You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2023 (#2), 2023 (#12), 2023 (#1), 2022 (#2), 2022 (#12), 2022 (#1), 2020 (#2), 2020 (#12), 2020 (#1), 2019 (#2), 2019 (#1), 2018 (#2), 2018 (#1), 2017 (#1), 2016 (#2), 2016 (#1), 2015 (#2), 2015 (#1), 2014 (#2), 2014 (#1), 2013 (#2), 2013 (#1), 2012 (#2), 2012 (#1), 2011 (#2), 2011 (#1), 2010 (#0), 2009 (#2), 2009 (#1), 2008 (#0), 2007 (#0).
Results: Club Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Peter Fraser
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Rodney Stephens
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#34
CAMC
Coached by: Peter Fraser
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#4
AKGC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Rodney Stephens
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#33
CAMC
Coached by: Peter Fraser
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Callum Mowat
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Peter Fraser
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#4
AKGC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Callum Mowat
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#34
CAMC
Coached by: Peter Fraser
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Anthony Thompson (stroke), Harry Fitzpatrick, Connor Sheehan, Felix Sorge-Stratton + Kyle MacArthur (cox)
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Atanas Alipiev (stroke), Karl Gildenhuys, James Nowacki, Samuel Aschebrock + Isabelle Cattermole (cox)
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Clive Steenson
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: John Lawrence
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Atanas Alipiev (stroke), Karl Gildenhuys, James Nowacki, Samuel Aschebrock + Isabelle Cattermole (cox)
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Clive Steenson
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Anthony Thompson (stroke), Harry Fitzpatrick, Connor Sheehan, Felix Sorge-Stratton + Kyle MacArthur (cox)
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Clive Steenson
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#33
CAMC
Coached by: Club
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Clive Steenson
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Duncan Bydeley & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#33
CAMC
Coached by: Club
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Andrew Ede & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Caitlyn Wardell
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Duncan Bydeley & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Tom Moore
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock & Toby Patton
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#12
HAMC
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler, Kaitlyn Shields
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Caitlyn Wardell & Duncan Bydeley
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Craig Bocock
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#33
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Ashley Hanrahan (stroke), Taylor Morrison, Lily-Rose Gholam Hosseini, Toni Britow + Maddison Marshall (cox)
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock & Toby Patton
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#12
HAMC
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler, Kaitlyn Shields
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
Coached by: DIOC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Duncan Bydeley & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Craig Bocock
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Brett Henry
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Tom Moore
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Caitlyn Wardell & Duncan Bydeley
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Ashley Hanrahan (stroke), Taylor Morrison, Lily-Rose Gholam Hosseini, Toni Britow + Maddison Marshall (cox)
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#33
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Anastasia Alberts (stroke), Hannah Zwalue, Annabelle Davison, Alessandra Manikas + Leah Hollingworth (cox)
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler, Kaitlyn Shields
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Caitlyn Wardell & Andrew Ede
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Tom Moore & Bradyn Watson
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Tony Nelson
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Alan McLean
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Caitlyn Wardell & Andrew Ede
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler, Kaitlyn Shields
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Caitlyn Wardell & Andrew Ede
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Caitlyn Wardell & Andrew Ede
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Tony Nelson
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#31
HAMC
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Nick Hanna
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler, Kaitlyn Shields
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Alan McLean
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#2
TAWC
Coached by: Tony Nelson
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMG
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Tom Moore & Bradyn Watson
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#12
HAMC
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler, Kaitlyn Shields
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#4
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#4
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#3
RNZX
Coached by: Noel Donaldson & Gary Roberts
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Noel Donaldson & Gary Roberts
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#4
RNZX
Coached by: Noel Donaldson & Gary Roberts
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#6
RNZX
Coached by: Noel Donaldson & Gary Roberts
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#5
RNZX
Coached by: Noel Donaldson & Gary Roberts
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Noel Donaldson & Gary Roberts
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Noel Donaldson & Gary Roberts
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#6
RNZX
Coached by: Noel Donaldson & Gary Roberts
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Noel Donaldson & Gary Roberts
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#7
RNZX
Coached by: Noel Donaldson & Gary Roberts
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#3
RNZX
