Gender
Class
School class U15
Club (ability) intermediate senior premier
Club (other)
Masters class
Boat and and
Seats

Saturday, 18th January 2014

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 08:00 1 M Opn 2-
heat
Race: 1 RPCS2 CURC1 RPCS1 WHOC1 AVNC1 RPCS3 TIMC1 PICC1
B 08:05 2 W Opn 1X
heat
Race: 1 STAN2 NOEC2 CURC1 OGUC1 OTAC1 WHOC1 RPCS4 WHOC3
C 08:10 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 PICC1 WHOC2 OTAC2 RPCS3 RPCS5 RRGS1 NOEC1
D 08:15     Race: 3 TIMC1 STAN3 RPCS2 STAN1 WNKC1 RPCS1
E 08:20 3 B U17 2X
heat
Race: 1 STAN2 TIMC2 INVC3 NOEC2 PICC1 OAMC3 CROC3 NOEC5
F 08:25 1->A Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 OAMC2 NOEC1 BURN1 INVC1 INVC2 TIMC1
G 08:30     Race: 3 CURC1 WTUC2 NOEC3 NOEC4 STAN3 ASHB1 CROC1 CURC2
H 08:35     Race: 4 STCC2 OTAC2 STAN1 STCC1 BURN2 WNKC1 PICC2 ASHB2
I 08:40     Race: 5 WTUC4 WTUC1 OTAC1 TIMC3 OAMC1 DUAC2 DUAC1
J 08:45 4 G U18 8+
heat
Race: 1 WRAC1 WTUC1 STMG1 OAMC1 RRGS1
K 08:50 5 W Opn 2-
heat
Race: 1 NOEC1 STMG1 STMG3 TIMC1 RRGS1 RPCS1
L 08:55 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 RPCS2 RPCS3 WRAC1 WHOC1 AVNC1
M 09:00 6 G U16 4X+
heat
Race: 1 BURN3 ASHB1 RRGS1 TIMC6 TIMC2 WRAC1 WRAC3
N 09:05 1->A Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 QRCC1 WRAC5 TIMC5 TIMC4 WNKC1 NOEC3 BURN1 COLC1
O 09:10     Race: 3 OAMC1 NOEC1 WRAC2 TIMC1 WRAC6 DUAC1
P 09:15     Race: 4 RRGS2 STMG2 BURN2 DUAC2 STMG3 MARN1 WRAC4
Q 09:20     Race: 5 AVSG1 TIMC3 AVSG2 CURC1 STMG1 CURC2 DUAC3
R 09:25 7 M Opn 1X
heat
Race: 1 OTAC2 RPCS4 OAMC1 INVC1 AVNC2 OTAC3 CTYC2
S 09:30 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 TIMC2 RPCS2 AVNC1 CURC1 WHOC1 RPCS1 OTAC1
T 09:35     Race: 3 BLEC1 TIMC1 WRAC1 RPCS3 RPCS5 CTYC1 STCC1
U 09:40 8 M Nov 2X
heat
Race: 1 AVNC1 WTUC1 OTAC2 INVC2 PICC1 TIMC6 DUAC1 STAN2
V 09:45 1->A Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 ASHB2 TIMC4 AVNC3 OAMC2 WTUC2 STAN1 NOEC1 TIMC5
W 09:50     Race: 3 STCC1 OAMC1 TIMC2 WRAC1 NOEC2 ASHB1 CURC2
X 09:55     Race: 4 INVC1 OTAC1 NOEC3 CURC1 OTAC4 NOEC4 OTAC3 WRAC2
Y 10:00     Race: 5 TWLC1 STCC2 BURN1 CROC1 TIMC3 TIMC1 AVNC2
Z 10:05 9 B U18 8+
heat
Race: 1 CHCC1 CCGX2 CCGX1 CHCC2
A 10:10 10 G U17 2X
