox)
- Click to expand crew ⇨
WLHS
WLHS
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
SCOT
[STAC]
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Waghorn & Sam Wilkins
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#2
SCOT
[STAC]
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: result (CANCELLED)
Crew
#2
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Waghorn & Sam Wilkins
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 2: result (CANCELLED)
Crew
#4
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Waghorn & Sam Wilkins
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 3: result (CANCELLED)
Crew
#5
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Whitburn
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 4: result (CANCELLED)
Crew
#7
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Waghorn & Sam Wilkins
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 4: result (CANCELLED)
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#2
QMAR
[STAC]
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#2
WLGC
[STAC]
Coached by: Brook Walker & William Fahey
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
SCOT
[STAC]
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Coached by: Sam Whitburn
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#2
SCOT
[STAC]
Coached by: Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Crew
#1
WLCO
[STAC]
Harper Ubiaga (stroke), Anthony Sheehan, Jacob Cook, James Hargreaves, Joe McGuinness, Mia Morris, Tai Renner, Jack Riley + Hugo Lethbridge (cox)
Coached by: Zoe Sabonadiere & Mackenzie Horwood-Verstappen
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
- Division 1: result (CANCELLED)
Social