You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2023 (#2), 2023 (#12), 2023 (#1), 2022 (#2), 2022 (#12), 2022 (#1), 2020 (#2), 2020 (#12), 2020 (#1), 2019 (#1), 2018 (#2), 2018 (#1), 2017 (#2), 2017 (#1), 2016 (#2), 2016 (#1), 2015 (#2), 2015 (#1), 2014 (#2), 2014 (#1), 2013 (#2), 2013 (#1), 2012 (#2), 2012 (#1), 2011 (#2), 2011 (#1), 2010 (#0), 2009 (#2), 2009 (#1), 2008 (#0), 2007 (#0).
Results: Club Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock & Maxine Drabble
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Craig Bocock & Maxine Drabble
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#3
WREC
Coached by: Chris Williams
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock & Maxine Drabble
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#4
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Rob Holmes
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#3
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Jeff Johnson
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock & Maxine Drabble
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Craig Bocock & Maxine Drabble
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Paul Clinton & Andrew Ede
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Tim Nelson & Keith Hibberd
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: Akoranga
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Leanne Henry
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Tim Zouch
Boat: The Own
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Paul Clinton & Herb Stevenson
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#34
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#33
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Tim Zouch
Boat: The Own
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Paul Clinton & Herb Stevenson
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#3
CAMC
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
STPA
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#34
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#4
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Bailey Walters & Hannah Pointon
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brendon Grey
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Allen Loomb & Wayne Asplin
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Steve Brine
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
Coached by: Graham Watt & Franz Madstritch
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: SHGH
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#4
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: Hauraki
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Bailey Walters & Hannah Pointon
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brendon Grey
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: SHGH
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Graham Watt & Franz Madstritch
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Jodi Tong & Paul Clinton
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: Hauraki
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#3
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Leanne Henry
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Chris Williams
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Steve Brine
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
Coached by: Brendon Grey
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Allen Loomb & Wayne Asplin
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#4
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
Coached by: Graham Watt & Franz Madstritch
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#23
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Leigh Brown & Tim Nelson
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Blair Currie
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Natalie Welch
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Blair Currie
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Duncan Grant
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Natysha Hubbard & Graham Watt
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Natysha Hubbard & Graham Watt
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Brendan Cullum
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Natalie Welch
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Gerry Carver
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Tim Zouch
Boat: Mark Meredith
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Herb Stevenson
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Giacomo Thomas
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#3
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Simon Aubrey
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Tim Zouch
Boat: The Skinny
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Leigh Brown & Max Calvert
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Herb Stevenson
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Simon Aubrey
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#3
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Leigh Brown & Max Calvert
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Tim Zouch
Boat: Waiheke
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#3
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Herb Stevenson
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Tim Zouch
Boat: Mark Meredith
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Giacomo Thomas
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Giacomo Thomas
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#12
AKLC
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Tim Zouch
Boat: The Skinny
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Herb Stevenson
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: Gary Robertson
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Gary Robertson
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
Coached by: Gary Robertson
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#13
HAMC
Coached by: SHGH
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#12
HAMC
Coached by: SHGH
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Gary Robertson
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: SHGH