heat
Race: 1 TIMC4 CROC1 TIMC5 BURN1 STMG1 CURC2 TIMC6
B 10:15 1->A Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 DUAC1 OAMC3 CURC1 NOEC2 MARN4 AVSG2 ASHB1
C 10:20     Race: 3 OAMC1 TIMC1 DUAC2 MARN1 AVSG1 DUAC4 CROC2
D 10:25     Race: 4 MARN2 RRGS1 OAMC2 TIMC8 WTUC1 DUAC3 WNKC1
E 10:30     Race: 5 TIMC3 WTUC2 STAN1 STAN2 WNKC2 NOEC1 COLC1
F 10:35     Race: 6 AVNC1 MARN3 TIMC2 BURN2 TIMC7 DUAC5 ASHB2
G 10:40 11 M Clb 4+
heat
Race: 1 CHCC2 CCGX2 NOEC1 CTYC1 INVC1 CHCC3 AVNC1
H 10:45 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final Race: 2 CCGX1 WTUC1 BURN1 CCGX3 CURC1 AVNC2 DUAC1 ASHB1
I 10:50 12 B U16 4X+
heat
Race: 1 CHCC1 TIMC3 NOEC3 INVC1 OTAC1 NOEC2 CHCC3
J 10:55 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 CHCC4 DUAC1 BURN1 STCC1 CURC1 NOEC1 CCGX1
K 11:00     Race: 3 WTUC2 OAMC1 TIMC2 TIMC1 STAN2 CROC1 STAN1
L 11:05     Race: 4 STCC2 WTUC1 STCC3 STAN3 OAMC2 AVNC1
M 11:15 13 W Nov 8+
heat
Race: 1 AVNC1 COLC1 NOEC1 DUAC1 STMG1 RRGS2 WRAC1 RRGS1
N 11:20 14 M Clb 1X
heat
Race: 1 OAMC2 OTAC1 DUAC2 CTYC1 AVNC1 TIMC3
O 11:25 1->A Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 OTAC6 AVNC2 STAN4 CTYC2 OGUC1 WNKC2
P 11:30     Race: 3 STCC2 TWLC1 STAN6 BURN3 OGUC2 INVC1 STAN2 PICC1
Q 11:35     Race: 4 STAN1 OTAC5 PICC2 OTAC3 STAN3 TIMC2 ASHB2
R 11:40     Race: 5 BURN2 OAMC1 DUAC1 STAN8 INVC3 STCC1 STAN5
S 11:45     Race: 6 STAN7 INVC2 BURN1 TIMC1 WNKC1 OTAC4 ASHB1 AVNC4
T 11:50 15 W Clb 4+
heat
Race: 1 STMG4 RRGS3 OAMC1 RRGS2 WRAC3 RRGS1 TIMC1 ASHB1
U 11:55 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 AVNC2 CROC1 CURC1 BURN1 WRAC2 TIMC2 STMG2
V 12:00     Race: 3 AVNC1 AVSG1 STAN1 STMG1 WHOC1 STMG3 WRAC4
W 12:05 16 M Opn 4-
heat
Race: 1 BLE*1 RPCS1 AVNC1 WHOC1 WTUC1 CTYC1
X 12:10 17 W Opn 2X
heat
Race: 1 RPCS1 WRAC1 NOEC1 TIMC1 WTUC3 CTYC1
Y 12:15 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 RPCS2 OTAC1 WTUC1 WTUC2 WTUC4 TIMC2
Z 12:25 18 Mx Mst 4-
heat
Race: 1 TWLC1
A 12:30 19 M Nov 8+
heat
Race: 1 NOEC2 CHCC1 NOEC1 OTAC1 CCGX1 AVNC1 STAN1
B 12:35 20 B U18 4X+
heat
Race: 1 CROC1 STCC2 TIMC1 CCGX1 NOEC1 TIMC2
C 12:40 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 INVC2 BURN1 STCC1 WTUC1 WNK*2