Coached by: Noel Donaldson & Gary Roberts
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#4
RNZX
Coached by: Noel Donaldson & Gary Roberts
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#5
RNZX
Coached by: Noel Donaldson & Gary Roberts
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#5
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
||||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#4
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#7
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#8
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#9
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
||||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#4
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#9
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#8
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#5
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#7
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMG
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#4
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#4
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMG
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Wayne Asplin & Allen Loomb
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Nick Hanna & Alan McLean
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#3
SPCC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#12
HAMC
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler, Kaitlyn Shields
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#12
HAMC
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler, Kaitlyn Shields
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler, Kaitlyn Shields
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Ella Rogers (stroke), Toni Britow, Taylor Morrison, Lily-Rose Gholam Hosseini + Jamie Whittaker (cox)
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#3
SPCC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
||||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#4
HAMB
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
||||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#4
HAMB
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Georgia Clapcott (stroke), Sophie Reeves, Isobel Eliadis-Watson, Rosanna Bedford + Meg Scrimgeour (cox)
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#33
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Georgia Clapcott (stroke), Sophie Reeves, Isobel Eliadis-Watson, Rosanna Bedford + Meg Scrimgeour (cox)
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
Coached by: DIOC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#33
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler, Kaitlyn Shields
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Atanas Alipiev (stroke), Karl Gildenhuys, James Nowacki, Samuel Aschebrock + Isabelle Cattermole (cox)
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Judith Hamilton & Abbey Roberts
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Clive Steenson
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Judith Hamilton & Abbey Roberts
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: John Lawrence
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Judith Hamilton & Abbey Roberts
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: John Lawrence
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Atanas Alipiev (stroke), Karl Gildenhuys, James Nowacki, Samuel Aschebrock + Isabelle Cattermole (cox)
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Judith Hamilton & Abbey Roberts
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Clive Steenson
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#4
GLDW
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Toby Patton
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Tom Moore
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Toby Patton
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Tony Nelson
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Tom Moore
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#5
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#33
CAMC
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#4
GLDW
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#4
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#6
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#7
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Jemima Hylton & Louise Beaumont
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Peter Fraser
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Glenn Barwick
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Callum Mowat
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Jemima Hylton & Louise Beaumont
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Peter Fraser
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Callum Mowat
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#34
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#33
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Louise Beaumont & Jemima Hylton
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Paul Clinton
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Sam Jackson
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#3
KICC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#33
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#5
HAMB
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#4
HAMB
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Sam Jackson
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#4
AKGC
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Louise Beaumont & Jemima Hylton
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#3
KICC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#34
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: Sam Jackson
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#6
HAMB
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Matthew Lander (stroke), Sebastian Langdon, Khan Caddy, Jobe-Ray Fitzgerald + Jean-Paul Biladi (cox)
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Tom Clark & Alastair Riddle
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Tom Clark & Alastair Riddle
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#4
SHAK
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Matthew Lander (stroke), Sebastian Langdon, Khan Caddy, Jobe-Ray Fitzgerald + Jean-Paul Biladi (cox)
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#5
WKOC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#12
HAMC
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler, Kaitlyn Shields
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#4
WKOC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler, Kaitlyn Shields