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: Gary Robertson
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#13
HAMC
Coached by: SHGH
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#12
HAMC
Coached by: SHGH
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
Coached by: Gary Robertson
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
SRPC
SRPC
non-NZ |
Crew
#1
SRPC
Coached by: Chad Derecourt
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Dave Rodger
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Dave Rodger
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
AKLC
Coached by: Dave Rodger
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SRPC
SRPC
non-NZ |
Crew
#1
SRPC
Coached by: Chad Derecourt
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Dave Rodger
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#12
AKLC
Coached by: Terry Dolan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#12
AKLC
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#13
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#3
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt & Franz Madstritch
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#3
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Graham Watt & Franz Madstritch
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Mitchell Courtney
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Tim Nelson & Liam Kitchin
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#4
GLDW
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Mitchell Courtney
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
STPA
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#52
AKLC
Coached by: Leigh Brown & Max Calvert
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: Mitchell Courtney
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Duncan Grant
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#22
STPA
Coached by: Glenn Barwick
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock & Maxine Drabble
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Graham Smith & Leann Plummer
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Sarah Laban-Ten Dam (stroke), Makayla Reynolds, Hayley Forlong, Holly Ramsden + Hannah Ross-Evans (cox)
Coached by: Jeff Johnson
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
Boat: Rob Wylie
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
Boat: Rob Wylie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Sarah Laban-Ten Dam (stroke), Makayla Reynolds, Hayley Forlong, Holly Ramsden + Hannah Ross-Evans (cox)
Coached by: Jeff Johnson
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: AG 2
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Rob Holmes
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock & Maxine Drabble
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Graham Smith & Leann Plummer
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: SHGH
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Milla Taylor-Mangan (stroke), Charlamangne Woods, Megan Yeo, Tessa McLaren + Gabriella Leyland (cox)
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMG
Coached by: Graham Smith & Leann Plummer
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Bianca Thomas & Ben Kirsop
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Rob Holmes
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Leanne Henry & Brett Henry
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Florence Layburn (stroke), Megan Farquhar, Daisy Forsythe, Emily Broomfield + Mackenzie Harvey (cox)
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: Jamie Macfie
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: Joan Scott
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
Boat: unnamed Lazslo
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Leanne Henry & Brett Henry
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
Boat: unnamed Lazslo
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#23
NSHC
Boat: Skate Millar
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Florence Layburn (stroke), Megan Farquhar, Daisy Forsythe, Emily Broomfield + Mackenzie Harvey (cox)
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: Jamie Macfie
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: Joan Scott
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Anton Bernard (stroke), James Hollard, Xavier Jarvis, Scott Clark, Adam Shields, Ethan Andrews, Zak Maritz, Cullan Fuller + Shrirang Ekbote (cox)
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Johno O'Brien (stroke), Tama Merrilees, Xavier Scarlett, Ashton Kennedy, Jameel Khan, Eddy Pollock, Lucas Cooke, Ashan Barr + Aaron O'Regan (cox)
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Liam Cassidy (stroke), Daniel Morton, Toby Battin, Jack Becker, Eamon O'Carroll, Oliver Magnusson, Noah Hays, Lincoln Christensen + George Higgins (cox)
Coached by: Natalie Welch
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Cole Marshall (stroke), Vadim Kok, Dylan Cottingham, Max O'Donoghue, Joel Milham, Charles Martin, Zed Young, William Tucker + Benson Woods (cox)
Coached by: Alice Denyer
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Oliver Surridge (stroke), Luke Buckley, Hayden Evans, Regan Joyce, Emersyn Coxhead, Levi Craven, Seamus Foley, Toby Coventry + Cameron Natta (cox)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
Liam Reader (stroke), Alex Lambert, Owen Matthewson, Christopher Simkin, Logan McAvoy, Luke Robertson, Tadhg Farac, Arno Reinecke + Angus Jackson (cox)
Boat: Pennie Kennings
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Jack Henry (stroke), Brunton Harwood, Eli McRobbie, Braden Morrison, Josh Morrison, Cameron Preston, Nathan Tunzelmann, Drew McGuigan + Bradley Jenkins (cox)
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Talisman Lloyd (stroke), Kaegen Just, Mateo Seselj, Sean Carroll, James Ratcliffe, James Curtin, Fergus Usal, Calum Smith + Cameron McKinley (cox)
Coached by: Terry Dolan
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Steve Finlayson & Jodi Tong
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Caitlin van Rijs (stroke), Amelia Swindells, Genevieve van Staden, Caitlin Cottee + Andree Louw (cox)
Coached by: Brendon Grey
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Steve Finlayson & Olivia Ashby