D 12:45     Race: 3 STAN2 CHCC2 TIMC3 ASHB1 CURC1 STAN1 INVC1
E 12:50 21 W U22 4-
heat
Race: 1 RPCS1 WHOC1
F 12:55 22 W Clb 1X
heat
Race: 1 MARN1 OGUC1 BURN1 STMG1 WNKC1 OAMC2 PICC1
G 13:00 1->A Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 AVNC1 CTYC1 AVNC2 OTAC1 AVNC3 QRCC2 ASHB1 AVNC5
H 13:05     Race: 3 TIMC1 ASHC1 WHOC1 AVNC4 DUAC3 TIMC2 CROC2
I 13:10     Race: 4 NOEC4 WRAC1 NOEC5 QRCC1 NOEC3 QRCC3 DUAC1
J 13:15     Race: 5 CTYC2 OAMC1 WRAC2 COLC1 OTAC2 DUAC2 CROC1
K 13:20 23 G U16 8+
heat
Race: 1 CURC1 BURN1 COLC1 COLC2 TIMC1 RRGS1 WRAC2
L 13:25 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WRAC1 STMG2 RRGS2 NOEC1 DUAC1 STMG1 AVSG1
M 13:30 24 M Clb 2X
heat
Race: 1 PICC1 BURN2 TIMC1 AVNC3 BURN1 DUAC1 STAN1
N 13:35 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 PICC2 STCC1 WTUC4 DUAC3 BURN3 AVNC4 CURC1
O 13:40     Race: 3 OGUC1 DUAC4 WHOC1 AVNC1 CTYC1 CTYC2
P 13:45     Race: 4 DUAC2 CROC1 WTUC5 AVNC5 ASHB1 AVNC2
Q 13:50 25 M U22 4-
heat
Race: 1 RPCS1 WTUC1
R 13:55 26 G U18 4X+
heat
Race: 1 WTUC2 OAMC1 MARN1 TIMC4 OAMC2 CROC1 STAN1
S 14:00 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 CURC1 STMG1 MARN3 TIMC2 NOEC1 RRGS2 MARN2
T 14:05     Race: 3 RRGS1 BURN1 WTUC1 DUAC1 TIMC1 TIMC3 WRAC1
U 14:15 27 W Opn 4X-
heat
Race: 1 WHOC2 AVNC2 WHOC1 RPCS1 AVNC1
V 14:20 28 B U16 8+
heat
Race: 1 CCGX1 CHCC1 STAN1 NOEC1 OTAC1
W 14:25 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 STAN2 NOEC2 OAMC1 CHCC2 CHCC3
X 14:30 29 W Nov 4+
heat
Race: 1 STMG2 NOEC1 NOEC2 WRAC4 COLC2 COLC1 WRAC3
Y 14:35 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 STMG3 AVNC1 AVNC2 STMG1 DUAC3 TIMC2 DUAC1
Z 14:40     Race: 3 MARN1 TIMC1 RRGS2 WRAC1 BURN1 TWLC1
A 14:45     Race: 4 WTUC1 WRAC2 DUAC2 AVSG1 RRGS1 ASHB1
B 14:50 30 W Clb 2X
heat
Race: 1 OGUC1 TIMC1 AVNC2 ASHC1 TIMC6 ASHB1 OAMC1 CROC1
C 14:55 1->A Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 AVNC3 BURN3 WRAC3 COLC1 TIMC3 AVSG1 STMG1 OTAC1
D 15:00     Race: 3 TIMC2 MARN2 NOEC4 WRAC2 COLC2 CTYC2 BURN2 QRCC3
E 15:05     Race: 4 CTYC1 WNKC1 TIMC7 AVNC1 WNKC2 MARN1 TIMC5 QRCC1
F 15:10     Race: 5 BURN1 OAMC2 NOEC1 TIMC4 NOEC5 CROC2 QRCC2
15:15     Race: 6
G   31 M Opn 4X-
heat
Race: 1 WHOC1 RPCS1 AVNC3 CTYC1 WTUC1
