Event Sponsor
Entrants list: Club Regatta
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AKGC
Coached by: Ashleigh Richards & Tobias Rudkin
- Click to expand crew ⇨
AKGC
AKGC
Auckland
Auckland
Crew
#2
AKGC
Coached by: Ashleigh Richards & Tobias Rudkin
- Click to expand crew ⇨
AKGC
AKGC
Auckland
Auckland
Crew
#3
AKGC
Coached by: Ashleigh Richards & Tobias Rudkin
- Click to expand crew ⇨
AKGC
AKGC
Auckland
Auckland
Crew
#1
BPC*
Charlie Etherington (stroke) (BPCC), Ashton Clark (HWBC), Connagh McCormack (BPCC), Logan Lands (BPCC) + Aubrey Bircham (cox) (BPCC)
Composite crew. Coached by: Ted Phelps
- Click to expand crew ⇨
BPC*
BPC*
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#2
BPCC
Coached by: Richard Thompson & Bruce Wills
- Click to expand crew ⇨
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#1
CAMC
[CAMB]
Coached by: Karl Manson & Jack Hogg
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
CAMC
CAMC
Waikato
Waikato
Crew
#21
CAMC
[STPC]
Coached by: Chris Thorsen & Nathan Perry
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
CAMC
CAMC
Waikato
Waikato
Crew
#1
HAMC
Coached by: Liam Herder
- Click to expand crew ⇨
HAMC
HAMC
Waikato
Waikato
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Craig Ballantine-Wooley
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb & Craig Ballantine-Wooley
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
Crew
#1
KICC
Coached by: Ethan Henderson & Ian McKinnon
- Click to expand crew ⇨
KICC
KICC
Auckland
Auckland
Crew
#2
KICC
Coached by: Mark Clemo & Oliver Horton
- Click to expand crew ⇨
KICC
KICC
Auckland
Auckland
Crew
#3
KICC
Coached by: Harry Molloy & Mark Clemo
- Click to expand crew ⇨
KICC
KICC
Auckland
Auckland
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: Matt Lupton & Meg Ashford
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: Jo Shotter & Matt Lupton
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#1
ROTC
Coached by: Steven Odinot
- Click to expand crew ⇨
ROTC
ROTC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#2
ROTC
Coached by: Steven Odinot & Dean Neilson
- Click to expand crew ⇨
ROTC
ROTC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#11
SGEC
[MACL]
Coached by: Rob Taylor
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
SGEC
SGEC
Auckland
Auckland
Crew
#31
SGEC
[GLDW]
Coached by: Kieran Smith
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
SGEC
SGEC
Auckland
Auckland
Crew
#32
SGEC
[GLDW]
Coached by: Kieran Smith
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
SGEC
SGEC
Auckland
Auckland
Crew
#33
SGEC
[GLDW]
Coached by: Kieran Smith
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
SGEC
SGEC
Auckland
Auckland
Crew
#1
SJHM
[WKOC]
Coached by: Kylee Corboy & Bradley Kingma
- Click to expand crew ⇨
WKOC
WKOC
Waikato
Waikato
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPCC
Coached by: Sam Morgan & Drew Tierney
- Click to expand crew ⇨
SPCC
SPCC
Waikato
Waikato
Crew
#2
SPCC
Coached by: Gane Harbutt & George Mackintosh
- Click to expand crew ⇨
SPCC
SPCC
Waikato
Waikato
Crew
#3
SPCC
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
- Click to expand crew ⇨
SPCC
SPCC
Waikato
Waikato
Crew
#4
SPCC
Coached by: Gane Harbutt & George Mackintosh
- Click to expand crew ⇨
SPCC
SPCC
Waikato
Waikato
Crew
#1
TRGB
[TGBC]
Coached by: Craig Bocock & Sarah Coatsworth
- Click to expand crew ⇨
TGBC
TGBC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
TRGB
Coached by: Craig Bocock & Sarah Coatsworth
- Click to expand crew ⇨
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#21
WESC
[STPA]
Coached by: James Russell & Wilson Danby
Boat: S-Brother Rob (M)
Boat: S-Brother Rob (M)
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Crew
#22
WESC
[STPA]
Coached by: James Russell & Wilson Danby
Boat: Vic Lange (M)
Boat: Vic Lange (M)
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Crew
#23
WESC
[STPA]
Coached by: James Russell & Wilson Danby
Boat: S-Kieran Fouhy
Boat: S-Kieran Fouhy
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Crew
#24
WESC
Coached by: James Russell & Wilson Danby
Boat: Kevin Lawton (M)
Boat: Kevin Lawton (M)
- Click to expand crew ⇨
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Crew
#31
WESC
Coached by: Jono Higgins & Theo Brown
Boat: Alasdair McGeachie (M)
Boat: Alasdair McGeachie (M)
- Click to expand crew ⇨
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Crew
#32
WESC
Linus Ingram (stroke), Marshal Gilbert, Kailesh Chhima, Nathan Nagaratnam + Charlie Baverstock (cox)
Coached by: Jono Higgins & Theo Brown
- Click to expand crew ⇨
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Crew
#1
WHAC
Coached by: Gary McAdams
- Click to expand crew ⇨
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#2
WHAC
Coached by: Graham Watt
- Click to expand crew ⇨
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris McAsey
- Click to expand crew ⇨
WREC
WREC
Auckland
Auckland
You can swap to a collapsed version of the entrants, which combines the various classes for an event.
Social