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: Geoff Barnes
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Steve Finlayson & Olivia Ashby
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: Geoff Barnes
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Bailey Walters & Hannah Pointon
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#4
TGAC
Coached by: Olivia Ashby & Steve Finlayson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Steve Finlayson & Jodi Tong
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Caitlin van Rijs (stroke), Amelia Swindells, Genevieve van Staden, Caitlin Cottee + Andree Louw (cox)
Coached by: Brendon Grey
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Franz Madstritch & Graham Watt
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Paul Clinton & Andrew Ede
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Brendon Grey
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Keith Hibberd & Tim Nelson
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#33
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Josh Williams (stroke), Finnegan Reidy, Saatchi Broadhurst, Forester Christensen + Samuel Tierney (cox)
Coached by: Natalie Welch
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: Natalie Welch
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Baden Moko (stroke), Max Siemelink, Dylan van Leeuwen, Ryan Dodds + Tayla-Leigh McMiken Wilkinson (cox)
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Samuel Cooper (stroke), Rayan Darazi, Baden Campbell, Tomas Somerville + Kaelin Reinsfield-Bree (cox)
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: Natalie Welch
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Samuel Cooper (stroke), Rayan Darazi, Baden Campbell, Tomas Somerville + Kaelin Reinsfield-Bree (cox)
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Blair Currie
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Leigh Brown & Brenna Baker
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Brendan Cullum
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Josh Williams (stroke), Finnegan Reidy, Saatchi Broadhurst, Forester Christensen + Samuel Tierney (cox)
Coached by: Natalie Welch
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Baden Moko (stroke), Max Siemelink, Dylan van Leeuwen, Ryan Dodds + Tayla-Leigh McMiken Wilkinson (cox)
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Ethan Schultz (stroke), Noah Wood, Kairo Ah Kuoi-Simich, Kaleb Moore-Lokeni + Benjamin Campbell (cox)
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Dave Rodger
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Dave Rodger
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Dave Rodger
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Dave Rodger
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
Boat: Amber Fordham
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: Knowles Family
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#24
NSHC
Boat: unnamed Wintec
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#23
NSHC
Boat: Vicki Connor
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#52
AKLC
Coached by: Keith Hibberd & Tim Nelson
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#13
HAMC
Coached by: SHGH
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#24
NSHC
Boat: unnamed Wintec
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Tony Nelson
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Keith Hibberd & Leigh Brown
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: SHGH
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: Knowles Family
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
Boat: Amber Fordham
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#12
HAMC
Coached by: SHGH
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#5
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#4
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
Boat: Aotea
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#4
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#4
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#13
NSHC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Dave Rodger
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#5
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
Boat: Mark Meredith
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
Boat: Aotea
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#6
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#14
NSHC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#3
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Simon Aubrey
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Giacomo Thomas
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Giacomo Thomas
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#3
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Simon Aubrey
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#4
GLDW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Giacomo Thomas
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#22
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
Coached by: Gordon Trevett
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#14
AKLC
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Giacomo Thomas
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Duncan Grant
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Blake Chamberlain (stroke), Mattia Ward, Jack Takurua-Newland, Kyan Dean-Rivers + Callum Miller (cox)
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Mitchell Courtney
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Tim Nelson & Max Calvert
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: Mitchell Courtney
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Tim Nelson & Max Calvert
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
STPA
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Alex Andersen
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: Dom Drury
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Blake Chamberlain (stroke), Mattia Ward, Jack Takurua-Newland, Kyan Dean-Rivers + Callum Miller (cox)
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: Mitchell Courtney
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Mitchell Courtney
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#12