H 15:20 1,2,3->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 BLE*1 INVC1 AVNC2 RPCS2 AVNC1
I 15:25 32 M Clb 8+
heat
Race: 1 CTY*1 CCGX1 CHCC2 CCGX2 CHCC3 CHCC1 WTUC1 STAN1
J 15:30 33 M Nov 4+
heat
Race: 1 AVNC2 WTUC1 TIMC2 STAN1 CCGX1 WRAC1 STAN2
K 15:35 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 TIMC1 CHCC2 OAMC1 CHCC1 NOEC2 AVNC1 NOEC3
L 15:40     Race: 3 TIMC3 CRO*1 INVC1 NOEC1 CURC1 OTAC1 ASHB1
M 15:45 34 W Opn 4-
heat
Race: 1 RPCS1 RPCS2
N 15:50 35 W Clb 8+
heat
Race: 1 WRAC1 TIMC1 STMG1 RRGS1
O 15:55 36 G U16 4+
heat
Race: 1 AVSG1 TIMC1 TIMC2 DUAC1 STMG4 BURN1 COLC2
P 16:00 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 WRAC4 STMG1 NOEC1 TIMC3 STMG2 STMG3 COLC1
Q 16:05     Race: 3 WTUC1 CURC1 WRAC3 RRGS1 WRAC2 MARN1
R 16:10 37 M Opn 2X
heat
Race: 1 STCC2 RPCS1 AVNC1 STCC1 OTAC1 TIMC1 WTUC1
S 16:15 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 OGUC1 RPCS3 RPCS2 PICC1 CURC1 WTUC3 TIMC2 WTUC4
T 16:20 38 W Nov 2X
heat
Race: 1 TWLC1 OAMC1 STAN1 WRAC2 COLC1 TIMC5 NOEC4
U 16:25 1->A Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 MARN1 TIMC4 ASHB2 AVSG3 CURC1 TIMC1 NOEC2
V 16:30     Race: 3 TIMC6 CROC1 WRAC4 AVNC2 WRAC1 AVSG1 TIMC2
W 16:35     Race: 4 ASHB3 BURN2 NOEC5 NOEC3 AVSG2 OAMC2 TIMC3
X 16:40     Race: 5 ASHB1 WRAC6 COLC2 AVNC3 AVNC1 NOEC1 BURN1
Z 16:50 39 Mst 1X
heat
Race: 1 WHOC1 NOEC1 AVNC1 CROC1
A 16:55 40 W Opn 8+
heat
Race: 1 STMG2 RRGS1 STMG1 WHOC1 RPCS1
B 17:00 41 B U16 4+
heat
Race: 1 CHCC1 NOEC2 CCGX2 STCC2 CHCC2 STCC1 CHCC3 TIMC1
C 17:05 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final Race: 2 STAN1 CROC1 NOEC1 STAN2 INVC1 WTUC1 BURN1 CCGX1
D 17:10 42 M Opn 8+
heat
Race: 1 INVC1 CHCC3 AVNC1 CCGX2 CHCC2 CCGX1 CHCC1 WHO*1 PICC1

Sunday, 19th January 2014

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 07:30 1 M Opn 2-
final
Race: A WHOC1 PICC1 RPCS2 RPCS1 AVNC1 RPCS3 CURC1 TIMC1
B 07:35 2 W Opn 1X
final
Race: B TIMC1 NOEC2 CURC1 PICC1 WNKC1 OGUC1 WHOC1 WHOC2
C 07:40 Race: A RRGS1 RPCS2 RPCS4 RPCS3 RPCS1 OTAC1 RPCS5 OTAC2
D 07:45 3 B U17 2X
final
Race: B BURN1 ASHB1 OTAC2 ASHB2 CURC1 STCC2 OTAC1 PICC1
E 07:50 Race: A TIMC3 STAN2 WTUC1 STAN1 INVC1 WTUC2 WNKC1 STAN3
F 07:55 4 G U18 8+