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMG
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#4
WKOC
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler, Kaitlyn Shields
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Wayne Asplin & Allen Loomb
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#5
WKOC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#12
HAMC
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler, Kaitlyn Shields
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMG
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
Coached by: DIOC
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#10
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#5
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#8
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#3
RPCW
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#9
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#7
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#4
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#4
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#3
RPCW
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#7
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#4
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#3
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#8
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#5
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#9
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#10
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#4
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#5
RPCW
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#4
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#3
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#6
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#5
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#5
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#4
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#8
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#6
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#7
RPCW
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#3
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#6
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#4
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#6
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#7
RPCW
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#4
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#5
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#5
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#8
RPCW
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Samantha Bailey (stroke), Anna Adam, Elizabeth Tau'a'alo-Puriri, Rachel Beasley + Georgia Harrold (cox)
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Samantha Bailey (stroke), Anna Adam, Elizabeth Tau'a'alo-Puriri, Rachel Beasley + Georgia Harrold (cox)
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Rodney Stephens
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Rodney Stephens
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Peter Fraser
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Duncan Bydeley & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#23
TGAC
Coached by: Caitlyn Wardell & Andrew Ede
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Duncan Bydeley & Caitlyn Wardell
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Tony Nelson
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#24
TGAC
Coached by: Andrew Ede & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#4
COMC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Duncan Bydeley & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#23
TGAC
Coached by: Caitlyn Wardell & Andrew Ede
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Duncan Bydeley & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#2
TAWC
Coached by: Tony Nelson
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Tony Nelson
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#34
CAMC
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#4
COMC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#24
TGAC
Coached by: Andrew Ede & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#33
CAMC
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Timothy Zouch & Ian Mason
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Timothy Zouch & Ian Mason
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Timothy Zouch & Ian Mason
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Louise Beaumont & Jemima Hylton
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#3
WREC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Timothy Zouch & Ian Mason
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Timothy Zouch & Ian Mason
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Tom Clark & Alastair Riddle
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Timothy Zouch & Ian Mason
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#3
WREC
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Louise Beaumont & Jemima Hylton
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Clive Steenson
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#4
KICC
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#4
TAWC
Coached by: Tony Nelson
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#4
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#3
KICC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#3
TAWC
Coached by: Tony Nelson
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Clive Steenson
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#4
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#3
KICC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#4
KICC
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#4
TAWC
Coached by: Tony Nelson
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#3
TAWC
Coached by: Tony Nelson
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Toby Patton
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Toby Patton
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Anthony Berkers
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Louise Beaumont & Jemima Hylton
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Sam Jackson
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#4
HAMB
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Louise Beaumont & Jemima Hylton
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Sam Jackson
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#4
HAMB
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Jemima Hylton & Louise Beaumont
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Jemima Hylton & Louise Beaumont