AKLC
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Alex Andersen
|
Event
24
G U16 4+
Sponsored by: Just Horse'n Around
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Jaime Macfie
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
Boat: Roz Mexted
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: Skate Millar
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Graham Smith & Leann Plummer
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Jaime Macfie
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: Skate Millar
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
Boat: Roz Mexted
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Graham Smith & Leann Plummer
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Gary Robertson
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Leanne Henry & Brett Henry
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Leanne Henry & Brett Henry
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Gary Robertson
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Natysha Hubbard
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Alex Andersen
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt & Natysha Hubbard
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Duncan Grant
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Jack Holmes (stroke), Max Liggins, Matthew Le Gallais, Liam Cassidy, Daniel Morton, Eamon O'Carroll, Max Bavage, Lincoln Christensen + Dylan McGregor (cox)
Coached by: Natalie Welch
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Riaka Mulvey-Griggs (stroke), Regan Beere, Eli Swanepoel, Connor Horn, Cameron Loder, Ben Bonetti, Jack Gillanders, Sebastian George + Lewis Imrie (cox)
Coached by: Tayla Cook & Penny Wallis
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Baden Campbell (stroke), Ethan Schultz, Rayan Darazi, Tomas Somerville, Tomas Fergusson, Tiaho Murupaenga Hutchings, Jack Cox, Luke Bones + Benson Woods (cox)
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Carlos Miln (stroke), Christian MacEwan, Benjamin Russell, Logan Jenner, Cameron Rickard, Jay Bao, Cj Kaua, Oliver Peden + Jamie Zyza (cox)
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Angus Stevens (stroke), Josh Williams, Finnegan Reidy, Saatchi Broadhurst, Forester Christensen, James Paton, Hsiang-Yu Chao, Jack Becker + Nicholas Poppelwell (cox)
Coached by: Natalie Welch
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
James Barnett (stroke), Aaron Bhuju, William Choi, Leo Durbin, Jack Martin, Koen van Kuyk, Marlow Friend, Alex Logan + Alan Angelo (cox)
Boat: Pennie Kennings
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
Max White (stroke), Fred Coxhead, Harry Flexman, Henry Cawson, Deeshaye Vaetoe-Tuimauga, Andrew Gough, Conrad Jackson, Fergus Minkhorst + Noah Smith (cox)
Coached by: Bruce Jones
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Tim Zouch
Boat: Mark Meredith
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#4
KGCA
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Tim Zouch
Boat: Aotea
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#5
KGCA
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Tim Zouch
Boat: Mark Meredith
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#4
KGCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Tim Zouch
Boat: Aotea
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#5
KGCA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
BPC*
BPC*
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPC*
Composite crew. Coached by: Craig Bocock
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
BPC*
BPC*
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPC*
Composite crew. Coached by: Craig Bocock
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Gary Robertson
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: SHGH
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
Boat: Joan Scott
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: Gary Robertson
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: unnamed Lazslo
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Graham Smith & Leann Plummer
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Gary Robertson
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: Gary Robertson
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: SHGH
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
Boat: Joan Scott
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Graham Smith & Leann Plummer
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: unnamed Lazslo
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
AGS*
AGS*
Auckland |
Crew
#3
AGS*
Composite crew. Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Herb Stevenson
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Herb Stevenson
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#52
AKLC
Coached by: Tim Nelson & Max Calvert
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGS*
AGS*
Auckland |
Crew
#3
AGS*
Composite crew. Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Herb Stevenson
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Tim Nelson & Leigh Brown
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Molly Couch (stroke), Jemma Veldman, Grace Marshall, Imogen Burge, Makayla Bray, Imogen de Zwart, Cassidy Luff, Clarissa Kruger + Sydnie Johnson (cox)
Boat: Dion Forrest
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Ashley Whittaker (stroke), Emily Marchl, Grace McCaffrey, Laura McCabe, Marieke Rozema, Laska Knipe, Eve Boermans, Izzy Smith + Ryan O'Loughlin (cox)
Coached by: Nick Chamberlain
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Molly Couch (stroke), Jemma Veldman, Grace Marshall, Imogen Burge, Makayla Bray, Imogen de Zwart, Cassidy Luff, Clarissa Kruger + Sydnie Johnson (cox)
Boat: Dion Forrest
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Ashley Whittaker (stroke), Emily Marchl, Grace McCaffrey, Laura McCabe, Marieke Rozema, Laska Knipe, Eve Boermans, Izzy Smith + Ryan O'Loughlin (cox)
Coached by: Nick Chamberlain
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Cam MacGillivray (stroke), Nicholas Bryan, Dylan Cottingham, Samuel Cooper + Benjamin Campbell (cox)
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake & Tim Zouch
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
Coached by: Gordon Trevett