final
Race: A WTUC1 OAMC1 WRAC1 STMG1 RRGS1
G 08:00 5 W Opn 2-
final
Race: A NOEC1 AVNC1 RRGS1 RPCS2 TIMC1 RPCS3 STMG3 WHOC1
H 08:05 6 G U16 4X+
final
Race: B CURC1 OAMC1 BURN1 QRCC1 WRAC5 AVSG1 BURN2 DUAC3
I 08:10 Race: A NOEC1 DUAC1 DUAC2 ASHB1 CURC2 TIMC5 TIMC1 TIMC3
L 08:15 8 M Nov 2X
final
Race: B DUAC1 TIMC5 TIMC3 OTAC1 STAN2 PICC1 NOEC1 WTUC1
M 08:20 Race: A TWLC1 AVNC2 INVC1 AVNC1 TIMC2 STAN1 NOEC2 TIMC1
J 08:25 7 M Opn 1X
final
Race: B WRAC1 CTYC2 AVNC1 RPCS5 AVNC2 CTYC1 STCC1 BLEC1
K 08:30 Race: A CURC1 TIMC1 RPCS2 RPCS4 RPCS3 RPCS1 OTAC2 OTAC1
N 08:35 9 B U18 8+
final
Race: A CCGX2 CHCC1 CCGX1 CHCC2
O 08:50 10 G U17 2X
final
Race: B WTUC2 DUAC2 WTUC1 OAMC1 BURN2 TIMC3 ASHB1 TIMC2
P 08:55 Race: A CURC1 NOEC1 TIMC6 DUAC1 AVNC1 OAMC2 TIMC1 CURC2
S 09:00 12 B U16 4X+
final
Race: B BURN1 NOEC2 CHCC4 NOEC3 STAN3 OAMC1 OAMC2 TIMC1
T 09:05 Race: A AVNC1 TIMC2 OTAC1 STAN2 NOEC1 WTUC1 INVC1 STCC1
Q 09:10 11 M Clb 4+
final
Race: B BURN1 CHCC3 ASHB1 CCGX2 DUAC1
R 09:15 Race: A INVC1 CURC1 CHCC2 WTUC1 AVNC1 CCGX1 NOEC1 AVNC2
U 09:20 13 W Nov 8+
final
Race: A WRAC1 NOEC1 RRGS1 AVNC1 COLC1 STMG1 DUAC1 RRGS2
V 09:35 14 M Clb 1X
final
Race: B OTAC4 STAN5 STAN4 STAN1 INVC2 STAN6 STAN3 STAN7
W 09:40 Race: A OTAC1 AVNC1 STAN2 INVC3 AVNC2 ASHB2 WNKC1 TIMC1
X 09:45 15 W Clb 4+
final
Race: B OAMC1 ASHB1 WRAC2 CURC1 BURN1 RRGS2 TIMC1 STMG4
Y 09:50 Race: A STMG1 WHOC1 AVNC2 RRGS1 AVNC1 STMG2 WRAC3 STMG3
Z 09:55 16 M Opn 4-
final
Race: A WHOC1 WTUC1 BLE*1 RPCS1 CTYC1 AVNC1
A 10:00 17 W Opn 2X
final
Race: A TIMC1 TIMC2 WRAC1 OTAC1 RPCS1 WTUC2 NOEC1 WTUC4
B 10:05 18 Mx Mst 4-
final
Race: A
C 10:10 19 M Nov 8+
final
Race: A NOEC2 OTAC1 NOEC1 AVNC1 STAN1 CHCC1 CCGX1
D 10:20 20 B U18 4X+
final
Race: B TIMC1 NOEC1 TIMC3 STAN2 CHCC2 INVC2 ASHB1 CROC1
E 10:25 Race: A CURC1 TIMC2 STCC1 INVC1 CCGX1 STAN1 WNK*2 WTUC1
F 10:35 21 W U22 4-
final
Race: A WHOC1 RPCS1
G 10:40 22 W Clb 1X
final
Race: B OAMC1 STMG1 OAMC2 NOEC3 QRCC1 AVNC2 TIMC2 AVNC3
H 10:45 Race: A OGUC1 WRAC1 OTAC2 WHOC1 PICC1 OTAC1 AVNC1 WNKC1
I 10:50 23 G U16 8+
final
Race: A STMG2 CURC1 NOEC1 TIMC1 STMG1 WRAC2 WRAC1 RRGS1
J 11:00 24 M Clb 2X
final
Race: B OGUC1 WTUC4 WHOC1 BURN3 AVNC5 DUAC1 ASHB1 TIMC1