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Peter Fraser
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Rodney Stephens
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Peter Fraser
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Jemima Hylton & Louise Beaumont
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Rodney Stephens
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Jemima Hylton & Louise Beaumont
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Peter Fraser
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Peter Fraser
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Callum Mowat
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mat Jensen
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mat Jensen
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#4
RPCW
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#4
RPCW
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Tom Clark & Alastair Riddle
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Callum Mowat
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: John Lawrence
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Tom Clark & Alastair Riddle
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
Coached by: John Lawrence
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Clive Steenson
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Callum Mowat
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#3
KICC
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Sam Jackson
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
Theo Lotu-I'iga (stroke), Jonty Matla, Dean Palmer-Neels, Alexander Goldstein + George Higgins (cox)
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Sam Jackson
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
Theo Lotu-I'iga (stroke), Jonty Matla, Dean Palmer-Neels, Alexander Goldstein + George Higgins (cox)
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Annabel Averill (stroke), Roz Ahearn, Charlotte McQuade-Wright, Rhianna Loughnan, Grace Carver, Isabel Baker, Ellena Carter, Emma Averill + Fergus Bremner (cox)
Coached by: Nick Hanna & Alan McLean
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Anastasia Alberts (stroke), Amelia Alizadeh, Lydia Finch, Layzell Halo, Ella Olson, Olive Amanono, Grace Conder, Ella Mitchell + Leah Hollingworth (cox)
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Annabel Averill (stroke), Roz Ahearn, Charlotte McQuade-Wright, Rhianna Loughnan, Grace Carver, Isabel Baker, Ellena Carter, Emma Averill + Fergus Bremner (cox)
Coached by: Nick Hanna & Alan McLean
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Anastasia Alberts (stroke), Amelia Alizadeh, Georgina Drumm, Layzell Halo, Ella Olson, Olive Amanono, Grace Conder, Ella Mitchell + Leah Hollingworth (cox)
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler, Kaitlyn Shields
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Duncan Grant
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Caitlyn Wardell & Duncan Bydeley
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler, Kaitlyn Shields
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Duncan Grant
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Caitlyn Wardell & Duncan Bydeley
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Tomas McCaffrey (stroke), Noah Kerbers, Demetrius Crown-Harris, Beckham Raffan + Michael Moloney (cox)
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Rodney Stephens
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Marcus Winter (stroke), Germain Hellriegel-White, Kris Penev, Theo Casey-Pickering + Hasan Pathan (cox)
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Rodney Stephens
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Tomas McCaffrey (stroke), Noah Kerbers, Demetrius Crown-Harris, Beckham Raffan + Blake Houghton (cox)
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Marcus Winter (stroke), Germain Hellriegel-White, Kris Penev, Theo Casey-Pickering + Hasan Pathan (cox)
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Glenn Barwick
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#3
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#4
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#3
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#4
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Alexandra Bodie (stroke), Danielle van Dalen, Ruby Frew-McGurk, Molly Crawford + Annabelle Ireland (cox)
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Wayne Asplin & Allen Loomb
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Michelle Munro & Darren Hobbs
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#33
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Michelle Munro & Darren Hobbs
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Michelle Munro & Darren Hobbs
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
Coached by: DIOC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Michelle Munro & Darren Hobbs
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Alan McLean
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Alexandra Bodie (stroke), Danielle van Dalen, Ruby Frew-McGurk, Molly Crawford + Annabelle Ireland (cox)
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Wayne Asplin & Allen Loomb
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler, Kaitlyn Shields
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#33
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Alan McLean
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#4
KICC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#3
KICC
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#5
KICC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Rodney Stephens
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: Sam Jackson
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Paul Clinton
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Rodney Stephens
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#3
SJHM
Coached by: Louise Beaumont & Jemima Hylton
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#6
KICC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: Sam Jackson
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Louise Beaumont & Jemima Hylton
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#4
GLDW
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Paul Clinton
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#4
KICC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#5
KICC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
Heat 5 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#3
KICC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Sam Jackson