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#3
SPCC
Coached by: Gordon Trevett
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Mitchell Courtney
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
Coached by: Gordon Trevett
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
Coached by: Gordon Trevett
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake & Tim Zouch
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Mitchell Courtney
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Cam MacGillivray (stroke), Nicholas Bryan, Dylan Cottingham, Samuel Cooper + Benjamin Campbell (cox)
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#3
SPCC
Coached by: Gordon Trevett
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
Coached by: Gordon Trevett
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: Pat Peoples
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
Coached by: Pat Peoples
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Pat Peoples
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Rob Holmes
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Graham Smith & Leann Plummer
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: Skate Millar
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: Pat Peoples
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Graham Smith & Leann Plummer
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Kiana Carter (stroke), Danica Swindells, Rose Harwood, Cassidy Jones + Tayla-Leigh McMiken Wilkinson (cox)
Coached by: Rob Holmes
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
Boat: Rob Wylie
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#12
HAMC
Coached by: SHGH
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#23
NSHC
Boat: Roz Mexted
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Pat Peoples
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Rob Holmes
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
Coached by: Pat Peoples
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: Skate Millar
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#52
AKLC
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: SHGH
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Leanne Henry & Brett Henry
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#4
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
Boat: unnamed Wintec
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
Boat: unnamed Wintec
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#3
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#4
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Graham Watt & Franz Madstritch
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Chris Williams
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Leanne Henry & Brett Henry
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Franz Madstritch & Graham Watt
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Coached by: Louise Beaumont
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#4
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
Coached by: Graham Watt & Franz Madstritch
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#3
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: unnamed Lazslo
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
Boat: Geoff Barnes
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Tim Nelson & Keith Hibberd
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Graham Smith & Leann Plummer
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: SHGH
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
Boat: Geoff Barnes
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: SHGH
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#23
NSHC
Boat: Joan Scott
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Tim Nelson & Keith Hibberd
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: unnamed Lazslo
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Graham Smith & Leann Plummer
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Dave Rodger
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
Boat: Jeremy Jones
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
Boat: Barrie Mabbott
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Dave Rodger
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
AKLC
Coached by: Dave Rodger
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Dave Rodger
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
Boat: Jeremy Jones
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
AKLC
Coached by: Dave Rodger
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
Boat: Barrie Mabbott
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Dave Rodger
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#22
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#3
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#22
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#3
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Duncan Grant
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Duncan Grant
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Giacomo Thomas
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Mitchell Courtenay
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
STPA
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: Mitchell Courtney
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#3
MACL
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Mitchell Courtenay
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Giacomo Thomas
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Duncan Grant
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
STPA
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Caitlin van Rijs (stroke), Amelia Swindells, Caitlin Cottee, Teah Roberts + Tayla-Leigh McMiken Wilkinson (cox)
Coached by: Brendon Grey
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Brendon Grey
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: AG 2
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Brendon Grey
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: SHGH
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Leanne Henry & Brett Henry
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Leanne Henry & Brett Henry
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Leanne Henry & Brett Henry