K 11:05 Race: A AVNC3 CURC1 AVNC1 AVNC2 AVNC4 STAN1 WTUC5 CTYC1
L 11:10 25 M U22 4-
final
Race: A WTUC1 RPCS1
M 11:15 26 G U18 4X+
final
Race: B TIMC3 MARN1 WRAC1 STMG1 NOEC1 TIMC2 BURN1 STAN1
N 11:20 Race: A RRGS1 WTUC2 RRGS2 DUAC1 TIMC4 WTUC1 CURC1 TIMC1
O 11:25 27 W Opn 4X-
final
Race: A AVNC2 AVNC1 WHOC1 WRA*1 WHOC2
P 11:35 28 B U16 8+
final
Race: A NOEC1 STAN2 STAN1 CHCC2 CHCC1 OAMC1 CCGX1 NOEC2
Q 11:40 29 W Nov 4+
final
Race: B WRAC1 WRAC2 MARN1 WTUC1 STMG2 STMG1 NOEC2 TIMC2
R 11:45 Race: A TIMC1 NOEC1 BURN1 ASHB1 AVNC1 WRAC4 DUAC2 AVNC2
S 12:00 30 W Clb 2X
final
Race: B ASHC1 OAMC2 TIMC5 TIMC1 TIMC7 QRCC1 NOEC1 TIMC3
T 12:05 Race: A STMG1 NOEC4 TIMC4 OGUC1 OTAC1 AVNC1 AVNC3 TIMC6
U 12:15 31 M Opn 4X-
final
Race: A AVNC2 AVNC1 WHOC1 BLE*1 RPCS1 RPCS2 WTUC1 INVC1
V 12:20 32 M Clb 8+
final
Race: A CCGX2 CHCC3 STAN1 CTY*1 CHCC1 CHCC2 WTUC1 CCGX1
W 12:30 33 M Nov 4+
final
Race: B OTAC1 WRAC1 CRO*1 CHCC1 CURC1 TIMC3 CCGX1 CHCC2
X 12:35 Race: A AVNC2 INVC1 STAN1 AVNC1 NOEC1 TIMC1 WTUC1 STAN2
Y 12:40 34 W Opn 4-
final
Race: A RPCS1 RPCS2
Z 12:45 35 W Clb 8+
final
Race: A STMG1 RRGS1 WRAC1 TIMC1
A 12:50 36 G U16 4+
final
Race: B STMG1 WRAC4 BURN1 WRAC2 COLC1 AVSG1 STMG2 WTUC1
B 12:55 Race: A WRAC3 RRGS1 TIMC2 NOEC1 CURC1 TIMC1 STMG3 STMG4
C 13:00 37 M Opn 2X
final
Race: A TIMC2 AVNC1 RPCS3 RPCS1 RPCS2 OTAC1 CURC1 TIMC1
D 13:05 38 W Nov 2X
final
Race: B BURN1 BURN2 COLC1 MARN1 TIMC2 CURC1 WRAC6 CROC1
E 13:10 Race: A TIMC3 WRAC2 AVNC2 ASHB2 AVNC1 ASHB3 OAMC1 TIMC1
G 13:20 39 Mst 1X
final
Race: A WHOC1 NOEC1 AVNC1 CROC1
H 13:25 40 W Opn 8+
final
Race: A STMG2 STMG1 WHOC1 RPCS1 RRGS1
I 13:30 41 B U16 4+
final
Race: B CCGX1 CCGX2 INVC1 TIMC1 BURN1 CHCC2 NOEC1 STCC2
J 13:35 Race: A CHCC3 WTUC1 NOEC2 STAN1 CHCC1 STAN2 STCC1 CROC1
K   42 M Opn 8+
final
Race: A CHCC3 CHCC2 WHO*1 CHCC1 CCGX1 INVC1 CCGX2 AVNC1
User log in

log in

hide

You only require a rowIT login for running regattas or if you have been given the job of making entries for an organisation.

Notes

Clubs. If you only have a password for the RowingNZ website then you will need a rowIT login so please contact us.

Schools. If you have a password provided by NZSSRA then you should log in through the school rowing website.