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Timothy Zouch & Ian Mason
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Timothy Zouch & Ian Mason
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Sam Jackson
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#3
AKGC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Sam Jackson
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#4
AKGC
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#4
GLDW
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Duncan Bydeley & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock & Toby Patton
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Tom Moore
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#4
GLDW
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Caitlyn Wardell & Duncan Bydeley
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Duncan Bydeley & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Tom Moore
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#12
HAMC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#23
TGAC
Coached by: Caitlyn Wardell & Duncan Bydeley
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMG
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock & Toby Patton
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Caitlyn Wardell & Andrew Ede
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Caitlyn Wardell & Andrew Ede
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Clive Steenson
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Tony Nelson
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Tony Nelson
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Bradyn Watson & Tom Moore
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Dylan Swain
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Dylan Swain
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Bradyn Watson & Tom Moore
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Dylan Swain
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler, Kaitlyn Shields
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Nick Hanna & Alan McLean
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Dylan Swain
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#31
HAMC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Alicia Oswald (stroke), Megan Farquhar, Jessie Bullians, Emily Broomfield, Zoe Corboy, Charity Dallow, Maxine Stoute, Katie MacNaught + Kate Leaming (cox)
Coached by: Patrick Davenport & Chris Brake
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Alicia Oswald (stroke), Megan Farquhar, Jessie Bullians, Emily Broomfield, Zoe Corboy, Charity Dallow, Maxine Stoute, Katie MacNaught + Kate Leaming (cox)
Coached by: Patrick Davenport & Chris Brake
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Calum Sapwell (stroke), Flynn Symonds, Rhys Paget, Lucas Gardner, Brad Halton, Harrison Higgins, Dion Paget, Elliott Ruffell + Aaron Harold (cox)
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
William Chaffe (stroke), William Ford, Sam McRae, Gabriel Jonson, Kevin Wang, Josh Hutton, Jarred Picknell, Angus Percy + Fergus Foster (cox)
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Calum Sapwell (stroke), Flynn Symonds, Rhys Paget, Lucas Gardner, Brad Halton, Harrison Higgins, Dion Paget, Elliott Ruffell + Aaron Harold (cox)
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
William Chaffe (stroke), William Ford, Sam McRae, Gabriel Jonson, Kevin Wang, Josh Hutton, Jarred Picknell, Angus Percy + Fergus Foster (cox)
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Mia Coventry (stroke), Holly Peoples, Brooke Walden, Jessica Horrigan, Teagan Knight, Sophie Fullerton-Smith, Ava Dunn, Kimberly Wallace + Charlotte Grey (cox)
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Phoebe Tumata (stroke), Renee Henry, Chloe Bingham, Tangi Isileli-Fo'ou, India Phillips, Eleanor Cato, Ella Henry, Emily Ashley + Chelsea Grey (cox)
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Kayla Wolfenden (stroke), Saskia Jordan, Eve Mulder, Charlotte May, Phillippa Murphy, Amelia Johnston, Emma Penney, Lisa Green + Benjamin Blackhall (cox)
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Mia Coventry (stroke), Meg Walden, Brooke Walden, Jessica Horrigan, Teagan Knight, Sophie Fullerton-Smith, Ava Dunn, Kimberly Wallace + Charlotte Grey (cox)
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Kayla Wolfenden (stroke), Saskia Jordan, Eve Mulder, Charlotte May, Phillippa Murphy, Amelia Johnston, Emma Penney, Lisa Green + Benjamin Blackhall (cox)
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Phoebe Tumata (stroke), Renee Henry, Chloe Bingham, Tangi Isileli-Fo'ou, India Phillips, Eleanor Cato, Ella Henry, Emily Ashley + Chelsea Grey (cox)
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Brooklyn Elliott (stroke), Ben Blaikie, Max Nasmith, Keeley Sexton, Ali Henderson, Caleb Houghton, Sam Cook, Jacob Houghton + Jakeb Stent (cox)
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Blake Koefoed (stroke), Hamish Horne, Ben Samarji, Erik Koefoed, Cameron Patten, Jostien Leota-Butler, Jake Kitchen, Samuel Wojcik + Benedict Sheehan (cox)
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
Harris Moana (stroke), Adam Jefferis, Sam Harcourt, Isaac West, Max McLean-Bluck, Seth Peake, Jeremiah McDonald, Lachlan Crean + Gus Hanham (cox)
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Andrew Jantke (stroke), Benson Kershaw, Max le Cren, Ben Walden, Connor Chetwynd, Ishaan Benipal, Cameron Aylward, Josh Abobo + Henry Briggs (cox)
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Brooklyn Elliott (stroke), Ben Blaikie, Max Nasmith, Keeley Sexton, Ali Henderson, Caleb Houghton, Sam Cook, Jacob Houghton + Jakeb Stent (cox)
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Blake Koefoed (stroke), Hamish Horne, Ben Samarji, Erik Koefoed, Cameron Patten, Jostien Leota-Butler, Jake Kitchen, Samuel Wojcik + Benedict Sheehan (cox)
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Andrew Jantke (stroke), Benson Kershaw, Max le Cren, Ben Walden, Connor Chetwynd, Ishaan Benipal, Cameron Aylward, Josh Abobo + Henry Briggs (cox)
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
Harris Moana (stroke), Adam Jefferis, Sam Harcourt, Isaac West, Max McLean-Bluck, Seth Peake, Jeremiah McDonald, Lachlan Crean + Gus Hanham (cox)
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Rufus Tilt (stroke), Oswald Stocker, Edward Baddeley, Stuart Hosie, Will Guest, Thomas Bedford, Max Murphy, James Ingham + Sarah Best (cox)
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Rufus Tilt (stroke), Oswald Stocker, Edward Baddeley, Stuart Hosie, Will Guest, Thomas Bedford, Max Murphy, James Ingham + Sarah Best (cox)
|
Social