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#5
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Tony Nelson
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: SHGH
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#4
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#4
MERC
Coached by: Leanne Henry & Brett Henry
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Leanne Henry & Brett Henry
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#12
HAMC
Coached by: SHGH
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake & Tim Zouch
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Coached by: Terry Dolan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Alex Andersen
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Alex Andersen
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
STPA
Coached by: Glenn Barwick
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake & Tim Zouch
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Georg Dalgleish (stroke), Eddie Holdsworth, Charles Thomas, Jasper Jenkins-Mananov + Charles Couillault (cox)
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Steve Finlayson & Jodi Tong
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Hannah Pointon & Bailey Walters
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Jamie Macfie
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: SHGH
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: Skate Millar
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#33
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Steve Finlayson & Jodi Tong
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: SHGH
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
Boat: Rob Wylie
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Hannah Pointon & Bailey Walters
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Jamie Macfie
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: Skate Millar
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#33
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#23
NSHC
Boat: Roz Mexted
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Tim Zouch
Boat: Barrie Mabbott
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Tim Zouch
Boat: Jeremy Jones
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Tim Zouch
Boat: Jeremy Jones
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Tim Zouch
Boat: Barrie Mabbott
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: SHGH
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Graham Smith & Leann Plummer
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: Akoranga
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
Coached by: SHGH
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Graham Smith & Leann Plummer
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: Akoranga
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Leanne Henry
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#12
HAMC
Coached by: SHGH
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Allen Loomb & Wayne Asplin
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Simon Aubrey
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Dave Rodger
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Dave Rodger
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Simon Aubrey
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
Boat: Mark Meredith
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
AKLC
Coached by: Dave Rodger
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Dave Rodger
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Dave Rodger
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Roger Watts
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#22
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Joshua Bailey-Montgomery (stroke), Leo Booth, George Wilson, Mitchell McGrath + Charlie Williams (cox)
Coached by: Herb Stevenson
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Tayla Cook & Penny Wallis
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#22
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Tayla Cook & Penny Wallis
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#52
AKLC
Coached by: Tim Nelson & Liam Kitchin
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#12
AKLC
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Herb Stevenson
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Joshua Bailey-Montgomery (stroke), Leo Booth, George Wilson, Mitchell McGrath + Charlie Williams (cox)
Coached by: Herb Stevenson
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Tim Nelson & Leigh Brown
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
William Mackintosh (stroke), Benjamin Welch, William Morton, Lachlan Sparling + Samuel Tierney (cox)
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Blake Chamberlain (stroke), Mattia Ward, Jack Takurua-Newland, Kyan Dean-Rivers + Callum Miller (cox)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Tim Nelson & Leigh Brown
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Brendan Cullum
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Tim Nelson & Leigh Brown
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
Coached by: Gordon Trevett
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Blake Chamberlain (stroke), Mattia Ward, Jack Takurua-Newland, Kyan Dean-Rivers + Callum Miller (cox)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
William Mackintosh (stroke), Benjamin Welch, William Morton, Lachlan Sparling + Samuel Tierney (cox)
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Hannah Pointon & Bailey Walters
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Graham Smith & Leann Plummer
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Graham Watt & Franz Madstritch
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Leigh Brown & Keith Hibberd
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: Hauraki
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Graham Watt & Franz Madstritch
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#3
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#5
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Hannah Pointon & Bailey Walters
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Graham Smith & Leann Plummer
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#4
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Boat: Hauraki
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Leigh Brown & Keith Hibberd
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Steve Brine
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#3
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#3
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Jodi Tong & Olivia Ashby
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Jodi Tong & Olivia Ashby
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Alex Andersen
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Natysha Hubbard & Graham Watt
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: Natalie Welch
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#3
AGSB
Coached by: Natalie Welch
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Cameron Patten
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Cameron Patten
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#3
AGSB
Coached by: Natalie Welch
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
Coached by: Bruce Jones
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Gerry Carver
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#32
CAMC
Coached by: Tayla Cook & Penny Wallis
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: Brenna Baker & Max Calvert
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Alice Denyer
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Natysha Hubbard & Graham Watt
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Alex Andersen
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#33
CAMC
Coached by: Tayla Cook & Penny Wallis
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#4
KGCA
Lewis Mazza-Carson (stroke), Ethan Henderson, Nakesh Rees-Webbe, Quinn Campbell + Anton Simpson (cox)
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: Cameron Patten
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: David Littlejohn
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Blair Currie
|
Heat 5 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Alex Andersen
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: Natalie Welch
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Tayla Cook & Penny Wallis
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#4
HAMB
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#22
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Harry Williams (stroke), Nathan Oakley, Germain Hellriegel-White, Elliot Millman + Benjamin Campbell (cox)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Lachlan Pearce (stroke), Alex Tooman, Thomas Ogg, Connor Hislop-Donaldson + Charles Couillault (cox)
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#21
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Harry Williams (stroke), Nathan Oakley, Germain Hellriegel-White, Elliot Millman + Benjamin Campbell (cox)
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Lachlan Pearce (stroke), Alex Tooman, Thomas Ogg, Connor Hislop-Donaldson + Charles Couillault (cox)
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#22
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Tim Zouch
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Olivia Hay (stroke), Claudia Waite, Bethany Glenn, Charlotte Bray, Daisy Forsythe, Parekura Kellow, Florence Layburn, Emily Broomfield + Jaime Hanrahan (cox)
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Ella Henry (stroke), Renee Henry, Chloe Bingham, Meg Grey, Tangi Isileli-Fo'ou, Devon Benny, Amelia Swindells, Caitlin van Rijs + Bradley Jenkins (cox)
Coached by: Leanne Henry & Brett Henry
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Olivia Hay (stroke), Claudia Waite, Bethany Glenn, Charlotte Bray, Daisy Forsythe, Parekura Kellow, Florence Layburn, Emily Broomfield + Jaime Hanrahan (cox)
Coached by: Anna Delong
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Ella Henry (stroke), Renee Henry, Chloe Bingham, Meg Grey, Tangi Isileli-Fo'ou, Devon Benny, Amelia Swindells, Caitlin van Rijs + Bradley Jenkins (cox)
Coached by: Leanne Henry & Brett Henry
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Georgia Jefferis (stroke), Brooke Carter, Mia Coventry, Jessica Horrigan, Jessica Brook-Watt, Holly Peoples, Teagan Knight, Lucy Miller + Charlotte Trower (cox)
Coached by: Gary Robertson
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Olivia Anderson (stroke), Sylvia Leadley, Ayla Holmes, Kate Staines, Olivia Swann, Abigail Clements, Sofia Greenhalgh, Katie Booth + Jamie Whittaker (cox)
Boat: Craig Smith
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
Hollie Marshman (stroke), Nyla Bunyan, Devon Thorpe, Billie Insull, Caitlin Rawlings, Scarlett Kerse, Maddie Kerse, Sophie Dykgraaf + Charlotte Ram (cox)
Boat: Dion Forrest
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Georgia Jefferis (stroke), Brooke Carter, Mia Coventry, Jessica Horrigan, Jessica Brook-Watt, Holly Peoples, Teagan Knight, Lucy Miller + Charlotte Trower (cox)
Coached by: Gary Robertson
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Olivia Anderson (stroke), Sylvia Leadley, Ayla Holmes, Kate Staines, Olivia Swann, Abigail Clements, Sofia Greenhalgh, Katie Booth + Jamie Whittaker (cox)
Boat: Craig Smith
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
Hollie Marshman (stroke), Nyla Bunyan, Devon Thorpe, Billie Insull, Caitlin Rawlings, Scarlett Kerse, Maddie Kerse, Sophie Dykgraaf + Charlotte Ram (cox)
Boat: Dion Forrest
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#3
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#5
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#4
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#4
RPCA
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#3
RPCW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#4
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#5
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#4
RPCA
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#3
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#4
RPCW
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#3
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#4
RPCW
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#3
RPCW
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#3
RPCW
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
|
Social